eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2019 saat 09:53

Trabzonspor'a Eskişehirspor'dan 2 transfer daha!24 Haziran 2019, 20:19

Trabzonspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

61SAAT SPOR SERVİSİ - HASAN TÜNCEL

Trabzonspor, Eskişehirspor'dan Fıratcan Üzüm sonrası 2 futbolcuya daha imza attırmaya hazırlanıyor.

Transfer politikasıyla dikkat çeken Trabzonspor, Eskişehirspor forması giyen Mehmet Özcan ve Feyzi Yıldırım için de nabız yoklamaya başladı.

Eskişehirspor'dan Fıratcan Üzüm'ü kadrosuna katan bordo mavililerde Mehmet Özcan ve Mehmet Feyzi Yıldırım için de transfer girişimlerinin hız kazandığı ve ilerleyen günlerde resmi girişimlerin başlayacağı iddia edildi.

Trabzonspor'un Eskişehirspor'dan yeni transferi Fıratcan Üzüm'ün bu transferlerde önemli rol oynaması bekleniyor.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2019 saat 13:17
Alıntı yapılan grezores

Pinto ile 8 temmuza kadar anlaşılmış fakat avukatının bundan haberi yokmuş. Bu yüzden Pinto'nun avukatı bizi Fifa'ya şikayet etmiş. Fifa da -6 puan cezasını vermiş ve Tff'ye iletmiş. Bugün 500bin Euro ödememiz gerekiyormuş ödesek bile Fifa'ya bunu iletip onları ikna etmek lazımmış ve bu da çok zor bir ihtimalmiş. Kısacası yüzde 90 ihtimalle lige -6 puan ile başlıyormuşuz. Bir mucizeye ihtiyacımız varmış. Bu yazdıklarımı Aytaç Ersoy ve Ahmet Deniz Canoruç şu aşağıdaki linkte söylüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=SSZG00aftIk

Muhtemelen bugün akşama doğru her şey belli olur. Aslında çok söylenecek şey var olaylar hele bir kesinleşsin ondan sonra yorumlarız.

Esgazete haberine göre -6 puanın kesinleştiği yazıyor.Umarım bu cezadan bir geri dönüş yolu vardır.
https://www.esgazete.com/spor/6-puan-kesinlesti-h176812.html
Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2019 saat 13:21
Alıntı yapılan FairPlay

Alıntı yapılan grezores

Pinto ile 8 temmuza kadar anlaşılmış fakat avukatının bundan haberi yokmuş. Bu yüzden Pinto'nun avukatı bizi Fifa'ya şikayet etmiş. Fifa da -6 puan cezasını vermiş ve Tff'ye iletmiş. Bugün 500bin Euro ödememiz gerekiyormuş ödesek bile Fifa'ya bunu iletip onları ikna etmek lazımmış ve bu da çok zor bir ihtimalmiş. Kısacası yüzde 90 ihtimalle lige -6 puan ile başlıyormuşuz. Bir mucizeye ihtiyacımız varmış. Bu yazdıklarımı Aytaç Ersoy ve Ahmet Deniz Canoruç şu aşağıdaki linkte söylüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=SSZG00aftIk

Muhtemelen bugün akşama doğru her şey belli olur. Aslında çok söylenecek şey var olaylar hele bir kesinleşsin ondan sonra yorumlarız.

Esgazete haberine göre -6 puanın kesinleştiği yazıyor.Umarım bu cezadan bir geri dönüş yolu vardır.
https://www.esgazete.com/spor/6-puan-kesinlesti-h176812.html

Basın sözcüsü Mustafa Topkaya basın toplantısında resmen açıkladı. -6 puan resmileşti maalesef.
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2019 saat 13:43
Mustafa Topkaya; "Pinto'ya 31 Mart'ta ödenmesi gereken para ödenmemiş. - Altı puan federasyon uyguladı."

Eski baskan Kaan Ay'ın egosu, sorumsuzluğu ve acemiliği yüzünden puan silme cezası aldık. Bu yönetim parayı ödese dahi bu cezadan kurtulamıyoruz.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2019 saat 23:34
para koymayacaksanız niye yönetime gelirsiniz hem bu yönetim hemde öncekiler hepsi de sorumlu, hiç kimse öncekilerin işi demesin hepsi de sorumlu. Ben başkanım demeği biliyorlar ama. Benim param olacak başkan olacağım Eskişehirspor Kulübü Başkanı ha apartman yönetim kurulu başkanı filan değil baba bir başkanlıktan söz ediyoruz ve ben başkan iken kulübe ceza gelecek ha hadi canım sende olacak iş değil.
<<Politikada hiçbir şey kazayla olmaz. Olmuşsa, öyle planlanmıştır. / Franklin Delano Roosevelt>>.
Bu iş de öylemi? Eğer öyle ise amaç ne? Peki nedir yani; hata mı, sorumsuzluk mu, ilgisizlik mi, kasıt mı(kasıt ise amaç ne? Bu sene cezaları alıp takımı düşürmek seneye aynı futbolculardan ceza gelmeyeceği düşünülerek o borçları da ödemeden tekrar 1. lige çıkmak hayali mi? Hayal diyorum çünkü 2. lige inersek bir daha çıkamayız, yoksa amatöre düşmek mi?), ha bu arada parasızlık ihtimalini hiç düşünmüyorum çünkü yöneticilerin para sorunu olan kişiler olduğuna hiç ama hiç inanmıyorum.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2019 saat 23:39
İki senedir kılpayı yırtıyoruz ama bu sene düşeceğiz galiba.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2019 saat 10:18
Alıntı yapılan anil_es

İki senedir kılpayı yırtıyoruz ama bu sene düşeceğiz galiba.

onuda başka takımların sayesinde kıl payı yirtiyoruz içimden bir ses bu senede öyle.olacak diyor menemen Keçiören karagumruk yeni takımlar ayrıca Osmanlı Giresun Balıkesir fena dağıldı en büyük düşme adayları
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2019 saat 11:25
Eskişehirspor’da yardımcı antrenör engin Özdemir kulüpten ayrıldı. Eskişehirspor’un zor döneminde görev alan engin Özdemir taraflarında sevgilisi olmuştu. Yeni sezonda teknik direktör Fuat Çapa’nın eski ekibiyle  çalışmak istemesi nedeniyle Engin Özdemir ile yollar ayrıldı. Engin Özdemir sosyal medya  hesabından yaptığı şu paylaşımı ile Eskişehirspor’a veda etti; “Eses Senin yerin Çoook ayrı BENDE şimdilik Hakınızı helal edin.Takım tutmadım hiç ama sizi tutum,inanılmaz bir güçsünüz her Hocanın   ve Futbolcunun hayalisiniz..Bir gün görüşeceğiz Mutlaka..#eskişehirspor #eses #neferler
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2019 saat 15:27
Hacı Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi idarecileri ve öğretmenleri, 20192020 sezonunda Eskişehirspor'a destek olmak için kombine satın aldılar. Eskişehirspor Başkanı Osman Taş da H. Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi'ne teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2019 saat 12:16
Kale Arkası Tüm Bloklar 126 TL
Maraton Tüm Bloklar 226 TL
Batı Alt 104- 108 Blok 626 TL
Batı Alt 101-102-103 626 TL
Batı Alt 109-110-111 626 TL
Batı Alt 105- 107 Blok 826 TL
Batı Alt 106 Blok 1026 TL
Batı Üst Vip Aile Tribünü 1526 Tl
Batı Üst aile tribünü iki kişi 1526 (Eşi ile 0-7 yaş çocuk ücretsiz) 7 yaşından büyük çocuklar için ücretlidir.Eskişehirspor  2019 - 2020 sezonu tek maç bilet fiyatlarıKale Arkası 15 TL
Maraton 30 TL
Batı Alt 75 TL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır