eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:03
kesinlikle bu bir tezgah arkadaslar kanmayın yönetimin ve halil ünalın   BİR UYDURMASI BENCE  sözde birilerine bilet kesip kendine rant saglama ayakları bunlar kanmayın
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:03
Alıntı yapılan esesserkan26

Bu açıklamada youlanın kadro dışı kalmasıda resmen bır tezgah ve oyundur.Bizim palavracı  ve işi gücü hava başkan youla yı istiyenlere satmak ve onunla gelecek parayı transferde kullanmak için bu yola başvurmsştur.Bu başkan değil mi yok valimiz çok ısrar etti maç biletlerini indirdik diyen;yine aynı senaryo youla gidecek  başkan kadro dışı bıraktım  dıyor.youlanın sözlerini duyan ESKİŞEHİRSPOR  TARAFTARI YOULA YI gözünden düsürecek ve başakanın oyunları gercek olacak.YÖNETİM neyi doğru yaptın ki bunları doğru yapasın.İSTİFA EDİN ARTIKKKKKKKKK ,YETERRRRRRRRR,SENİN PALAVRA VE OYUNLARINA TAHAMMULUMUZ KALMADI.YETERRRRRRRRRRRR
Ben biraz daha ileri giderek maç içindeki pozisyonların bile garip bir tezgah olduğunu düşünüyorum, bir futbolcu böyle gol kaçıramaz

Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:04
forumun seviyesini düşürmeden yorum yazalım. youlayı nedenini bilmeden hemen sorgulamayalım belki önemli bir şeyler çıkabilir.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:05
Alıntı yapılan karargah

Alıntı yapılan Zenci

Ailemin yanında 30 cm diye bağırıp beni sevdiklerimin yanında yerin dibine sokan,yüzümüzü kızartan eşcinsellerden söz ediyorum.
,

çok beğenmiyorsan bu taraftarı gelmezsin maçlara olur biter, kimse bu taraftara bunu diyen 1 kişi bile olsa,  ki zamanında çok kişi ben dahil bağırdık bunu eşcinsel diyemez. ne bu ya biri Allahsız der biri eşcinsel der siz kimsiniz ya dilinize bişey mi taktırıyorsunuz ne yapıyorsunuz adam gibi konuşun AngryAngryAngry

Olayın gercek yüzüne bakmak lazım tabiki eş cinsel demesi yanlış ama sende yanlışsın ki çok begenmiyorsan bu tarftarı gelme diyemesin yapılan beste gercekden cok yanlış terbiyesizce bişeydi belki birilerin hoşuna gide bilir ama o laf sölendinde ben bile utanıyordum
Zenci nikli arkadaşın hatasıda belkide o sinirden sölen mesi gereken talihsis bir laf olduguna inanıyorum sende zencide yarın olsun sinirler yatıştıkdan sonra herkes daha sakin bir şekilde hatalarını anlarlar o yüzden fazla büyütmeyin

Tekrar ediyorum yula satılacaksa cok yüksek fiyatla satılmalı ama asla ben bu yönetime güvenmiyorum semiyorumda yeni gelecek yönetimede burdan sesleniyorum yemeye yada reklama gelecekseniz asla gelmeyin
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:06
Kendisine eşcinsel denilince kızanlar; ailesinin, sevdiklerinin yanında o besteden dolayı yerin dibine girenleri neden anlamıyorlar? Kendinize bir laf söylenince nasıl rahatsız oluyorsanız, bir diğer taraftarımızın rahatsızlığını da anlamalısınız. Yapmazsınız o tezahüratı, olur biter. Sanki memlekette beste kalmadı. Gerçi artık istense de pek yapılamayacak. Yani hiç olmazsa, en azından bir süre.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:07
hali ünalın bir düzmecesi bu bana göre
Yukarı
emrh Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:07
bu hafta maçta gol atma golleri kaçır bizde seni hafta içi kadro dışı bırakıp satalım diyen kesin yönetimdir.YUH artık diyorum...!
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:08
Alıntı yapılan mike

Karakteri sağlam olmayan adama çok değer verirsen, takımında çoğunlukla onlara yer verirsen böyle rezil olursun. Vallahi ne yalan söyleyim Denizlisporun durumu kötü ama onların futbolcuların çoğu bile bizimkilere bin basar karakter ve kalite açısından. 
Youla böyle yapti diye bizim takimin diger futbolculari icin böyle söylemen yanlis, bizim takimda karakteri bozuk diyebilecegin futbolcu oldugunu dusunmuyorum, yanlisliklar oluyor, takim icinde belki yönetimden kaynaklanan ayrimcilik oluyordur, bilmiyoruz, ama Denizlisporun futbolcularinin cogu bizimkilere bin basar karakter ve kalite acisindan diyemezsin, Ivesa, Koray, Sezgin, Nadaravic, ElSaka, Volkan, Murat Önur, Bulent Ertugrul, Kocabey, Doga, Adem, Alper, Mehmet Yilmaz ilk planda olmak uzere, hepsi saglam karakterli ve kaliteli futbolcularimizin. Mevcut düzensizligin ana sorumlusu yönetim, ikinci planda sorumlusu da agirligini koyamayan teknik ekibimizdir.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:09
herkez bişeyler yazıyo kimse neler oldugunu bilmeden yönetime inanmayıp şimdide yönetimin agzın duyulan kelimelere inan arkadaşlar gülüyorum  nerden biliyorsunuz adamın parası verilmedi belki  ben youla haklı demiyorum ama yönetimede inanmıyorum adam gecen sene catır catır oynuyodu şimdi neden kactı
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2009 saat 22:10
Hala Youla'yı savunanlar var pes ya . 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör