eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 04:07

bi forma alıyim oğluma dedim, girdim en küçük forma lütfen dedim.. oda ne 3  yaşında çocuğa bile zor olur.. benimki daha 1,5 yaşında.. vay benim canım canım oğlum.. daha bu yaşta kaçak ürünlerle büyüyor... Allah verede büyüyünce kaçakçı olmasa..:)

Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
gokhan261965 Liste gör
Yeni Yazar

GÖKHAN
  Alıntı gokhan261965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 08:19
Abicim bi anahtarlık 7,5 lira olmaz ki abi en fazla 5 lira falan olması lazım 7,5 ytl ye anahtarlık aldım bu kadar pahalı olmaz
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 10:41
     Mağazayı habire eleştirmek yerine biraz da alışveriş yapsak fena olmayacak.Çok fazla ziyaret ediyorum mağazamızı ve pek alışveriş yapan göremiyorum.Tamam eksikleri yok değil ama iyi birşeyler yapmaya çalışıyorlar.t-şort olsa çok fazla satar diyenler bu sene nereye saklandı.Yoksa kombine taksitle olsa en az 10 bin  satar diyenlerle birlikte mi gizleniyorlar.
     Oraya verdiğiniz paraları lütfen bağış gibi görüp aldığınız ürünü hediye gibi düşünün.ES ES li olmak bunu gerektiriyor.Orası herhangi bir tekstil mağazası değil.
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 11:13
şehir merkezine her indiğimde muhakkak satış mağazasına uğruyorum.eskiye göre çok yol aldığımızı yazan arkadaşlara katılıyorum.bu iş olcak inşallah...geçenlerdemağazanın içinde dolaşırken bir olaya şahit oldum..yaşlıca bir teyzemiz mağaza içinde oturmuş cep telefonuyla konuşuyor..oradaki görevli genç kardeşim sağ olsun gerekli nezaketi ve saygıyı gösteriyor kendisine.telefonun öbür ucunda teyzemizin oğlu veya torunu var..konuşmalardan öyle anlıyorum..büyük ihtimalle şehir dışında ve ürünlerden almak istiyor.teyzemiz anlatıyor..şunlar var bunlar var ama birtürlü karşı tarafın ne istediğini görevli kardeşe iletemiyor...buraya kadar her şey hoş güzel ,genç bir kardeşimiz eses aşkıyla uzaklarda yanıp tutuşuyor.yanında eses le ilgili bir şeyler olsun istiyor.teyzemiz üşenmeden geliyor.anlatıyor çabalıyor. eee sözün kısası artık internetten satış yapan ürünlerin görüldüğü bir sitenin vakti geldide geçiyor.gibi sanki .ha mağaza rayına oturduda sitemi kusur kaldı demeyin şehir dışında olanlar için artık bu bir ihtiyaç haline geldi....
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 11:32
Alıntı yapılan gokhan261965

Abicim bi anahtarlık 7,5 lira olmaz ki abi en fazla 5 lira falan olması lazım 7,5 ytl ye anahtarlık aldım bu kadar pahalı olmaz
Hadi artık şu formamı alın artık.Hakanla ortakmı alacaksınız ne yapacaksanız yapın hem ESES'e de bir katkınız olur.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 11:34
Gökhan Ben ESESESİN den alıntı yapacakken senden yapmışım özür dilerim.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2008 saat 20:49
bugün gittim mağazaya, orjinal formalar gelmiş ve her beden vardı. tükenmeden parçalıdan aldım hemen fiyatlar sezon başındaki gibi. geçmiş yıllara kıyasla içerdeki ilgi ve raf düzeni ilerleme göstermiş. orjinal formalarında gelmiş olması güzel bir gelişme. umarım bunlarda tükenir tekrar şikayet etmeye başlarız nerde orjinal ürünlerimiz diye.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2008 saat 22:09
Alış veriş yapıyoruz da matematikleri zayıf oradaki kasiyerlerin biraz bir şapka birde atkı aldım 37 lira tuttu 50 lira verdim bana 37 lira geri çevirdi .şapkada 20 lira yazıyor dedim Sonra parayı geri verdim:) Genelde böyle yapılıyorsa işimiz zor biraz .
Yönetim iia..
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2008 saat 22:20
Alıntı yapılan Wanted

Alış veriş yapıyoruz da matematikleri zayıf oradaki kasiyerlerin biraz bir şapka birde atkı aldım 37 lira tuttu 50 lira verdim bana 37 lira geri çevirdi .şapkada 20 lira yazıyor dedim Sonra parayı geri verdim:) Genelde böyle yapılıyorsa işimiz zor biraz .
Kimbilir hangi yöneticinin akrabası ... Wink
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ekal_hakki Liste gör
Yazar

:D:D:D
Yer: eskisehir
  Alıntı ekal_hakki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2008 saat 23:20
taraftar forması 25 ytl olan tükenmez demi :D
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır