eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıProf. Dr.Yılmaz Büyükerşen Şuan Ntv'de(Tekrar)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 01:54
Kadir Çöpdemir, Anadoludan bahsederken,
mazlum, mahsun ve mağdur sözcüklerini kullandı.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 02:10
Yılmaz Büyükerşen'i beğenmeyen, takdir etmeyen zihniyetten korkarım.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 02:14
Alıntı yapılan oner

Yılmaz Büyükerşen'i beğenmeyen, takdir etmeyen zihniyetten korkarım.

Bende korkarım :)
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 04:36
bende çok korkarım büyükerşenin yaptıklarını takdir etmeyen zihniyetten.hep söylerim eskişehir için en iyisi ama eses için en kötüsü maalesef.her alanda herşey 4 4 lük olmuyor demekki.
Yukarı
forzaes26es Liste gör
Yazar

soner
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 08:14

Sabah sabah moral yine sıfır.ESKİŞEHİRSPOR forum dönmüş siyaset meydanına.Hocam rengini belli etmiş.Hangi partiden olursan ol hocam  yaptıklarınla ESKİŞEHİRSPOR lu olmadığın belli.

Arkanızda biz varız biz taraftarlar Bitsin artık bu hasret gelsin başarılar
Yukarı
SeRDaR2626 Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 08:52
evet hoca rengini belli etmis, gokkusagini secmis renk olarakAngryAngryAngry...Yaa allah askina adam projeyle gelin yardim edeyim diyor...Eskisehirspor a kalici gelirler lazim ben bu sene yardim etsem seneye yine kotu olur diyor...Kendi ayaklari uzerinde durmasini istiyor takimin ama bunu yaparkende banane demiyor proje bekliyor gelir getirecek fikirler bekliyor ben Yardim Etmeye Hazirim diyor, daha ne dicek al sana belediye butcesinden bilmem kac Trilyon bozdur bozdur harca mi diyecek...Siyaset girmesin yazima istiyorum ama Eskisehir icin yaptiklarida ortada...Bu sehir artik yasanacak bir yer farkinda degilsiniz herhalde...Varsa projeniz goturun, haaa yapmazsa o zaman soz hakkiniz olur...
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 08:55
Alıntı yapılan mr zenco

Alıntı yapılan TOTTI26

ya ben sızı anlamıyorum anlamıcamda beledıye baskanı eskısehır e cok hızmet yapmıs olabılır yenılık getırıp cehresını degıstırmıs olabılır ama eskısehır e senfonı orkestrası cok mu lazım opera cok mu lazım aranızdan kacınız gıdıyo bunları dınlemeye demısınız kı sayın buyukersen herseyı kuralların verdıgı taktırde yapıyo pekı melıh gokcek ıstanbul buyuksehır beledıyesı devletten ızınsız yasa dısımı bu takımlara yardım edıp cıkartıyo bız bu kafayla daha cok surunuruz alt lıglerde super lıge cıkınca sehre getıeılerını hesaba katıyomusunuz bu takımın sıze sunuda solıyeyım vay sunu yaptı vay bunu getırdı emın olun onun yerınde kım olsa bunları yapmak zorundaydı hersey planlı ve programlı yuruyor eskısehırımız turkıyenın gelecek vaad eden ıllerı arasında ve suan basındakıler yarını deyıl 10 yıl sonrayı dusunerek bı sekıl vermeye calısıyor buyukersende buna aracılık edıyor sankı kendı cebınden yaptırmıs gıbı konusmayın yıne dıyorum buyukersen deyılde bı baskası olsaydı sehırde yıne tramvay ıste alıs verıs merkezlerı olcaktı ayrıca dunku programda veya gıttı heryerde madem hedıye goturecek eskısehır ımızı sımgeleyen neden sanlı eses ımın forması yok neden  soruyorum ıncık boncuk mu eskısehırın sımgesı saygılar.....
sizin operaya gitmemeniz senfoni orkestrasını sevmemeniz bunların gereksiz oldugunumu gösteriyor? ulusal basında en cok övgü toplayan projelerimiz olarak sürekli söyleniyor bunlar. ayrıca kim olsa bu hizmetleri verecekti dediniz, bundan önceki belediye baskanlarının zamanında eskisehirin hicbir seye ihtiyacı yokmuydu veya o zamanlarda gelismekte olan bir sehir degilmiydik? bir tane elle tutulur hizmeti olan varmı bu sehre söyleyin lütfen?
arkadasım bunlar hep ıstanbul özentısı anlayabılıyon mu
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 09:14
Alıntı yapılan TOTTI26

Alıntı yapılan mr zenco

Alıntı yapılan TOTTI26

ya ben sızı anlamıyorum anlamıcamda beledıye baskanı eskısehır e cok hızmet yapmıs olabılır yenılık getırıp cehresını degıstırmıs olabılır ama eskısehır e senfonı orkestrası cok mu lazım opera cok mu lazım aranızdan kacınız gıdıyo bunları dınlemeye demısınız kı sayın buyukersen herseyı kuralların verdıgı taktırde yapıyo pekı melıh gokcek ıstanbul buyuksehır beledıyesı devletten ızınsız yasa dısımı bu takımlara yardım edıp cıkartıyo bız bu kafayla daha cok surunuruz alt lıglerde super lıge cıkınca sehre getıeılerını hesaba katıyomusunuz bu takımın sıze sunuda solıyeyım vay sunu yaptı vay bunu getırdı emın olun onun yerınde kım olsa bunları yapmak zorundaydı hersey planlı ve programlı yuruyor eskısehırımız turkıyenın gelecek vaad eden ıllerı arasında ve suan basındakıler yarını deyıl 10 yıl sonrayı dusunerek bı sekıl vermeye calısıyor buyukersende buna aracılık edıyor sankı kendı cebınden yaptırmıs gıbı konusmayın yıne dıyorum buyukersen deyılde bı baskası olsaydı sehırde yıne tramvay ıste alıs verıs merkezlerı olcaktı ayrıca dunku programda veya gıttı heryerde madem hedıye goturecek eskısehır ımızı sımgeleyen neden sanlı eses ımın forması yok neden  soruyorum ıncık boncuk mu eskısehırın sımgesı saygılar.....
sizin operaya gitmemeniz senfoni orkestrasını sevmemeniz bunların gereksiz oldugunumu gösteriyor? ulusal basında en cok övgü toplayan projelerimiz olarak sürekli söyleniyor bunlar. ayrıca kim olsa bu hizmetleri verecekti dediniz, bundan önceki belediye baskanlarının zamanında eskisehirin hicbir seye ihtiyacı yokmuydu veya o zamanlarda gelismekte olan bir sehir degilmiydik? bir tane elle tutulur hizmeti olan varmı bu sehre söyleyin lütfen?
arkadasım bunlar hep ıstanbul özentısı anlayabılıyon mu
  yuh artik ne alakasi var opera ve tiyatronun istanbul ozentisi olmakla. bunlar size hitap etmiyor diye kizma hakkina sahip degilsiniz. elestirirken biraz daha mantikli olun. sehrimiz bir egitim kenti bu tur aktivitelerde genc insanlarin kendilerini gelistirmeleri icin buyuk sans. insanlarin sosyallesmesi icin verilen sanslar ama siz cikip istanbul ozentisi diyorsunuz. istanbul takimlarindan nefret etmek baska istanbul sehri baska.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 10:06
Cehaletle başa çıkmak hayattaki en zor şeydir bende yazmıyım cevap vermiyim dedim ama olmadı.
Arkadaşlarıma tavsiyelerim var.Bu cehaletlerini biraz gazete okusalar giderebilirler belki okuyun ne bulursanız .Biraz kendinizi geliştirin ufkunuz açılsın arada kurtlar vadisinden başka programlarda izleyin.Devletlerin gelişmişlik düzeyleriyle sanata karşı tutumlarının nasıl olduğuna bir bakın.Yılmaz Büyükerşeni fener atkısı taktı diye eleştirmekte haklı olabilirsiniz ama aynaya diğer yönlerdende bakın eleştirilerinizi at gözlüğüyle yapmayın kulüp başkanımız bir istanbul takımının sempatizanı olduğunu ulusal basına açıkladı.Kemal unakıtan beşiktaşlı o zaman stadı almayalım.Kemal abiyi  Nebi başkanı.
Ben hocanın ağzından şu takımı tutuyorum diye birşey duymaadım gidip istanbul takımının maçını seyrettiğinide görmedim.

Şehrin şuan ki halinin %80 inini alt belediyeler yaptı diyen arkadaşım.Sende belediyeler kanunu bir karıştır.Alt belediyelerin yapabileceği işler ne büyükşehir belediyesinin yapacağı işler ne ona bak.Büyükşehir şehrin makyajını yapar kısacası altbelediyelerde adı üstünde altyapısını yapar kendi görev alanlarında.

Birde şöyle yazan arkadaş var büyükerşen şehre hangi istihdamı sağladı işsizlik sorununumu çözdü.
Bunlar akp hükümetinin yapması gerekenler.Ki onlarda bu konuda ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar.Eski hükümetlere göre başarılılar.Sen tutup Büyükerşen yapsın diyosan o başka o zaman Başbakan olmasını istiyorsun demektir.

Eskişehirspora yardım etmemesi ise konumuz evet yardım etmiyor 10 senedir ne kadar katkısı oldu bilmiyorum ama böylesi daha hayırlı oldu belkide çünkü son birinci lige çıkıp düştüğümüz sezon belediyeden büyük destekler aldık ama aşırı harcamalarımızdan doğan borçları şimdilerde ancak ödeyebiliyoruz.

Benim korkum takımın gene gelirlerinin borçlanma yoluyla karşılanması inşallah bu sezonda haradığımız 9 trilyon kendi gelirlerimizdir kimseden borç almamışızdır.
Biliyosunuz başkan bile olsa herkes verdiği parayı geri alma peşinde oluyor.çok örnekler gördüm .
Bize düşen takıma maddi kaynak sağlayacak çözümler üretmek maça biletimizi alıp girmek orjinal ürün satın almak zaten Türkiyenin en iyi taraftarıyız takımı sonuna kadar destekliyoruz.Bizene Büyükerşenden Unakıtandan kendi kendimize yetelim.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
toka43 Liste gör
Yazar

.
Yer: Bermuda
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 10:42
yazdıklarımı siyaset olsun diye yazmadım. siteyi yılmaz hocayı övme yarışına sokan arkadaşlara bir cevap olsun diye yazdım. bu arada hocanın estram projesine ne kadar karşı olduğunu seçim propagandasında bizzat kanal 26 televizyonundan izledim.kayıtlarını rica edersiniz verirler. haller gençlik merkezi konusunu da ntv canlı yayınında orhan soydaş hocanın yüzüne söyledi. yalan mı diye sordu hoca cevap veremedi.
ayrıca senfoniye  ve operaya karşı çıkan da yok. yapılan her hizmet şehre bir güzellik katıyor. fakat senfoni ye mi eses e mi daha çok kaynak aktarılsın derseniz elbette eses diyeceğim. önceki yazımda da samimi olarak eses e en iyi hizmet edecek kişi yılmaz büyükerşen olacaksa tekrar seçilmesini istediğimi belirttim. yılmaz hoca çalışmadı hizmet etmedi diyen yok. neden hem şehre hem eskişehirspora hizmet edebilecek birisininden istifade etmek varken yanlız birisine çalışan bir zihniyete razı olalım. yılmaz hocaya methiyeler düzmek adına bu güne kadar yapılan hizmetleri görmezden gelmek vicdanlara sığmaz. rahmetli selami vardar da sosyal demokrattı toprağı bol olsun. adam gibi adam dı. bir yandan şehrin alt yapısını tamamlarken bir yandan da eses i 3.lig belasından bizzat belediyenin imkanlarıyla kurtarmadı mı. o kanun tanımaz bir kişimiydi. yine rahmetli aydın arat zamanında her zaman övünç kaymağımız olan ve ingiltere basınına kadar haber olmamıza konu olan altın harflerle tarihe kazınan 30 bin kişilik konya çıkartmasını yaptığımızda halk otobüslerinin, servis otobüslerinin, dolmuşların seferber  edildiği zaman hangi usulsüzlük yapıldı. bu insanlar bu konulardan bir kere yargı önüne mi çıktı.
kabul edin arkadaşlar yılmaz hocanın eskişehire sevdası ne kadar büyük olursa olsun eses e zerre kadar sevdası yok gözüküyor. hadi yönetimdeki insanlarla anlaşamıyor diyelim. 8 yıldır hep eses in başkanları mı suçlu. yapmayın arkadaşlar. vicdanınızla karar verin önce eses mi, önce siyasetinizmi. tekrar tekrar söylüyorum yılmaz hoca eses e de yardımcı olup sahiplenecekse tekrar seçilmesini dilerim. aynı tutumu devam edecekse kusura bakmayın hem şehre hem eses e faydası dokunacak binlerce yiğit var bu topraklarda.

önce eses     önce eses       önce eses      önce eses

.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır