eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 19>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2017 saat 22:23
YUMLU stoper müthiş olur
dauglo mcok seyretmedim ama Akhisar iyi olsa birakirmiydi
aytac soru işareti nano eski aytac tan esernypk birde aytac yerine 10 numara bir transfer daha iyi olmazmi
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2017 saat 03:29
Orta sahanın ortasında hürriyet,aykut,h.hüseyin,dorukhan,ramazan,uğur var bu şekilde bakıldığında bolluk görünüyor ama gelecek için olumlu olur aytaç transferi. aykut ve uğurla sezon sonu yolları ayırırız, h.hüseyinle dorukhan klübe de oturur ramazan bu performansıyla 11 oynar, hürriyetle aytaç da değişmeli oynar önümüzde ki sene de formayı kapar uzun yıllar ön libero sıkıntısı çekmeyiz. 1 veya 2 stoper dışında bide sezer öztürk veya cristobal tarzı orta saha alırsak güle oynaya çıkarız bu ligden.
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2017 saat 15:58
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Erkan Zengin'e Çin takımlarından 16 milyon TL teklif edildiği iddia ediliyor. (Facebook Eskişehirspor Gazetesi).
İnşallah dedikodudan ibarettir.

çin idarecilerinin başlatmaya çalıştığı 'çin rüyası' fikrinin adımlarından biri, dünyada futbol üzerinden ilgi çekmek olunca, yönetim destekli tüm kulüpler çılgın transferler yapmaya başladı.

ancak bildiğim kadarıyla şuan bir çin kulübü yalnızca 4 yabancı/kıta dışı oyuncu oynatma hakkına sahip. bu yüzden neredeyse sınırsız olan paralarını daha fazla reklam, daha çok tık, daha fazla izlenme ve daha fazla dikkat çekecek sansasyonel transferlere yatırıyorlar.

Erkan transferi hiç bir çin kulübü için mantıklı bir yatırım değil,
böyle haberleri ciddiye almayın.

-

3es3ki2eski1es
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2017 saat 19:16
Alıntı yapılan daS//

Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Erkan Zengin'e Çin takımlarından 16 milyon TL teklif edildiği iddia ediliyor. (Facebook Eskişehirspor Gazetesi).
İnşallah dedikodudan ibarettir.

çin idarecilerinin başlatmaya çalıştığı 'çin rüyası' fikrinin adımlarından biri, dünyada futbol üzerinden ilgi çekmek olunca, yönetim destekli tüm kulüpler çılgın transferler yapmaya başladı.

ancak bildiğim kadarıyla şuan bir çin kulübü yalnızca 4 yabancı/kıta dışı oyuncu oynatma hakkına sahip. bu yüzden neredeyse sınırsız olan paralarını daha fazla reklam, daha çok tık, daha fazla izlenme ve daha fazla dikkat çekecek sansasyonel transferlere yatırıyorlar.

Erkan transferi hiç bir çin kulübü için mantıklı bir yatırım değil,
böyle haberleri ciddiye almayın.

-

İbrahimoviç'i de alacaklardır belki uyum sorunu çekmesin diye Erkan'ı istemiş olabilirler :)))
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2017 saat 19:25
Transfer yapmadan kapatacagız anlaşılan. 1 açıdan da iyi diyorum_ kadrodan oyuncu da kaybetmedik en azından
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2017 saat 21:52
tecrübeli hava toplarına hakim iyi bir stoper ve orta sahada oyunun iki yönünü oynuyacak kaliteli orta saha olmadan alacağımız en iyi derece playofa kalmak olur playofftanda bu sefer çıkabilirmiyiz bilmiyorum bunlar şuanda açık seçik gözüken eksikler
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2017 saat 21:54
Arkadaşlar rakiplerimizin transfer yapıp bizim yapmamamiz karamsarlığa itmesin hicbirimizi.. Bizim kadromuz bu lig için fazla zaten.. Tek problemimiz ilk yarı boyunca Akaminko ve Felix'in sakatlıktan dolayı oynamamasiydi ve bunun sonucunda da Uğur'u stoper olarak oynatmak zorunda olusumuzdu.. Uğur'un stoper oynaması orta sahamizin da yetersizliğine yol açtı.. İnşallah Hakan'in yanina Felix veya Akaminko geçecek ve bizim orta sahamız Uğur ile guclenecek sonuçta da daha derli toplu bir oyun ortaya koyacağız..

Orta alanda Aykut Akgün de inşallah form tutacak ve alternatifimiz çoğalacak.. Bunu da şuna dayandiriyorum, bizim takımımız sezon öncesi kampını tam kadro yapmadı ve transferler hep son günlerde gerçekleşti.. Bu kamp dönemi bize çok yarayacak İnşallah.. Artik 60-70'den sonra takım yorulup tikanmayacak.. Yeni kondisyonerimiz de bunun için getirildi..

Hiç panik yapmayın Allah'in izniyle çıkacağız..

Ben transferin son gününde sürpriz bekliyorum ayrıca başkandan.. Bizim kurnaz H.U. birşeyler peşinden koşuyor gibi geliyor..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2017 saat 14:05
Tanıdığım Halil Ünal ne yapıp edip transfer yapacaktır.Son saniye dahi olsa.
Yukarı
Mkhitarian Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Mkhitarian Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2017 saat 15:00
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Arkadaşlar rakiplerimizin transfer yapıp bizim yapmamamiz karamsarlığa itmesin hicbirimizi.. Bizim kadromuz bu lig için fazla zaten.. Tek problemimiz ilk yarı boyunca Akaminko ve Felix'in sakatlıktan dolayı oynamamasiydi ve bunun sonucunda da Uğur'u stoper olarak oynatmak zorunda olusumuzdu.. Uğur'un stoper oynaması orta sahamizin da yetersizliğine yol açtı.. İnşallah Hakan'in yanina Felix veya Akaminko geçecek ve bizim orta sahamız Uğur ile guclenecek sonuçta da daha derli toplu bir oyun ortaya koyacağız..

Orta alanda Aykut Akgün de inşallah form tutacak ve alternatifimiz çoğalacak.. Bunu da şuna dayandiriyorum, bizim takımımız sezon öncesi kampını tam kadro yapmadı ve transferler hep son günlerde gerçekleşti.. Bu kamp dönemi bize çok yarayacak İnşallah.. Artik 60-70'den sonra takım yorulup tikanmayacak.. Yeni kondisyonerimiz de bunun için getirildi..

Hiç panik yapmayın Allah'in izniyle çıkacağız..

Ben transferin son gününde sürpriz bekliyorum ayrıca başkandan.. Bizim kurnaz H.U. birşeyler peşinden koşuyor gibi geliyor..

Dediklerine son cümlesine kadar katılıyorum. Kadromuz bu lig için fazla transfere ihtiyacımız yok ama bu sene çıktık çıktık yoksa olucaklar sonumuzu getirebilir. Kimse işi şansa bırakmak istemiyor. Ugur ortaya geçinde ideal orta sahamız Ramazan-Ugur-Hürriyet şeklinde olmalıdır. Ancak burada Hürriyet ve Ugurun yaşlarından dolayı kolay yoruluyorlar, orta saha günümüz futbolundaki en önemli mevkidir kırılgan bir orta saha yüzünden rakiplerimize karşı üstünlük kuramaz ve kötü oyun sergileriz.

Defansa gelicek olursak ise Hakanın yanına sabit bir oyuncu monte etmeliyiz sürekli değişik stoper ikilisiyle oynarsak defansta uyum sorunumuz oluşuyor. Felix hiç izleyemedim tam bir kapalı kutu fizik olarak tam stoper mevkisine uygun ama oyunda görmek lazım birde stoper oyuncusunun hata yapma lüksü yoktur. Akaminkoda Antep maçında genel olarak iyiydi ancak yaptırdığı penaltı amatörceydi. Hiç bir defans oyuncusu rakip ceza sahasındayken çift ayakla müdahele etmemeli rakibe heleki milli takım takım seviyesindeki Akaminko bunu maç boyunca 3-4 kere yaptı. Hadi antep maçında bir şekilde kurtardık ama bütün sezon bu kadar şanslı olamayabiliriz. Berkay ise çok zorda kalmadıkça düşünülmesi gereken son isim olmalı
Sadece ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2017 saat 18:32
Erkut 775 bin tl. borç varmış
Erkut u al getir baskan borcu hallet
Erkut u kazan bence
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır