eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ Tanışma-Genel

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 242>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
Online Durum: Offline
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 01:55
Haklısın bence de konuyu uzatmanın anlamı yok.Yanlış anlaşılmalar oldu.mesajlarda oluyo böyle söylemek istediğin başka anlaşılan başka.zaten moral de bozuk antalyaya yenilmişiz.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 12:59
Sevgili Murat ile Hüsnü Bey karşılıklı nûktede bulunmuş...
Elbette ki BİZ BİRİZ, TEKİZ ve EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLEYİZ...
Kaş yapalım derken göz çıkarmak ne bize yakışır ne bize uyar...
Herkes gücü, gönlü kadar sarılsın yeter sevdamıza...
Yerim Mecideyeköy Vatan Gazetesi, kahve mi o her daim hazır Sevgili Murat ve Hüsnü Bey:)

GŞB (Gurbetteki Şimşeklerin Birliği:)
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 16:06
Alıntı yapılan Baba

Yerim Mecideyeköy Vatan Gazetesi,
kahve mi o her daim hazır Sevgili Murat ve Hüsnü Bey:)

Nazik davetin için çok teşekkür ederim,
ramazan bittiğinde sizler için de uygun olan bir günde,
konuşur dertleşiriz, ama illa kahve dersen onu rakının üstüne içerim.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 17:44
Eyvallah Hüsnü bey...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
bahadır Liste gör
Yazar

BADO
Yer: Turkey
  Alıntı bahadır Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 22:58
s.a ben selahattın erdoğanın yeğenıyım eskısehıre basarılar dılerım  sızlerı bır dahakı sezonda superlıgde gormek ısterım  eses ın burdakı maclarına kaısmpaşalı apaçiler olarak yerımızı alıyoruz  bu arada forum gusel olmus  emegı gecenlerın ellerıne saglık
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 11:19
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan otomatikkapi

BKŞ heryerde konuşur , heryere gider.

24.09.2007 Pazartesi İstanbul'daki Eskişehir'liler , EsEs'liler , BKŞ'liler büyük bir katılımla geleneksel ESYİAD iftarımızda toplanıyoruz. Ne mutlu bize... ( Varmı eşi benzeri :)  )

Eminönü Belediyesi Cankurtaran Tesisleri

Ben bu mesajdan da bir şey anlamadım,
BKŞ, her yerde konuşup her yere gidiyorda,
sevgili Ateş abinin çağrısına neden yorum yok.
Sizin amacınız benzeri olmayan iftar yemeklerimi,
ramazan harici biraraya gelmek kaygınız hiçmi yok?
Ha bide 2.Selo Reis nedir, senin de bir yedeğin varmı?
Bizi iftara davet etme 2.Selo ,KKŞ gelmeye niyetlenmez,
ESESliler için lüzum hasılsa kalkar hep beraber yürür gider,
Eminönü belediyesi tesislerinin müsait olmasını hiç beklemez.
Sezon başından beri bir iki kişi dışında tık yok, alanda kaçanmı?

Ağabey Saygılar ,
Bende senin mesajından birşey anlayamadım. Ateş Beyin her çağrısına cevap vermeye çalıştım elimden geldiğince , dün akşamda sağolsun hep beraberdik.

Amacımıza gelince (ESYİAD) büyüklerimizin açtığı doğru yolda daha ileriye yürümeye çalışmak. Bunuda zamana ve duruma göre ramazanda iftar yemeği düzenleyerek hemşehrilerimizi bir araya toplamaya çalışmak , kuruluş yıldönümlerinde bir araya toplanmak , Allah kısmet ederse 26 yemekleri düzenlemek gibi yemekli organizasyonlar ; mümkün oldukça dernek binamızda Eskişehirimizden yetişen değerli konuklarımızla sohbet günleri düzenlemek , imkanlar nisbetinde başta İstanbulda olmak üzere tüm hemşehrilerimizle dayanışma içerisinde olmak. Yine imkan buldukça spor müsabakaları düzenlemek. Dernekte de olsa birlikte maçları seyredebilmek. Ve nihayetinde bunları bir vakıf çatısı altında toplayarak daha organize ve büyük işler yapabilmek.

Tabi bunları yaparken bana göre en önemli çaba kimselerin kalbini kırmamak...

Eğer sana karşı farkına varmadan bir hatam olduysa affola.

Ha 2.selo reise gelince bana göre birkaç ortak noktanın hoş bir tesadüfü idi. İlk olarak yazdıklarım tkolca arkadaşımıza "BKŞ anca internette konuşur" diyen zatı muhterem kimse ona cevaben yazılmıştır. Sizin aynı görüşte olmadığınızı biliyor veya temenni ediyorum. İkincisi ise ismimin Selim olması ve anacığımın , yakın çevremden kişilerin bana 30 küsur yıldır "selo" demesi Selehattin Ağabeyimle ortak bir kısa isme sahip olmamdır. Ayrıca tabiki gerektiğinde Selehattin ağabeye yardımcı olmaktır. Ve illaki benimde bir yedeğim vardır bu manada...

Davet hususuna gelirsek , burada yapılan açık davetimizin kafi olacağını düşünmüş idik , bu konuda da hata etmişsek affola , ama inanın sizin ayrıca davet bekleyeceğiniz aklımdan geçmezdi hatta bizlerle ilişkiniz sebebiyle davete ihtiyacınız olmadığı kanısındaydım.

"Tık" olmaması ile ilgili ise şahsi yorumum belkide BKŞnin internette konuşup başka yerde olmadığı iddiasıdır. Bu konuda sizlerin en yakın dost olduğunuzu kabul ederek bizlere en büyük desteği vereceğinizi temenni ediyorum.

Bu vesile ile size hayırlı Ramazanlar dilerim...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 13:40

"Tık" olmaması ile ilgili şahsi yorumum ise, belkide,
BKŞnin internette konuşup başka yerde olmadığı iddiasıdır.

Bu iddialara vereceğimiz en güzel yanıt düzenleyeceğimiz organizasyonlar olmalıdır,
ve bu organizasyonlara katkıda bulunmakta bütün Eskişehirsporluların görevidir, selamlar.

# Direnmüdavim....

Yukarı
tcyx Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Çavdar
  Alıntı tcyx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 13:41
İzmit'te yatmakta olan bir hasta için ihtiyaç halinde B Rh ( - ) kan verebilecek kişiler aranıyor. şimdilik sadece telefonunuzu bildirmeniz yeterli. Değişik zamanlarda ihtiyaç olabiliyor. İhtiyaç duyulması halinde İstanbul'dan ulaşım sağlanacaktır.

İrtibat için :
Gülümser Hanım
0 505 666 66 26 
Fatih Çavdar
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 13:56
Alıntı yapılan hüsnü

"Tık" olmaması ile ilgili şahsi yorumum ise, belkide,
BKŞnin internette konuşup başka yerde olmadığı iddiasıdır.

Bu iddialara vereceğimiz en güzel yanıt düzenleyeceğimiz organizasyonlar olmalıdır,
ve bu organizasyonlara katkıda bulunmakta bütün Eskişehirsporluların görevidir, selamlar.

Değerli katkılarınızı bekliyoruz Hüsnü ağabey. Aleykümselam , sizlerde selam söyleyin...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 22:35
            Dün akşam ESYİAD yöneticilerinin düzenlediği iftar yemeğinde,BKŞ olarak kendi içimizde yapabildiklerimizi ve yapamadıklarımızı konuştuk.Bundan sonrası için en azından dialogların sürdürülmesi gerektiğini vurguladık.Bir kısmı şaka ve nükte ile karışık da olsa, bir kısmında hatta ikili kırgınlıklar ortaya çıkmış da görünse,sanal ortamda sürdürülen dialoglar küçümsenmemelidir."Gelecek"de birgün gelecektir.Bugün benim tuttuğum Üye kayıt defterinde 28 isim bulunmaktadır.Bu sayı zaman içinde artacaktır. Hiçbir şey yapmamış gibi göründüğümüz zamanlarda dahi hazırlıklarımızı yapmaya devam ettik!
             Arkadaşlar iftar yemeği için söylenebilecek bütün güzel sözleri söylediler.3 eski futbolcumuzun davet edilmesi,kürsüye çıkarılıp söz verilmesi çok güzel olmuştur.Selahattin Erdoğan'ın Geçmişe vefa duygularını dile getirmesi,futbolcuların konuşmaları anlamlı mesajlar vermiştir.Özellikle Koko Burhan'ın "26.5 sene Eskişehir'de kaldım.Beni artık (Eskişehirli Burhan) olarak bilin"demesini unutmayacağım.
              Sözüedilen etkinliği düzenleyen yöneticilerimize teşekkür ederim. 
Ateş Ülker
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 242>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır