eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 108109110111112 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 00:00
storede bütün formaları detaylı inceledim
sadece düz kırmızı ve beyaz orjinalle aynı
parçalı ve çubuklu formada farklı küçük detaylar var
bilmem siz farkedebildiniz mi ?
Yukarı
sarıcakayalı Liste gör
Yazar

Muhammet Ali USLU
Yer: Sarıcakaya
  Alıntı sarıcakayalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 00:12
bizde anlamadık abi her formada bi değişiklik var.
Süpermarketlere inat Bakkaldan alışveriş yapmaktır Anadolu Takımı taraftarı olmak...
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2010 saat 23:42
oluyor...</span>[/QUOTE]
önümüzdeki sezon formalarımız şu sekilde olmalı diye düsünüyorum hattabeyaz cizgilerin olduğu yerlerde altın sarısı kullanılırsa harika olur vede düz beyaz ve düz kırmızı formalarada karşı olduğumu belirtmek istiyorum puma daki yetkililere duyurulur
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2010 saat 23:46
Yine pumadan giyineceğiz desene.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2010 saat 23:52
Alıntı yapılan Mustang1965

oluyor...</span>

önümüzdeki sezon formalarımız şu sekilde olmalı diye düsünüyorum hattabeyaz cizgilerin olduğu yerlerde altın sarısı kullanılırsa harika olur vede düz beyaz ve düz kırmızı formalarada karşı olduğumu belirtmek istiyorum puma daki yetkililere duyurulur [/QUOTE] Pumada bayrak olmuş,neredeyse...
Olurmu yaa,firma zaten logosunu bir yerlere,hemde görünen bir yerlere koyuyor.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 00:02
Bu seneki formalar gerek tasarim gerekse kullanilan malzeme olarak cok basarili degildi. Bir kere daha ozgun bir tasarim mutlaka kullanilmali.. Ayni formanin farkli renklerini herkeste gormek hic guzel degil.. Ote yandan replica formalarin kalitesi ve ozelliklede arma, reklam gibi sonradan formaya eklenenlerin yikanmadan bile cok kolay cikmasi maalesef hos degil.. Oyuncularin giydigi orjinallerde bile bu sorunlarin oldugunu gorduk.. Puma ile devam bile edilecekse bu konuda ciddi bir uyari yapilmali.. Avrupada cogu formanin logosu forma uzerine isleme oluyor artik.. Bizimkiler resmen cikartma... Umbro ve Lotto gibi formalar her zaman bana daha ilginc gelmistir.. son donemde JAKO diye bir markanin da iyi tasarimlari var..

beyaz formaya ornek bu olabilir..

Ya da Man. City'nin şu formasi da guzel.. Biraz G.Antep'inkine de benziyor

Kirmizi forma olarak ise E.Frankfurt'un su formasi guzel bir tasarim.. Belki de beyaz cizgi yerine iki tane paralel siyah cizginin kirmizi forma uzerinde olmasi daha da guzel olabilir..

Daha ince ama formanin her tarafi cubuklu olan bu formada beyaz ve siyah sortla da kullaniliyor.. Fransa'dan NICE takimi kullaniyor...

Ayrica yukarida ornegi verilen formanin orjinali de Brezilya'nin Sao Paolo takimina ait.. o da dusunulebilir..

Man. Utd. bu formasi bile bize daha uygun..

Ozetle Super ligdeki diger takimlarin formalarinda bakilinca gozle ayrilan farkli,  daha özgün ve duzgun birseyler olmasi lazim..

Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 00:21
Bu formalari seneye gormek isterim:

Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 00:25
2. alternatif forma olarak ve 3. olan da siyah sortla hakikaten guzel olur... 2. formanin kirmizi uzerine siyah versiyonu da hos olabilir.. senin denemelerinse bravo gercekten.. 
Yukarı
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
  Alıntı es_HaKaN_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 00:32
Bugün istanbulda bu sene kullandığımız puma formalarımızı gördüm.Bizim ve Bursanın formaları üstte Antalya formaları alttaydı.Orjinal formalarımızı İstanbulda görmek beni mutlu etti(Bide Antalyalıların forması bizim formaların altında olunca ayrı bi mutluluk duydum :D ) İstanbulda orjinal formamızı arayanlar olursa Zeytinburnunda Olivium da satılıyor.
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 00:41
Formalarımız Puma ve Boynerlerin hepsinde var diye biliyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 108109110111112 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır