eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 23:51
   Geldiğinde beri bir tane iyi maçını görmedim.Yani tabi bazı maçlarda önemli noktalarda topu kesti ama o süper ligde oynayan Emre Toraman'dan uzak bir görüntü çiziyor.Bana kalırsa Bİrol,Doğa ikilisi çok daha iyi oynuyor.Emre'nin yaptığı tek şey sert futbol ve hakeme devamlı itiraz...
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 00:13
Emre ie ilgili yazılanlara bende katılıyorum. Hırsına söyleyecek sözümüz yok. Ancak her maç sinirli, her maç agresif ve hakemle ters. Bugün ikinci yarı oyundan alınmasaydı, kırmızı kart onun için kaçınılmazdı.

Teknik heyetin bu konuda kendisi ile birebir konuşma ve telkinler ile daha sakin ve faydalı bir süreç içersinde olmasını isteyeceğini düşünüyorum.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 00:18
    Emre,Bursa ile olan hazırlık maçımızda videolar halen vardır.Açın bakın o maçın özetinde;hakemle öyle dikleşiyor ki görmeniz gerekir.Yani hazırlık maçında dahi agresif...Bu maçta Allah'tan Metin Hoca çıkardı.Yoksa 10 kişi kalmamıza ramak kalmıştı.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 00:35
emre futbolculuğunu konuşmaya gerek duymuyorum oyun zekan ve yerinde müdahelelein bu ligin çok çok üstünde  ancak sinirlerini kontrol etmelisin kanaatindeyim biraz daha sakin ol sana daha çok ihtiyacımız var...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 00:53
Alıntı yapılan huso_26

Geldiğinde beri bir tane iyi maçını görmedim.Yani tabi bazı maçlarda önemli noktalarda topu kesti ama o süper ligde oynayan Emre Toraman'dan uzak bir görüntü çiziyor.Bana kalırsa Bİrol,Doğa ikilisi çok daha iyi oynuyor.Emre'nin yaptığı tek şey sert futbol ve hakeme devamlı itiraz...

Kelimesi kelimesine katılıyorum. Emre Toraman transferine çok sevinmiştim ama beklediğim Emre bu değil. Verilen şansları değerlendiremedi. Artık yedeğe çekilmeli.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2008 saat 23:18
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan huso_26

Kelimesi kelimesine katılıyorum. Emre Toraman transferine çok sevinmiştim ama beklediğim Emre bu değil. Verilen şansları değerlendiremedi. Artık yedeğe çekilmeli.

Giresun ve daha önceki maçlardaki görüşlerim bunlardı.Bugünde anlatılanlara göre iy bir oyun çıkaramamış.İnşallah gerçek Emre Toraman'ı görürürüz.1-2 maç kenarda otursa hiç fena olmaz.Önümüzde çok önemli bir Sakarya maçı olmasına rağmen.
Emre Toraman'ı biz bu futbol için transfer etmedik.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
  Alıntı eskobar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2008 saat 11:30
ya sen  nasıl  bir  futbolcusun  nasıl demekte istemiyorum  ne  hırs var ne  çaba ne  ikili mucadele  ne  hava topu 3  kere  sektirdin  hava topunu 3  sü gol oldu  . EMRE TORAMAN noluyo  kardeşim  biz  seni  büyük umtlarla  aldık  bu  isteksizlik niye  sanki  seni  zorla  oynatıyo  bu  hoca  bana  öğle  geliyo sende oynasammı  oynamasammı yapıyon  bırak  bu  işleri  EMRE  bırak ya  adam  gibi  oyna  yada  oyna senin  kapasiteni  bilmesem  yazmam bunları
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2008 saat 11:36
Alıntı yapılan eskobar

ya sen  nasıl  bir  futbolcusun  nasıl demekte istemiyorum  ne  hırs var ne  çaba ne  ikili mucadele  ne  hava topu 3  kere  sektirdin  hava topunu 3  sü gol oldu  . EMRE TORAMAN noluyo  kardeşim  biz  seni  büyük umtlarla  aldık  bu  isteksizlik niye  sanki  seni  zorla  oynatıyo  bu  hoca  bana  öğle  geliyo sende oynasammı  oynamasammı yapıyon  bırak  bu  işleri  EMRE  bırak ya  adam  gibi  oyna  yada  oyna senin  kapasiteni  bilmesem  yazmam bunları
doğru söylüyosun arkadaş ama bu kadar da sert konuşmaya gerek yok belki de daha ayak uydurmaya çalışıyor biraz daha iyi niyetli düşünmeye çalışalım sabredelim inanın şampiyonluk gelecek
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
palacell Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı palacell Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2008 saat 11:40

Rizenin neden kadrodışı ettiği belli,Emrenin oynadığı maçlara bakın sahada futbol adına takım olarak bir şey veremiyoruz,Sen yokken çok daha güzel top oynuyorduk,kimse emrenin gerçek performansından falan bahsetmesin,adamın kapasitesi bu kadar,kay adam parçala başka bir numara yok,hakemlere dua et seni atmadıklarına,çek git kardeşim istemiyoruz seni..

İSTANBUL SALTANATI SON BULACAK,
ULUSAL SPOR GAZETELERİNDE ESES'İN SAYFASI OLACAK..
PEK YAKINDA
Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
  Alıntı eskobar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2008 saat 11:42
anladım  kardeşim  ama ayak uydurcak  zamanı  kalmadı kendilerine  çeki düzen vermek zorundalar EMRE TORAMANIN kapasitesini  bilmesem  konuşmam  zaten  bukadar gerçekten çok isteksiz fazla değil  ya % 50 kapasiteyle oynasa yeter adamda var  yetenek oynasın yeter..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır