eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 109110111112113 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 18:39
Kocaelispor'a inanamıyorum. 31 hafta boyunca ilk 2'ye giremediler..32 hafta lider oldular..
Yukarı
İrfan Liste gör
Deneyimli Yazar

İrfan Karapınar
Yer: Turkey
  Alıntı İrfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 19:02
Kocaeli iyi bir takım değil...Üç dört hafta hakem yardımı ve şaibelerle maç kazandılar ve Eses maçıyla bugünkü maçta prim yaptılar.her şeye rağmen Samsun ve Altay maçlarında işleri zor ve puan kaybedeceklerdir.Antalya'nın işi de zorlaştı,Antep çok dişli bir takım...Sakarya,zaten haftalardır söylüyorum aldığı darbelerden sonra taraftarını da kaybetti;işleri çok çok zor...Yine iş bizde bitiyor...Karşıyaka'yı yenersek ilk ikiye girme ihtimalimiz yüksek...İlk iki için Antalya ve Eskişehir'i favori görüyorum ben ama öyle tuhaf bir lig ki ne olacağı belli değil...
İrfan
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 19:17
Kalan maçlar bu şekilde.

Kocaelispor ( 58 )   Antalyaspor  ( 57 )     ESKİŞEHİRSPOR  ( 56 )   Sakaryaspor ( 55 )

Giresunspor ( İ )        Gaziantep B.  ( D )        Karşıyaka ( D )                    Samsunspor ( D )  
Altay            ( D )        İstanbulspor   ( İ )        Boluspor   ( İ )                    Erciyesspor  ( İ )

Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 19:20
Gazientep Büyükşehir Belediyespor bi siyasi takımdır Belediye başkanı akpartilidir.Antalyanın arkasında Adalet bakanı var.Bizim arkamızda maliye bakanı var güya ama bziler istemiyoruz desteğini ancak Antalyada öyle bi durum yok bu hafta adam maçtaymış.Neyse Gaziantep Belediyespora yenil derler yenile bilir ben Antalyanın Gazientep Belediye maçından emirle 3 puanı alıp döneceğini düşünüyorum...Kocaelinin puan kaybetmesi daha olası sakaryanında morali sıfır maçları en az bizizmki kadar zor.son hafta herkes yener gibime geliyo..bu hafta ilk ikiye giren ne yapar eder durumunu korur..Biz toparlandık gibi ama hala şampiyonluk havası gelmedi çok cins bi durum ağlasakmı gülsekmi pozisyonu..Karşıyakayı yenersek bi şeyler olur gibi...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 19:52
ben şunu çok iyi anladım bu ligin asla bir değerlendirmesi olmuyor LOL
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 19:56
Alıntı yapılan scarface_hkna

ben şunu çok iyi anladım bu ligin asla bir değerlendirmesi olmuyor LOL

+26
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 20:03
Alıntı yapılan sümeres

Gazientep Büyükşehir Belediyespor bi siyasi takımdır Belediye başkanı akpartilidir.Antalyanın arkasında Adalet bakanı var.Bizim arkamızda maliye bakanı var güya ama bziler istemiyoruz desteğini ancak Antalyada öyle bi durum yok bu hafta adam maçtaymış.Neyse Gaziantep Belediyespora yenil derler yenile bilir ben Antalyanın Gazientep Belediye maçından emirle 3 puanı alıp döneceğini düşünüyorum...Kocaelinin puan kaybetmesi daha olası sakaryanında morali sıfır maçları en az bizizmki kadar zor.son hafta herkes yener gibime geliyo..bu hafta ilk ikiye giren ne yapar eder durumunu korur..Biz toparlandık gibi ama hala şampiyonluk havası gelmedi çok cins bi durum ağlasakmı gülsekmi pozisyonu..Karşıyakayı yenersek bi şeyler olur gibi...
                 Bu çok önemli bir konu.Bunun üzerine  kamuoyu bilinçlendirilmelidir.Futbolda siyasi etki yoksa eğer GBB antalyayı yenmelidir.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 20:14
Alıntı yapılan forum26

Alıntı yapılan sümeres

Bu çok önemli bir konu.Bunun üzerine  kamuoyu bilinçlendirilmelidir.Futbolda siyasi etki yoksa eğer GBB antalyayı yenmelidir.

Antalyaspor'un puan kaybettiği haftalarda bütün spor yazarları ortaya çıkıpta yok 4ncü hakem Eskişehirliydi yok Metin Diyadin'in kuzeniydi diye ortalığı karıştırıp durdular..
Bence bizimkilerinde artık piyasaya çıkıp GBB-Antalya maçı hakkında gereken yerlere gerekli duyuruyu yapmalıdır. Bu sayede GBB normal oynayacağı bir younda bile Antalyaspor'a yenilmez...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 20:25
  15 hafta berabere kalmış  antalyaspor süper lige çıkarsa çok yazık olur.
kalender
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 20:41
Yok böyle bir lig herkez birbirine sunuyor bakalım kimler çıkacak.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 109110111112113 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır