eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:05
Maç sonunda lig tv de canlı yayında Trabzonlu yorumcu keşke bizim taraftarımızda böyle olsa dedi, Trabzonlulara bu yorum yeter zaten...
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:06
Alıntı yapılan esmaris

Allahın Trabzonundan 5 yiyen  başkanından malzemecisine hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum.ALLAH BELANIZI VERSİN

Yapmayın Mehmet Ali abi,siz bari yapmayın.Maçın sıcağıyla yazmayın.
Bu maçın sonucunu etkileyen o kadar çok durum var ki...

“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:06
Alıntı yapılan atlantis_es

Maçta yerel basına bir protesto oldu mu?

Yarın yerel basında: "EsEs taraftarından basına ve başkana büyük sevgi gösterisi" diye bir haber okursak mutlaka olmuştur LOL
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:12

Sonunda yırttık paçayı son haftaya rahat rahat giriyoruz maç hakkında yorum yapmaya gerek yok maç 3-0 ken başladı 3-2 yken bitti benim için teşekkürler Rıza Hoca teşekkürler Futbolcular sizleri seviyoruz seneye yeni bir yönetimle yukarılara oynayacağız inş.. "Biz BÜYÜK TARAFTARIZ"

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:14
es es taraftarına bınlerce tesekkur gerısı hıkaye
ClapClapClapClapClap
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:15
sezonun sahamızdaki son maçı olan bu maçta galibiyetle veda etmek isterdik olmadı.yine yediğimiz basit goller pahalıya mal oldu.trabzonda iyi oynamadı bizim hatalarımız onlara gol getirdi.3-2 den sonra umutlanmıştım ama golleri atamadık.ligin ilk yarısında oynanan maçta yaplan hatalar sonrası bu maçta galibiyeti çok istedik trabzona gereken cevabı verelim istedik olmadı.artık seneye diyorum.yönetim için bir şey demiyorum hayırlısı olsun.bugün gerçek olan tek şey mükemmel taraftarımızdı.helal olsunClapClap
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:16
Alıntı yapılan mesuteroll

TRT DE MAÇI RADYODA ANLATAN SPİKER
''ŞU AN DURUM 3 0 OLDU AMA İNANIN ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI MAÇI SHOVA DÖNÜŞTÜRMÜŞ DURUMDA. KİMBİLİR ŞU AN ONLARIN ARASINDA OLMAK VARDI.''
ACABA TÜRKİYEDE VEYA DÜNYADA KAÇ TAKIMIN BÖYLE BÜYÜK TARAFTARI VAR Kİ MAÇ 3-0 KEN BUNLARI YAPABİLİYOR. TABİİKİ BURADA BANDOESES İN KATKILARINI DA AYRI BİR TARAFTA TUTMAK İSTİYORUM. BİZ BU HALLERDE TÜM BUNLARI YAPABİLİYORSAK DERECE YE OYNAYAN BİR ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI NELER YAPMAZKİ. BENCE STADLAR YIKILIR

Adı ne spikerin...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
fransali1991 Liste gör
Usta Yazar

onur
Yer: France
  Alıntı fransali1991 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:17
Futbolcularin yonetime agir cezasi: 2-5
You will never walk alone!!!
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:18
Alıntı yapılan esmaris

Allahın Trabzonundan 5 yiyen  başkanından malzemecisine hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum.ALLAH BELANIZI VERSİN
bunun adı fanatizm, çok sevmek , kazanmasını istemek felen değil.
biriktire biriktire ilerleyeceğiz. tabii elimizdekileri de kaybetmezsek.
iyi ki bu görüş taraftarımız arasında çok da yaygın değil.

sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 00:21
Rıza Hocam ve futbolcular maçı satmayacak kadar ŞEREFLİ olduğunuzu biliyoruz. Hepinize bu sene için çok teşekkür ediyoruz. Yönetimimizden UTANÇ duyuyoruz. Umarım yönetime aldanıp bizi bırakmazsınız.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,172 saniyede hazırlanmıştır