eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 17:29
7 puan toplamış oluyor böylece tebrikler dem dem

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=998&grupID=782&hafta=3#mac
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 17:38
Eskişehir'de olsam DemDem'in maçlarına giderdim desteklemeye...Burada yendiğimiz Zonguldak ilk hafta deplasmanda berabere kaldığımız Gerede'ye 8 tane attı...O Zonguldağı yendiğimize göre iyi takımız diye düşünüyorum..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 17:45
Dem Dem evindeki maçlarını nerede oynuyor?Zaman ve yer uygun olursa bu hafta desteklemeye gitmek istiyorum.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
doktor66 Liste gör
Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı doktor66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 19:34
Dem-Dem e destek vakti hadi Eskişehir uyuma destek çık Demirspor'a 3 maçta 7 puan v haftaya Eskişehirde Fatihspor (Kırşehir) takımıyla oynayacak...

tek sevdam ES-ES
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 19:34
dem dem'in yanlış hatırlamıyorsam 98/99 sezonunda, eses'in maçı olmadığı zaman DEM DEM'in buradaki maçlarına gidiyordum hiç unutmam sanırım ligin ikinci yarısında eskişehir şekerle oynuyordu ikiside 3.ligten düşmemeye oynuyordu ikisine'de puan lazım tam bir derbi maçı ben herzaman demirsporun maçlarını takip ettiğim yere gittim oturdum şimdiki vip'in olduğu yer  neyse maç başladı demirspor bir gol attı bizimde göz aşınalığımız var gol diye ayağa kalktım bir baktım benden başka kalkan yok sonra ilerliyen dakikalarda şeker beraberlik golünü attıve benim tarafımdaki tribünde herkez gol diye ayağa kalktı meğer oturduğumuz yeri şekerspor'un taraftarlara vermişler tabi ben birdaha gol diye ayağa kalkmadım çünkü  maç tam derbi havasında geçiyordu hem sahada hem tribünde  daha sonraları dem dem 2 gol daha attı ve maçı 3/2 kazandı ama küme düşmekten kurtulamadıydı
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 19:40
bu hafta sonu sürekli sporla gecti önce cuma günü karabükdeydim esesimiz sevindirdi dün ereglide efes macına gittim bugunde yasadıgım şehir olan zonguldagın macındaydım her ne kadar gönlümde dem dem olsada zonguldakın 3. lige cıkmasını isterim çünkü bu şehir hakediyor bugun 10-20 kişiyle süper ligde mac yapanlar varken onlar amatörde takımlarına sahip cıkıyorlar bugun macdada zaten taraftar destegiyle 9. dak 3-0 yaptılar macı devamıda geldi şehir olarak istiyorlar ama devamı nasıl olur umarım grupdan ankara takımı cıkmaz yeterince ankara takımı var zaten liglerde
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:00
dem deme destek vermemiz lazım bence maçlarına gidip
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:17
bu ligin statüsü nedir bilen varmı?kaçıncı olması gerekiyor demirspor un 3. lige çıkması için?
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
doktor66 Liste gör
Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı doktor66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 22:19
Alıntı yapılan caner26

bu ligin statüsü nedir bilen varmı?kaçıncı olması gerekiyor demirspor un 3. lige çıkması için?
Lider olması gerekiyor tek takım üst lige çıkıyor...
tek sevdam ES-ES
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 08:50
diğer amatör takımlar nerde mücadele ediyor,omnların 3.lige çıkma hakkı yok mu?
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır