eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
Online Durum: Offline
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 20:05
Seneye adidasa geçebiliriz. Bildiğim kadarıyla puma sözlerin de durmamış. Bu da bize sözleşmeyi fes etme hakkı veriyor. Bakalım yeni sezon da hangi marka ile anlaşacağız.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 20:45
marka önemli değil önemli olan forma ve sort dizaynı ve renkleri yoksa puma olmuş adidas olmuş farketmez ama farklı bir tasarım olsun bize özgü yoksa cubuklu formayı ligte 18 takımın 18 i de kullanıyor
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 20:47
Ben hep JOMA diyorum, farkli bi tasarim olur kesin Wink
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 20:53
Alıntı yapılan kujo

Seneye adidasa geçebiliriz. Bildiğim kadarıyla puma sözlerin de durmamış. Bu da bize sözleşmeyi fes etme hakkı veriyor. Bakalım yeni sezon da hangi marka ile anlaşacağız.
Puma mı sözlerinde durmamış biz mi Kujo? Onda bir yanlışlık olabilirTongue Yanlış hatırlamıyorsam Esstore'a Puma'nın avukatları gelmişti. Mallara el koymak için. "Tadilattayız" yazısı asılarak olay geçiştirilmişti. Bunlar geçen yıl mı bu yıl mı olmuştu tam hatırlayamadım ama iki yılda da olmuştu sankiErmm
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 21:55
O degilde insallah bu sene formayi erkenden tanitirlarda erkenden satmaya baslarlar, geçen sene sezon basladiktan sonra staisa sunmuslardi formalari Ouch
Yukarı
ahmet-KKŞ Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: K.K.Ş.
  Alıntı ahmet-KKŞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 22:05
inşallah adidas ile anlaşılır  şoyle güzel bir milan tarzı cubuklu forma yapar kesin en sevdığım tarz
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 23:22
Umarım önümüzdeki sezon Adidas ile anlaşırız . Farklı tasarımlara eyvallahta 1. formamız bizimle özdeşleşmeli klasik olmalı . Frankfurt'un formaları hoşuma gidiyor .
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2010 saat 00:01
Boyner Mağazasında ''lisanslı'' Eskişehirspor armalı futbol topu satılmakta siyah-kırmızı.
Esstore'de satılmayan lisanslı ürün hayli enteresan...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2010 saat 02:54
adidas ve pumanın vazgeçemediği kesin net concept'leri var..birisi 3 çizgiden diğeri bol logodan vazgeçemiyor..bana göre en sade en şık tasarımı NİKE yapıyor.geçen seneki formamız bu seneden daha güzeldi mesela.
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2010 saat 10:16

Düz kırmızı üst, düz siyah alt. İçerdeki maçlarda giymemiz gereken klasik formamız budur.

Deplasman forması ise her sene farklı bir tasarım yapılıp yüksek satış geliri yine hedeflenebilir.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır