eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 22:50
Rıza çalımbay,taraftar kızıyor ama mutlu olmaları gerek çünkü ligte kaldık demiş.Seneye çok iyi hazırlanacağız diyerekte takımda kalacağını belirtmiş
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 22:52
 Gol kaçırma konusunda ligin en beceriksiz takımı girdiği bütün pozizyonları golle sonuçlandırdı. 3-2 olunca maçın heyecanına dayanabilecekmiyim dedim. Defansımız kötü günündeydi. Canları sağolsun. ES ES bizim ES ES imiz. Taraftarı tebrik ediyorum. Yine tribünler muhteşemdi.Trabzon taraftarları ağızı açık seyrettiler. Keşki iki tarafta da  olan ufak tefek küfürler olmasaydı.
since1965
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 22:56
Maçın skoru umurumda bile değil, Önemli olan taraftarımız yine büyüklüğünü gösterdi ve kimin suçlu olduğunu bildiğini herkese gösterdi. Gazetelerin köşe yazarlarına (!) istediğinizi yazdırsanızda, televizyon programcılarına (!) istediğinizi söylettirsenizde bu taraftar neyin ne olduğunu çok iyi biliyor...Yönetim artık yapman gereken tek şey çekip gitmek...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 22:57
Bu maç için denebilecek tek şey MUHTEŞEM TARAFTAR konuşulacak hiçbirşey. Takımda iyi olan yoktu. Eleği asmış olan ES ES den başkada birşey beklenmezdi. Sahanın en kötüsü Sinan, Halil Ünal ve yönetim kuruluydu. Hiç utanmadılar. Yazıklar olsun. Yönetim istifa. 
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 22:59
arkadaşlar maçta yönetim protesto edildi mi?
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:01
Sinan ayıp be abi nasıl gol öyle gol yiyorsun Allah'ını seversen ama suç sende değil suç seni pişmeye göndermeyen lanet olası yönetimde Angry
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:05
Bu akşam yaşananlardan utanıyorum..

Tamam paranı alamaz, oynamak istemezsin ama bu isteğini de 5 yiyerek sergilemezsin. Bugün futbolcularımız kümede kalarak bize yaşattıkları gururu bu hafta tamamen unutturdular. Sezonun ilk maçını hatırlayın ve onun üstüne evimizde 5 gol yiyip farklı yenilmeyi hazmedebilirseniz siz hazmedin; ben hazmedemedim... Bu skordan "utanıyorum".

En az 500 kere farklı kişiler tarafından beşiktaş maçının;
* skorunun merak edilmesinden,
* haber edilmesinden,
* gollerine sevinilmesinden,
* üstüne şanpiyonluk dileklerinden
* utanılmasa sevincinden;
"bıktım" , "tiksindim", "öfkeden kudurdum". Bundan dolayı çift cinsiyetli taraftarlarla aynı tribün içinde bulunmaktan "utanıyorum".

Skora bakıyorum ve taraftar olarak hakkımız bu muydu diyorum. Biz ne yaptık?? Yönetime, futbolculara ne yaptık, ne kötülük ettik?? Kendi evimizde 5 golü ve bu farkı yiyecek ne yaptık?? Sezon başından beri ateş pahası olan biletler kapanış için bari ucuz olamaz mıydı?? Saha içinde Trabzon'dan "2-5" yedik; içeri girerken de "25" yedik. Söğüşlenmekten usanmamış birisi olarak utanmıyorum da "aynı gece içerisinde iki kere 25 yemekten", tüm paramı harcadığım ve buna değmeyen pahalı bilet fiyatlarından "utanıyorum"

Yönetim!! Senden de "utanacak yüzün olmamasına" rağmen hala o mevkide bulunmandan dolayı "utanıyorum"

Allah belanı versin Bünyamin; bu kadar mı olur?? Yediğimiz ilk iki golün de başlangıcı fauldü; ilkinde sanırım ofsayt da vardı ve bir de net penaltımız verilmedi. İzleyebildiğim kadarıyla böyle "utanılası" bir yönetim gösterdi şerefi ve hakkında konuşmamın elvermediği malum şahsiyet. Hala bazı insanların kendini "hakem" sanmasından ve onları hakem sanarak o göreve atayan insanlarla aynı ülke içinde yaşamaktan "utanıyorum".

Bu gece tek tesellim taraftar ve Espana.  Maçın başlarında biraz sönüktük belki ama sebebi de sahadaki ruhsuz oyun ve yenilen gollerdi daha çok. Maç gidiyor derken belki umudu kestiğimizden belki taraftarlık örneği sunmak için belki de hani bir ihtimal takım etkilenir de oynamaya başlar düşüncesiyle olsa gerek yaptığımız şov harikaydı. BandoEsEs'in ellerine sağlık. Can-ı gönlünce destek veren  taraftarımızın da gönlüme- emeğine sağlık (çift cinsiyetlileri kasten hariç tutuyorum). Trabzonlular bi ara maçı bırakıp bizi izlediler; hatta kameralarının-telefonlarının ışıkları gözümüzü alacaktı neredeyse. Bu mükemmel taraftardan, yarattığı atmosferden, verdiği destekten "gurur duyuyorum".
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:08
şimdi trt-1 bizim maçı verecek. bakalım bizim inanılmaz performansımızı gösterecekler mi?
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:09
Trabzon'un 61.ci dakika şovunu kesmek için 58 te espana'yı girdik yine muhteşem oldu....
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 23:12
3-2 olduktan sonra bir ikinci Denizlispor mucizesi bekledim, inanın Trabzon'lu futbolcular neye uğradığını şaşırmış, Trabzon taraftarı maçı izlemeyi bırakmış bizim trübündeki ESPANA şovumuzu ağızları açık izlerken, 3-2 den sonra nasıl da yüklenemedik rakibe yanarım yanarım ona yanarım, tarihe geçen bir maç olacakkken, sıradan, favorinin yendiği bir maç oldu.

Gecenin tek tesellisi, zannederim Fenerbahçe'nin Konya'yı yenmesi, zaten ilk yarısı 4-0 bitince o maçın, biz trübünde "geçmiş olsun kümede kaldık" diye bir oh çektik.

Yönetim konusuna hiç deyinmeyelim, ama açık trübündeki Halil ÜNAL'ın reklam panosuna saldırı, o panoyu yırtma o iş olmadı işte, evet bu yönetim gitmelidir, çünkü bu yönetim daha gelecek sezon bu takımı yönetemez. Ama bu Halil ÜNAL'ın reklam panosunu tahrip etmenin mazereti değildir. Bence Halil ÜNAL ve ekibinin hizmetleri olmuştur, 13 senedir olmdığımız bir Süper Lig'te ilk sezonda 39 puan toplamıştır takım, bence bu ilk sezon için başarıdır. Halil ÜNAL ve ekibi bu kadar olumsuz eleştiriyi, reklam panosuna zarar verecek kadar tepkiyi hak etmemiştir.

Gelecek hafta Gaziantep'te ligi bitiriyoruz, bu maç prestijten öte bir anlam taşımıyor, hem bizim hem de Antep için, yönetim bence bu hafta olağanüstü kongre için çalışmalara başlasın, Halil ÜNAL ve ekibine yaptıkları hizmetlerinden ve takımı ligte bırakltıkları için teşekkür edilmeli ve gelecek sezon bu takımı taşıyabilecek, sırtlayabilecek ve daha önemlisi küme düşme hattında değil üst sıralarda mücadele edebilecek bir takım oluşturacak bir yönetim gelmeli.

Geçmiş olsun, Allah bir daha böyle stresli(yani küme düşme korkusu stresi) bir sezon yaşatmasın...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır