eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Online Durum: Offline
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 00:15
Alıntı yapılan desperadomt

Alıntı yapılan ades

Puma mağzasında indirim devam ediyormu acaba?
dün imza günü olduğu için bugüne özel yazıyordu ama belli olmaz belki devam ediyordur gidip bakmak lazım.

ne indirimi vardı?
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 00:33
İyi yönetim = Forma tasarımının önceden yapılması ve satışa en geç Haziran başında sunulmasıdır.

Kabul ediyorum bu iş tamamen üretilecek sayı ile alakalı bir ManU, Chelsea vs bir tanesinin sattığı forma tek başına tüm Türkiyede ki tüm takımlara eşit seviyede. Sonuç olarak bizim şehirimizde SARAR, DOĞRUÖZ gibi firmalar var, biz neden kendi formamızı yapmıyoruz ki PUMA bi genel 5 tane tasarım yapacak sonra 5-6 tane klüple bire bir neden aynı formayı giyelim. Belki PUMA kadar ucuza mal edemeyiz ama ondan daha kaliteli ürün çıkartırız ve sadece ESES'e özel olur. Madem milyon tane satılmıyor diye bizede 3-5bin kişi taraftarı olan takımla aynı muamele yapılıyor.

İyi yönetim = Pazarlama zekasıdır, örnek bugün itimariyle tüm İngiliz takımları (Championship dahil) %40 ile %80 arası forma ve kaşkol indirimlerine gittiler maliyetinden az pahalıya satıyor. Örnek Man. City takımı BU FORMASINI 40 pound'dan 10 pounda düşürdü ve şuan 1 hafta içinde 1-2 beden hariç hepsi bitti.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
esesbto Liste gör
Yazar

BURAK
Yer: GURBETTE
  Alıntı esesbto Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 01:51
ARKADAŞLAR ÜSTÜNDE ESES LOGOSU OLSUNDA BENİM OLSUN GURBETTEKİLER İÇİN ESSTORE İNTERNET SATIŞ İMKANI İÇİN BASTIRALIM EMİNİM BU RENKLERE GÖNÜL VERİP EŞE DOSTA AL BANA YOLLA DİYEMEYENLERDE VARDIR. MİSAL BEN HALA BANK ASYADAN KALMA NIKE FORMAMLA GEZIYORUM BURALARDA
eskişehirrrrrrrrrrrr
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 12:07

Omzun sağ kısmında kırmızı şimşekler ekleyebilirsek güzel olur.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
  Alıntı chapman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 12:24
bizim bu sene satılmayan formalar indirimli olarak satılmalı bence ...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 13:46
Bir dahaki sezon da takımımızın üstünde PUMA forması görmek is-te-mi-yo-rum...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 15:05
Alıntı yapılan scetintas

Bir dahaki sezon da takımımızın üstünde PUMA forması görmek is-te-mi-yo-rum...

Joma veya Kappa olmasını isterim ama Puma ile 2 yıllık sözleşme imzalanmış.Bu yılda forma sponsoru Puma.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 15:17
SARAR bu işe neden soyunmaz?
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 21:40
Eski çubuklu aralarda beyaz şeritler olan formamızı tekrar payşabilecek olan veya link atabilecek olan var mı ?

3es3ki2eski1es
Yukarı
serhat26sb Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Vişnelik mh.
  Alıntı serhat26sb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 21:54
Alıntı yapılan esesosman26

Alıntı yapılan desperadomt

Alıntı yapılan ades

Puma mağzasında indirim devam ediyormu acaba?
dün imza günü olduğu için bugüne özel yazıyordu ama belli olmaz belki devam ediyordur gidip bakmak lazım.

ne indirimi vardı?

İmza günü forma fiyatlarında %25 indirim vardı ama camlardan yazılar kalkmış indirim bitmiş olabilir....
ALWAYS ES ES !!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır