eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
Online Durum: Offline
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 15:42
3 aydan beri bekliyorum hala olumlu olumsuz cevap alamadım..
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 15:56
Alıntı yapılan metinyalin

3 aydan beri bekliyorum hala olumlu olumsuz cevap alamadım..

Üstüne gitmez iseniz, dahada alamazsın abi.

Çünkü; Nebi Hatipoğlu döneminde bazı davaları verene kadar ESES'in E'sini bile bilmeyen, Genel kuruldan hemen önce kongre üyesi olup, yönetime seçilen,
Üyelik işinin başına Sicil Kurulu Başkanı sıfatıyla atanan Av.Bora İmadoğlu bakıyor. Diplomasında yazan mesleği dışında da bir çok iş yapıyor heralde ki, bu işlere ayıracak pek vakti yok. Çünkü, Telefon açıldığında bu Sicil kurulu denen meret bir türlü toplanmadığı için karar verilemedi deniliyor.. 
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 16:02
Suat abinin dediği gibi kısa bir süre daha bekleyip toplu olarak girişimde bulunmamız lazım.

Benim asıl korktuğum üyelik başvurularının kulübe ulaştıktan sonra ortadan kaybolması.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 16:20

Şuanda yönetimde olan bir kişiden bizzat duyduğum bir şeyi sormak istiyorum... Bu kulübe üyelikler ne olacak dediğimde... Referanslara bakıcaz demişti..? Böyle bir referans uygulaması var mı...?

Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 16:26
Alıntı yapılan poseidon

Şuanda yönetimde olan bir kişiden bizzat duyduğum bir şeyi sormak istiyorum... Bu kulübe üyelikler ne olacak dediğimde... Referanslara bakıcaz demişti..? Böyle bir referans uygulaması var mı...?

Referanslara bakacaklarsa, kimsenin üyeliği kabul edilmez.. Çünkü başvuru yapanların Refenrası, Antep maçında yönetiminde istifasını isteyen ESKİŞEHİRPOR TARAFTARIDIR.
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 16:26
Alıntı yapılan poseidon

Şuanda yönetimde olan bir kişiden bizzat duyduğum bir şeyi sormak istiyorum... Bu klübe üyelikler ne olacak dediğimde... Referanslara bakıcaz demişti..? Böyle bir referans uygulaması var mı...?

Eğer referansdan geçersek, daha sonra kamu dairesinde çalışan kefil isteyecekler yanındada bordrosu ile nüfus cüzdanı fotokopisini getirsin diyecekler... En sonda sözlü mülakata alacaklar onuda geçersek uzman, belgeli kulüp üyesi olacağız..!!!!

Eğer referans uygulaması varsa beni kesin alırlar Big%20smile Ben cinlik yapıp başvuru belgesi referansları bölümüne pancar kooperatifi üyesiyim yazmıştım..Ama ismimizi saklayamadık o sakat oldu biraz..Big%20smileBig%20smile
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 16:48

:) Çağıl abi bana bunları söyledi... Söyleyende yönetimde baya aktif olan biri... Bende merak ettim şu anda böyle bir uygulama var mı diye...? Belki böyle referanslarla gidenlerin üyeliği kabul edilmiştir ama tanınmayanları ya da muhalif olanları bu yüzden bekletiyorlardır diye düşündüm...

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 16:50
Şarkıcı Yavuz Bingöl'ün arkasında saz çalıyorum deyin kabul edilir belki
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 16:53

Evet,pancar kooperatifi üyesiyim yazalım başvuru belgesi üzerine.100 kişi bunu yazsa hepsini araştıracak değiller ya 50 kişi elenir 50 kişi kalır hiç yoktan iyidirSmilekongredede pancarsporlularla eskişehirsporlular ayrılır nasıl olsa

Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2010 saat 16:55
Bu yönetim klübe üye alımı yapmaz arkadaş öyle bir sistem kurmuşlarki üye olmak isteyenlerin bunların müridi olması gerekiyor.Muhalefete tahamülleri yok adamların yani Halil Ağa'nın.
...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır