eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 108109110111112 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 00:28
Alıntı yapılan JOEBLACK73

Alıntı yapılan JOEBLACK73

Buraya bir tahmin köşesi açalım arkadaşlar, borç ne kadar diye? O kadar borç varki hesabın içinden çıkamıyorlar, arkadaşlar çalışıyormuş.
İlk tahmin benden olsun Alper satıldıktan sonra  27 milyon tl.

Big%20smile
Kendimi tebrik ediyorum

Sen biliyon bu işi abi :)

6.hislerin bukadar kuvvetliyse idda da yardım et kardeşine
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 00:50
Alper satılmasa bu dönem 20 milyon açık varmıştı hala kapatamamışlar..

ANTİ-BİZANS
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 00:59
Allahın izniyle halil ünal'dan kurtulduk. Ancak blançoyu incelediğimde tespit ettiğim bir kaç şey oldu.

Bu sene klübün geliri 43 milyon tl. Alper'in satışıyla bu rakam 20 milyon tl daha eklenerek 63 milyon tl olarak gelir kalemine yazılmış. Futbolcu alacaklarının zamanında neden ödenmediği ortaya çıkmış oldu.

Klübün gelecek yıl bütçesinde 87 milyon tl tahmini gelir yazılmış giderse tahmini 74 milyon tl. Bu sene 43 milyon ana gelirin varken, nasıl olacakta seneye bu paranın iki katı gelir elde edeceksin diye sorarlar adama.

Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ancak gelecek sezon için tahmini blanço gelirlerinde 21.5 milyon tl sözleşme fesih tazminatı yer almakta. Bu sene alper potuk'u sattım, seneyede akaminkoyu satarım zihniyetini blançoya yansıtmış halil ağa.

Olmayan gelirle yola çıkılıyor, üstelik abartılmış bir gelir tahmini ile. Delegelerde bu tahmini blanço'yu kabul ederek, belkide hiç düşünmedikleri şeye, klübün zarar etmesine çanak tutuyorlar. Bu yüzden her sene zarar ediyoruz, dolayısıyla borcumuzda her sene artıyor.

İnşallah seneye yapılacak mali genel kurulda tutturulabilir bir tahmini gelir gider tablosu ile delegelerin karşısına çıkılır.

Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 03:10
ne biçim gelir gider tablosu bu ya baştan sağma adam gibi yazmamışlar bile...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 06:41
Şimdi, her ne kadar son zamanlarda taraftarı çıldırtmış olsalar da, Halil ÜNAL ve ekibine teşekkürü esirgemeyelim. İyi kötü bu kulübe hizmet verdiler, son 5 sezondur ESES küme düşmedi hatta arada birde Avrupa Ligi'nde mücadele etti, en azından bunun için kibarca teşekkürümüzü edelim. Zaten o son zamanlardaki hataları olmsaydı sadıktan zaferle çıkarlardı, ama insanoğlu zaman zaman güzel şeyler de yapcak zaman zaman hatalar da yapacak, lütfen olaya böyle bakalım. Halil ÜNAL başta tüm eski yöneticilere, bundan sonraki iş, ev ve sosyal hayatlarında başarılar, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat dileyelim kendilerine, ben şahsen hem bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı teşekküre ediyor ve bundan sonraki yaşamlarında da başarılar diliyorum. Öyle arkasındn sallamak, burada ağır şekilde onur kırıcı şekilde eleştirmek bizlere yakışmıyor, bir yeri yönetmek kolay değil, burada o sallayanlardan kaçı bir organizasyonun başına geçmişte yönetmiş diye sormak isterim (hadi fabrika, tesis, klup, dernek gibilerini geçtim tek bir-iki çırağın olduğu küçük bir dükkanı idare ettiler mi? bunu yapmayanlar hiç konuşmasınlar) o yüzden biraz daha usluba dikkat edelim lütfen.

Yeni başkan Mesut HOÇCAN ve ekibini de kutluyalım, başarılar dileyelim, bence HOŞCAn Eskişehir süper amatör lige sponsor olarak amatör kulüplerin gönlünü kazandı, amatör lige senelerdir kimse dönüp bakmıyordu, HOŞCAN el attı, ismini verdi ve amatör lige heyecan getirdi, yeni yönetim alt yapıya desteğini sürdürmeli, amatör ligler tam bir futbolcu deposu, oradan geleceği parlak topçular yetiştirilip takıma kazandırılmalı, HOŞCAN ve ekibinin bu konuya öncelik vereceğini düşünüyorum.

Benim bu sezon için beklentim fazla yüksek değil, bu sezon yeni yönetimle beraber yeni gelecek teknik adamla (büyük ihtimal Ertuğrul SAğlam) takım yapılandırılsın, büyük beklentiler içine girmek olmadık maceralar peşinden koşmak bizi bitirebilir, bu sene de acele edilmesin, zaten takım şu hali ile ligi en kötü 10. bitirir, o yüzden acele etmeye gerek yok, heea bir rüzgar eser takım biranda şampiyonluk potasına girerse o da ekmek kadayıfının üzerindeki kaymak gibi olur ama benim beklentim önümüzdeki sezon için budur.
Yukarı
ulkuy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Hoca
Yer: İstanbul
  Alıntı ulkuy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 07:02
Hoşcan ve Ekibini kutlarım, inşallah hayırlı olur tüm Es Es liler için. Tabii Halil Ünal ve ekibini de şimdiye kadar ki sadece doğruları için teşekkür ederiz.  Bence bu seçimde en büyük artımız Zafer Tüzün'den kurtulmamız olmuştur. Arkadaşı kovmuşlar duyduğuma göre..
Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 08:50
Uzun zamandır Es-Es'imizle ilgili bu kadar çok mutlu olduğumu hatırlamıyorum. İnşallah bundan sonra çok daha güzel günler göreceğiz.

Eskişehir'imize hayırlı ve uğurlu olsun..
EsEs'li Günler..
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 09:41
Arşivden

Araba ve otel konuları hakkında konuşan Ünal, “Araba konusuyla ilgili milyonlarca özür diledik. Arkadaşımız araba alıp kulübe hibe edecek. O etmezse ben edeceğim.
Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 10:11
İnşallah herkes için hayırlı uğurlu olur. Ysğmurdan kaçarken doluya tutulmayalım da...
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 10:16
Bu resim gerçek değilmi Big%20smile dün akşam mustafa abi paylaşmış

Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 108109110111112 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır