eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 02:12
Alıntı yapılan esgüvenes

hiç bu kadar benimde içim acımadı bir maçta hiç bu kadar kötü olmadım bana göre sezonun en dolu tribünler olması gereken maçtı açık tribunu görünce kapalıyı görünce o kareografi için emek harcayan renkdaşlarım aklıma gelince çok doluyum bugün hayatım en kötü günlerinden biri ....Cry

Bendede o kadar... yok taraftar küsmüs, yok stad kötüymüs, yok oymus, yok buymus... mazeret üstüne mazeret.. 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 02:13
Alıntı yapılan MerTonguclar

2-0 olduktan sonra daha yarım saat olmasına rağmen herkes oturdu o saatten sonra bir daha adımımı atmam o tribüne. En fazla destek verilmesi gereken yerde herkes oturdu. Sonra sağda solda "Büyük Eskişehirspor Taraftarı". Geçiceksiniz bunu artık kaç aydır her ortamda bize sallayan hamsileri dinledik yarım saat "tribün liderlerimiz" döndü kıçlarını maça bakmaya başladılar. Hakikaten ligb lere dönelimde gerçek Eskişehirsporlular kalsın artık tribünde. Skora gram üzülüyorsam ne olayım ama tribünü görünce içim kan ağladı içime oturdu yemin ediyorum.

ClapClap
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 03:17
-maç pazar günü ve gece maçı
-rakip geçen yıldan büyük husumetimiz 0lduğu ts
-hava sıcaklığı tam normal
-kareografi var
-üstelik takım yense ligde 2. duruma gelecek

bütün bu sebeplere rağmen stat bu şekil oluyorsa bundan çok çok çok önemli bir sorun var demektir.

gelelim bu sorunun kaynağına bence bilet fiyatları,statdın kalitesi ve yıllardır yapılmayan açığın üstünün kapanmaması çok önemli bir sorun değil(bu sorunların hepsi varken geçmişde daha da pahalı biletlere full oynadığımızı gördük) o zaman nedir bu büyük sorun? yönetim mi? zaten bu yönetimden memnun olan yok ama arkadaslar herkes yönetime kızsada bu yönetim varken de insanlar ESES sevgisi ağır basar maçlara herşeye rağmen giderdi üzülerek söylüyorum ki 3 temmuzdaki olaylar aşırı etkiledi taraftarı lakabı ANADOLU EFSANESİ olan taraftarın bu takımın bu olaylar içinde adımızın geçmesi midesini bulandırdı herkesin bu etki ne kadar sürer bilmem ama inş. çok çabuk atlatırız bunları
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
maa1965 Liste gör
Yazar

MAAydogmus
Yer: EStanbul
  Alıntı maa1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 07:12
vallahi 5-0 yenilsek de bu kadar üzülmezdim,olabilir futbol bu o gün diğer takım iyidir günündedir yener,ihtimal dahilindedir.Ancak ve ancak tribünlerin o içler acısı hali ,taraftarın takıma destek değil köstek olması ciğerimizi yaktı.Ben İstanbul dayım,maçı ligtv den izlerken son yarım saatte tslilerin tezahüratlarıyla kendi sahamızda bizim taraftarımızı bastırması kabul edilecek bi olay değil.Vallahi ts lilerin sesleri çok net geliyordu o dereceye geldi ki sesi kapatmak istedim.Biz bir hafta önce halbuki arenada 2-0 geride olmamıza rağmen dakikalarca marşlarımıza devam ettik,gsliler sustu biz devam ettik,maç bitiyordu hala biz bağırıyorduk,eve geldiğimde bağırmaktan ve zıplamaktan yorulmuştum .Hey gidi Eskişehir taraftarı çok yazık bu duruma gelinmesi,yenilebilirsin ama büyüklüğünden niye taviz veriyorsun.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz..
Yukarı
maa1965 Liste gör
Yazar

MAAydogmus
Yer: EStanbul
  Alıntı maa1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 07:26
bak şimdi de aklıma geçen sezon evimizde oynadığımız konyaspor maçı geldi,ne kardı ne kıymametti.Ayaklarımı maçtan sonra hissedemez olmuştum.İçime öyle bir soğuk işlemişti ki 2 saat ısınamadım maçtan sonra.Ama açık neredeyse full idi.Yenememiştik ama maç sonuna kadar çoşkuluyduk ,bağırıyorduk.Karlar düşer ,düşer düşer ağlarım .....marşını belki 20 defa haykırarak söylemiştik.Bu maç o maçtan daha mı az önemliydi .Tabi burda malum olayların da etkisi var, futbolu bu hale düşüren yöneticileri ve kişileri Allah bildiği gibi yapsın,geçen seneleri arayacağız bu gidişle...İnşallah düzelir bu işler
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz..
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 12:46
Alıntı yapılan MerTonguclar

2-0 olduktan sonra daha yarım saat olmasına rağmen herkes oturdu o saatten sonra bir daha adımımı atmam o tribüne. En fazla destek verilmesi gereken yerde herkes oturdu. Sonra sağda solda "Büyük Eskişehirspor Taraftarı". Geçiceksiniz bunu artık kaç aydır her ortamda bize sallayan hamsileri dinledik yarım saat "tribün liderlerimiz" döndü kıçlarını maça bakmaya başladılar. Hakikaten ligb lere dönelimde gerçek Eskişehirsporlular kalsın artık tribünde. Skora gram üzülüyorsam ne olayım ama tribünü görünce içim kan ağladı içime oturdu yemin ediyorum.

O kendini lider sanalar kıçlarını dönmeselerde pek bir şey farketmiyor aslında.Maç boyu muhabbet cep telefonuyla uğraşmaktan fırsat bulurlarsa 2-3 besteyle birşeyler yapmaya calışıyorlar tabiki olmuyor.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 13:12
Açığın ayağa kalkması için Kar kış soğuyu beklemek lazım anlaşılan.Yakında günlük düşünen yönetimimiz bilet fiyatlarınıda indirir.Açık eski haline alır.
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 13:19
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan esgüvenes

hiç bu kadar benimde içim acımadı bir maçta hiç bu kadar kötü olmadım bana göre sezonun en dolu tribünler olması gereken maçtı açık tribunu görünce kapalıyı görünce o kareografi için emek harcayan renkdaşlarım aklıma gelince çok doluyum bugün hayatım en kötü günlerinden biri ....Cry

Bendede o kadar... yok taraftar küsmüs, yok stad kötüymüs, yok oymus, yok buymus... mazeret üstüne mazeret.. 

hayatımda adnan erden kadar .......... bir taraftar daha görmedim.
şişen köfteler
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 13:26
Kadir,

.......... (nokta noktalkar) bos kalmasin abim. Madem basladín sonunu getir, yarim is yapma.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 14:15
İnsanlar sürekli geçmişlerini dile getiriyorsa eğer gelecekten umutları kalmamış demektir..
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır