eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
maverick Liste gör
Yazar

ibrahim karaoğlu
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı maverick Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2008 saat 23:41
formaların her bedenden gelmesi iyi olmuş en son gittiğimde hep büyük formalar vardı ve alamamıştım inşallah ben istanbuldan gelene kadar bitmez. en kısa zamanda araba kokularından da bekliyoruz tabi...
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 09:37

bir duvar saati hediye alayım dedim büyük 75 ytl küçük 50 ytl dediler bana çok pahalı geldi birazda orta  ve alt gelir gruplarına hitap etsin biz bu işe geç başladık istanbul takımlarını saymıyorum trabzon 10-15 yıldır taraftar ürünleri satan mağazası var fiyatlarıda çok uygun belediye başkanları yada valilik yardım etsin kızlcıklı yada hamamyolunada taraftar ürünleri satan bir mağasa açılsın bize burdaki mağaza yetmez.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 11:41
resmi sitede tafaftar ürünleri bölümü aylarca çok yakında hizmetinizde diyor ama hala bir icraat yok malesef
BursaESES
Yukarı
alesta07 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı alesta07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 12:07
biz gurbettekiler mahrum kalıyoruz..bizide düşünmeleri lazım..ben internetten forma alamazmıyım ya..
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 13:26
Alıntı yapılan İSMAİL26

bir duvar saati hediye alayım dedim büyük 75 ytl küçük 50 ytl dediler bana çok pahalı geldi birazda orta  ve alt gelir gruplarına hitap etsin biz bu işe geç başladık istanbul takımlarını saymıyorum trabzon 10-15 yıldır taraftar ürünleri satan mağazası var fiyatlarıda çok uygun belediye başkanları yada valilik yardım etsin kızlcıklı yada hamamyolunada taraftar ürünleri satan bir mağasa açılsın bize burdaki mağaza yetmez.

Eskişehirspor yönetimi para kaynağı olarak taraftarı bulmuş, büyük bir iştahla gittiğim mağazadan elim boş çıkmak zorunda kaldım, bir duvar saati 50 ytl  olurmu ? ya diğer ürünler? hepsi ateş pahası ....bu ne dedim ya ? niye fiyatlar bu kadar pahalı ? Neymis para Esese gidiyormuş....yok bizde para başka yere gidiyor zannediyorduk...ya 50 ytl ye satmaya çalıştıkları saatin maliyeti 7,5 ytl ....evet sadece 7.5 ytl hadi benim tanımadığım firmaya yaptırsınlar olsun 10 ytl ...kar 40 ytl .....kim bir saatten bu kadar para kazanabilirki?
sonra bi thsirt alaım dedim 25 ytl , haşır haşır ya kardeşim bizim işyerinde çalışan muhasebeci gs li ve adam gs storden almış daha kaliteli 19 ytl ..o çiniler falan ne diyeyimki ....hayret doğrusu...

Ya bu işi adam gibi yapsınlar yada bıraksınlar , yapacak adam bulunur..Yszık vallahi
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 15:05
 Yapmıyorlar neden yapılmıyor diyoruz,yapılıyor neden pahalı diyoruz valla yönetimde şaşırdı ne yapacağını ama saat için 75 lira çok fazla bu konuda haklısınız.
S.nalbant
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 15:09
Alıntı yapılan alyans999

Yapmıyorlar neden yapılmıyor diyoruz,yapılıyor neden pahalı diyoruz valla yönetimde şaşırdı ne yapacağını ama saat için 75 lira çok fazla bu konuda haklısınız.

Yapmıyorlar diyorduk Eyvalla YAPIYORLAR ; Yaptıklarını sanıyorlar ...
Bizi yoluncak kaz olarak görüyorlar.
O 25 YTL ' dedikleri damalı tşörtlerin aynısının maliyetini sizlere en fazla 10 Milyona çıkartırım ...
Yap kardeşim bunu 10 milyon alsın herkez... De ki 2 AY MAĞZAMIZDA ÜRÜNLERDE İNDİRİM VAR .... 2 ay boyunda oraya şuan giren paranın 5 katı para girmesse gelin yüzüme tükürün Wink
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 15:35
Unutulmaması gereken tekşeyi hep atlıyorsunuz. Bu yönetim bizim çok büyük bir camia olduğumuzu biliyor ve bunu sonuna kadar kullanacak. Kombine, bilet fiyatı ve taraftar ürünlerinde. Çünkü hiç para vermeden bu kulüp nasıl döner. Çıkış yolu kolay yüklen taraftara. Biz olmasaydık nasıl bir politika izleyecekerdi bilmem. Yani bir Oftaş, İBB. Ankaraspor, Gençlerbirliği, Antep, Kayseri ve diğerleri. Halil Ünal bu takımlarda başkan olsaydı ne yapardı acaba.
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 15:38
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan alyans999

Yapmıyorlar diyorduk Eyvalla YAPIYORLAR ; Yaptıklarını sanıyorlar ...
Bizi yoluncak kaz olarak görüyorlar.
O 25 YTL ' dedikleri damalı tşörtlerin aynısının maliyetini sizlere en fazla 10 Milyona çıkartırım ...
Yap kardeşim bunu 10 milyon alsın herkez... De ki 2 AY MAĞZAMIZDA ÜRÜNLERDE İNDİRİM VAR .... 2 ay boyunda oraya şuan giren paranın 5 katı para girmesse gelin yüzüme tükürün Wink

Hadi 10 yapmasınlar da 15 yapsınlar... %150 kar nedir yahu? Yapılan çok ayıp.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 15:38
Öncelikle Yönetimin biz taraftarları müşteri olarak değilde, taraftar olarak görmeli, ondan sonra kaliteli ürünlerle kıyaslaması imkansız güzellikte malzemeler getirmesi lazım öyle bir ürün yapmalı ki alan da memnun kalmalı, çinden ordan burdan getirilmiş saatler uyduruk baskı ile orjinal ürün konseptini zor tuttururlar, bir anahtarlık yahu bu kadar zormu ama gel gelelim 7,5 YTL den satşa sundukları anahtarlıkları göreniniz vardır. Bu tip Ürünleri okadar fiyata gören taraftarda mecburen başka yollara baş vuruyor, kısacası korsan ürün almak zorunda bıraktırılıyorlar. Bu iş gönü işi gönlünü koyanlar, gönüllüler yapmalı bu işi tabiki de para kazanılacaltır. Göz önünde de lades denilmez ki mal vaaaar mal var ama fark olmalı al benisi olmalı, aldırtmalı o malı hem fiyatı cazip hemde güzel olmalı. Kampanyalar yapmalı yazın kışlık ürünlerin, kışın da yazlık ürünlerin indirimli satışı felan olmalı, takip ettirilmeli insanlara, değişiklik, yenilikler sunulmalı serisi her zaman bulunmalı
mesela ben en olarak iri bir cinsim paraya kıyıp alayım dedim bedenini bulamadım alamadım, olmalı, olmalı, olmalı ama aklı başında ücretlerle devamı olmalı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır