eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MusTy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı MusTy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 15:35
Sonumuzu borç bataklıgı kocaelıspor sakarya spor gibi olmasın başka biey istemiyorum.Acıgın kapanmasını geçtim artık.Galatasaray acıgı 45 günde kapamıs bizimkisi bi kaç seneyi bulur ama öyle acele etmekle olmas ...
SSS KKK SK SK S
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 15:38
Alıntı yapılan MusTy26

Sonumuzu borç bataklıgı kocaelıspor sakarya spor gibi olmasın başka biey istemiyorum.Acıgın kapanmasını geçtim artık.Galatasaray acıgı 45 günde kapamıs bizimkisi bi kaç seneyi bulur ama öyle acele etmekle olmas ...

onların açık daha küçük sanırım. birde direkli çok baştan savma bir iş olmuş..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 16:36
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan MusTy26

onların açık daha küçük sanırım. birde direkli çok baştan savma bir iş olmuş..
Sanki bizimkisi kapansa direksiz mi olacak?Projedeki resmi gördük benzin istasyonu gibi malesef:(
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 16:53
Açığın üzeri şimdi başlanıp devre arasına kadar bitmesi imkansız öyle yapılacaksa TFF nin kesin talimatı var lig başlarsa inşaat halinde  inşaat olan tribüne kesinlikle seyirci alınmaz diye açığa seyirci alınmaz ozaman. Şuan bile başlansa lig başlamadan biter ya olmayacak ya masallara devam yani daha çok duyarız biz bu sözleri...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 17:01
ya kapatacak adam kapatırdı
sezon içinde girişimleri olurdu proje cizilirdi uygun deyilse baska bi proje cizilirdi inizinler alınırdı ve lig basına kadar biterdi ama yapacak adam bunu yapardı
bizde nerdeee........
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
ugur6666 Liste gör
Deneyimli Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ugur6666 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 17:27
iş hocaya kaldıysa sallayabildiği kadar sallar işte.. toplasan 1 aylık iş isteseler o projeyi 3 günde çıkarırlar işlerine öyle geliyor başka birşey değil sonrada biz yaptık diye bütün şehire bilbordlara asarlar.. adam 3 ayda koca park yaptı açığın üstüne bir şemsiye istiyoruz başka bişey değil..
Yukarı
ugur6666 Liste gör
Deneyimli Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ugur6666 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 17:29
hatta bu iş büyük ihtimal olmaz.. seneye yeni stada başlanacak derler biz yine paramızla rezil oluruz..
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 17:55
bu masalda böyle sürer giderrr....
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 18:38
Eğer isterlerse 1,5 ayda biter ama her geçen zaman kapanmama adına yol alıyor karar verdiklerinde ise büyük ihtimalle sezon açılmasına bir hafta kalır söz devre arası derler. 
   Biz bu filmi çoookkkk  izledik
Aman Protesto etmeyin esesimiz zarar görür........................!
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 18:49

Hocamızın ESES'e uzaklığı malum. istese çoktan harekete geçilirdi. yönetim desen zaten beceriksiz. bu iş yatar. olursa hükümet tarafından yapılan yeni stad olur oda 4-5 yılı bulur. artık umudum kalmadı

ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır