eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2010 saat 21:48
Enine çizgili forma çok çirkin antep gibi olmuş.Öyle zırt pırt değiştirmek ne oluyo acaba???
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2010 saat 21:49
Alıntı yapılan estres

Enine çizgili forma çok çirkin antep gibi olmuş.Öyle zırt pırt değiştirmek ne oluyo acaba???

Erman Kuzu gibi konuşmak ne oluyor acaba :))
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2010 saat 23:26
bence en güzel formamız enine çizgili ya çok aradım yoktu bende 2 parçalı aldım şimdi stora gelince üzüldüm baya
HALİL ÜNAL İSTİFA!
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 01:21
Alıntı yapılan mertbey

bence en güzel formamız enine çizgili ya çok aradım yoktu bende 2 parçalı aldım şimdi stora gelince üzüldüm baya
O enine çizgili formayı arayan yakın çevremden ben dahil 5 kişi sayabilirim direk. Eminim benim gibi bir sürü kişi aramıştır o formayı. Özellikle gurbette olanlar için çok büyük sıkıntı orjinal ürün temin etmek. Maalesef yönetim zaafiyeti, ürün konusunda yaşadığımız bu sıkıntılar.
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 01:33
Önümüzdeki sezon için de Puma'yla anlaşılmışsa, forma reklamı için Eti'yle anlaşılmışsa, şimdiden tasarlansın ve sipariş edilin formalar.. Yaz boyu forma beklettirilmesin, gurbettekiler sevinsin.. Bir de o online mağaza artık aslı varsa hayata geçsin.. Forma almak için saatlerce yol yapıp forma bulamadan döndüğüm oldu ! Bunu yapacak taraftara sahipsen, bunun kıymetini bileceksin arkadaş.. 

3es3ki2eski1es
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 02:00
Alıntı yapılan muhammetpoyraz

Alıntı yapılan mertbey

O enine çizgili formayı arayan yakın çevremden ben dahil 5 kişi sayabilirim direk. Eminim benim gibi bir sürü kişi aramıştır o formayı. Özellikle gurbette olanlar için çok büyük sıkıntı orjinal ürün temin etmek. Maalesef yönetim zaafiyeti, ürün konusunda yaşadığımız bu sıkıntılar.

Enine çizgili forma yaklaşık 1 aydır Esstore'da mevcut.Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 02:01
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan mertbey

3 hafta önce ben gittiğimde kalmadı demişlerdi... ama şu anda mevcut
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 08:27
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan mertbey

Evet mankenin üstünde bir forma var, ama içeri girdiğimizde sadece small beden olduğunu söylediler. Eğer sadece small beden olması formayı mevcut kılıyorsa, evet mevcut. En son 5 hafta önce Eskişehirdeydim. İnşallah ben haksız çıkarım, oradaki görevlinin bir daha gelmez o forma demesine rağmen o forma gelmiştir de, ben de temin edebileyim.

Bu kadar ağır bir eleştiri getirmemin sebebi de, bu hafta fenerbahçe deplasmanına gelen arkadaşlarıma sorduğumda, yok cevabı almamdı.
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 09:46
lisanslı ürün satışında klübümüz maalesef sınıfta kalmıştır.2 sene oldu süper lige çıkalı  demek ki süper lige sadece taraftar çıkmış...gerçi biz taraftar olarak hiç küme düşmedik ama neyse..
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
HakemCem Liste gör
Yazar

CEM ERDOĞAN
Yer: İstanbul
  Alıntı HakemCem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 11:14
Arkadaşlar bugün oradaki bir arkadaşa forma aldırıp kargoya verdirecem Eskişehirden. Forma satışı yapılan resmi bir yer var mı? Resmi sitedeki yakında hizmete girecektir yazısını görmekten bıktım.
ESKİŞEHİR SENİ ÇOK ÖZLEDİM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır