eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Online Durum: Offline
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 19:32

vizyonsuz,misyonsuz,beceriksiz,basiretsiz,mıymıntı bir kulüp yönetimi...

belediye başkanı olduğu şehrin takımına can düşmanı bir hoca..

elbet gün gelir bu vefakar,bu cefakar,bu çilekeş,bu büyük taraftar sizden bunların hesabını sorar..

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 19:37
Alıntı yapılan tepebaşılı26

vizyonsuz,misyonsuz,beceriksiz,basiretsiz,mıymıntı bir kulüp yönetimi...
belediye başkanı olduğu şehrin takımına can düşmanı bir hoca..

elbet gün gelir bu vefakar,bu cefakar,bu çilekeş,bu büyük taraftar sizden bunların hesabını sorar..

Belediye bu konuda her türlü masrafı karşılayacak sadece yönetimin projeyi belediyeye sunması gerekiyor.Ortada proje dahi yokken hoca daha n'apsın ?
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 19:40
Alıntı yapılan moritanya

Belediye bu konuda her türlü masrafı karşılayacak sadece yöentimin projeyi belediyeye sunması gerekiyor.Ortada proje dahi yokken hoca daha n'apsın ?
..

gitsin sırf barlardan oluşan,alkolü özendirmek adına yapılan neyzen tevfik sokağının açılışındaki gibi bateri çalsınAngryAngry...

Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 19:45
hop hayırlı olsun!
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 19:45
Alıntı yapılan tepebaşılı26

gitsin sırf barlardan oluşan,alkolü özendirmek adına yapılan neyzen tevfik sokağının açılışındaki gibi bateri çalsınAngryAngry...

Bu söylediğinizin Eskişehirspor veya açık tribünle ne alakası var anlamadım. Neyzen Tevfik sokağı açığın içinden mi geçiyor?

Seçimler mi yaklaşıyor ne, başladılar yine forum canavarları.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 19:45
hırsızlığı, ülkeyi satmayı, adaletsizliği, insanlara suçlar yukleme iftiralar atma gıbı seylerı ozendırmesın bıze yeter necati abicim..
sen farkında olmayabılırsın ama ödenek işini ayarladı yılmaz buyukersen.. yonetımden proje ıstıyorum dıyor, sen halıl unalın buyukersen yapmıyor dedıgını duydun mu o da bılıyor topun kendılerınde oldugunu,
buyukersen hocanın ben o projeyı cızecebılecegını sanmıyorum, eger kendısı baskasına cızdırırse her kötü yanı elestırılcegını bılıyordur o yuzden halıl unaldan proje ıstedı gelınce bunuda yapar, şehrimize barlar sokagıda dahıl bır cok degerı kazandırdıgı gıbı bu konudada 1dakıka durmaz işe koyulur.
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 19:47
belediyede bu işten anlayan mimar mühendis falan yokmu çiziversinler.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 19:58
Alıntı yapılan ahmet26dt

hırsızlığı, ülkeyi satmayı, adaletsizliği, insanlara suçlar yukleme iftiralar atma gıbı seylerı ozendırmesın bıze yeter necati abicim..
sen farkında olmayabılırsın ama ödenek işini ayarladı yılmaz buyukersen.. yonetımden proje ıstıyorum dıyor, sen halıl unalın buyukersen yapmıyor dedıgını duydun mu o da bılıyor topun kendılerınde oldugunu,
buyukersen hocanın ben o projeyı cızecebılecegını sanmıyorum, eger kendısı baskasına cızdırırse her kötü yanı elestırılcegını bılıyordur o yuzden halıl unaldan proje ıstedı gelınce bunuda yapar, şehrimize barlar sokagıda dahıl bır cok degerı kazandırdıgı gıbı bu konudada 1dakıka durmaz işe koyulur.

komedi gibi bir cevap..edit....

Yukarı
tcandemir Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer
Yer: eskisehir
  Alıntı tcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 20:14
Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın inşallah....Beceriksiz yönetiiimmm!!!!!
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.
Yukarı
cix222 Liste gör
Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı cix222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 20:28
Yazıklar olsun yönetim...soğuttular yemin ediyorum tribünden Angry
AKILLI OL ESES'Lİ OL!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır