eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

GİRESUN MAÇINA 26 BİN BİLET

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2016 saat 20:06
Alıntı yapılan mrtcn

Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan mrtcn

nereden çıktı şimdi bu hatıra bileti işi? yönetime para mı lazım? eğer öyleyse öyle desinler hemen alalım. hele hele yeni hocaya para biriktirmemiz lazım desinler, 1 değil 10 bilet alayım.
yok taraftar istemiş bilmem ne olmuş. alsın o zaman o isteyen taraftar. keriz yok burada. bu hocayı göndermediği müddetçe 5 kuruş para yok artık. senelerdir her yaz düzenli olarak esstore'da gerekli harcamamızı yapıp gerektiğinde kombinemizi biletimizi aldık ama ne gördük. 2. lige düştük, 2. ligde takımı stajyer bir hocaya emanet ettik. stadın üst katını bir açamadık!!!

Yanlış anlama ama Eskişehirspor lu olmak böyle bişey değil yok hoca değissin çok para verdim takım düştü demekle Es-es li olunmaz. Biz bu takımı karşılıksız seviyoruz renkdasim

benim yedi ceddim eskişehirsporlu desem yeridir. çok destek verdik çok. ama biz de bu destek kafası oldukça birileri oturup o paraları çatır çatır yiyor. bundan 2 sene önce bu başkan para yiyor denmedi mi?? yeni gelen başkan bu başkanı suçlamadı mı?? herkes haklı demedi mi?? bugün ne değişti?? arada parayı yiyen o kadar çok kişi var ki. kısa ve öz: BİZ DESTEK VERİNCE NE DEĞİŞECEK? HOCA MI DEĞİŞECEK YOKSA FUTBOLCULARA PARALARI ÖDENMİYORDU ONDAN MI OYNAMIYORLARDI, FUTBOLCU PARALARI MI ÖDENECEK? SEBEBİNİ ÖĞRENMEDEN DESTEK VERMEM ARTIK. PROVAKASYON DEĞİL SADECE TEPKİ..

Saygı duyarım oda sizin fikriniz. Haklı olduğunuz yerler var.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2016 saat 20:37
Odunpazarı Belediye meclisi Başkan Kazım Kurt başkanlığında gerçekleştirildi. Meclisin gündeminde 2017 mali bütçesi ile ES ES'e destek olma seferberliği vardı.

AKP'den bütçeye ret oyu

Odunpazarı Belediyesi'nin 2017 mali yılı bütçesi oy çokluğuyla 330 milyon lira olarak belirlendi. AK Partili meclis üyeleri adına konuşan Ahmet Yapıcı, ret oyu vermelerinin gerekçesini açıkladı. Yapıcı, bütçeyi gerçekçi bulmadıklarını belirterek, "Realiteden uzak gerçekleşmesi mümkün olmayan hayal mahsulü bir bütçe niteliği taşıdığı kanaatindeyiz. Bu neden ret oyu veriyoruz" dedi. Bütçe 230 milyon lira da tahmini gelir olarak hesaplanarak oy çokluğuyla kabul edildi.

ES ES destek oldular

Diğer yandan meclisin sonunda CHP'li meclis üyesi ve TÜFAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüdai Doğu, Eskişehirspor'a destek için bastırılan ES-ES hatıra biletini meclis üyelerine verdi. Eskişehirspor'un Eskişehir için çok önemli olduğunu söyleyen Hüdai Doğu, "Ben gündüz gidip bu biletleri 20 liraya aldım ve şimdi size 20 liraya satacağım. Hiç kimse gitmesin ve bilet almamazlık yapmasın" dedi. İlk olarak Başkan Kazım Kurt'a bileti satan Hüdai Doğu, meclis üyelerine teşekkür etti.

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
akıncıspor Liste gör
Yazar

Kaan
Yer: İstanbul
  Alıntı akıncıspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2016 saat 08:06
İstanbuldayım ve pasolig kartım yok. Nasıl bilet alabilirim? Buralardan çok uzak kaldım, yardımcı olursanız sevinirim.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2016 saat 08:22
Alıntı yapılan akıncıspor

İstanbuldayım ve pasolig kartım yok. Nasıl bilet alabilirim? Buralardan çok uzak kaldım, yardımcı olursanız sevinirim.

Facebook'ta kırmızı şimşekler sayfasında yardımcı olunuyor. Bakabilirsiniz.

https://www.facebook.com/K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-%C5%9Eim%C5%9Fekler-191110484258770/?fref=ts
Her zaman her yerde
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2016 saat 11:46
Dünya futbolunda bir ilke imza attık

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal hatıra biletleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Halil Ünal yaptığı açıklamalarda, "Hatıra biletleri Eskişehirspor'un efsane taraftarının talebi sonrasında gündeme gelmiş bir konudur. Seyircisiz oynanacak olan bir maça 26 bin adet hatıra bileti basılması yönünde bir fikirle bize geldiler. Bizde çok güzel bulduk ve uygulamaya karar verdik. 26 bin adet hatıra bileti basıldı ve satışa sunuldu. Böyle bir olay bildiğimin kadarıyla sadece Türk futbolunda bir ilk değil, dünya futbolunda bir ilk. Eskişehirspor taraftarı bir çok konuda diğer takım taraftarlarına önderlik yapmış bir taraftardır. Bu konuda da bir ilke imza atarak bir öncülük yaptılar. Ben Eskişehirspor Kulüp Başkanı olarak bu biletlerden alan almayan, bütün Eskişehirspor taraftarlarına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
Net26
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2016 saat 14:09
Hakan Üresin bey Facebook sayfasinda dün Aksam satilan Biletlerin 5 000 Adeti buldugunu yazmis.
Cok yogun olduklari belli oluyor 2-3 günden beri ugrasiyorum Banka Bilgileri yeni ulasti Bilet siparisini yapabildim. Bu Kampanyayi hayata gecirib basariya ulasmasi icin vakit ve emek harcayanlara Tesekkürler.
O SENE BU SENE
Yukarı
Deneyimli Yazar

mehmet
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2016 saat 14:30
Eskişehirspor

( Alinti Facebook)

Değerli Eskişehirspor camiası,
​Türk futbol tarihinde bir ilk olan, belki de dünyada örneği görülmemiş bir zeka ürünü olarak ortaya çıkan seyircisiz maça hatıralık kağıt bilet basılması şehrin dinamiklerini harekete geçirdi ve ulusal basında geniş yer buldu.
Taraftarlarımız 20TL’ye satılan hatıra biletlere akın ederken duygusal anlar da yaşandı. Yevmiye usulü çalışan bir kardeşimiz iki gün üst üste yevmiyesini alır almaz bilet almaya geldi. Kendi aralarında gün yapan ev hanımı annelerimiz hatıra bilet almaya geldiler. Şehir dışındaki Eskişehirspor oluşumları aralarında büyük paralar toplayarak bulundukları şehirlerin plaka numarasındaki hatıra bileti ciddi fiyatlara aldılar. Bazı esnaflarımız, taraftarlarımız bu biletin değeri büyük diyerek tek bir hatıra bilete binlerce lira para ödediler.
Tüm bunlar olurken, ulusal basın bizlerden bahsederken şehrin büyükleri Atatürk Stadyumundaki son maç için ömür boyu saklayacakları hatıra biletleri almakta biraz gecikiyorlar. Belki duymamışlardır ya da unutmuşlardır diye buradan Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, Dernek ve Oda Başkanlarına, sanayicilerimize, küçük büyük ayırmadan tüm esnafımıza Ve Fabrikalarımıza sesleniyoruz. Eskişehirspor’a sahip çıkmak Eskişehir’de görev yapan, Eskişehir’de kazanan herkesin vazifesidir. Her konuda fikir ayrılığına düşebiliriz ama Eskişehirspor paydasında birleşmek bizim en büyük gururumuzdur. Eskişehir’in ortak paydası Eskişehirspor’dur.
Bizler hafta sonuna kadar sokak sokak, dükkan dükkan gezerek hatıra biletleri taraftarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz. Kurumlar, fabrikalar ve işletmeler de kendi aralarında planlamalarını yaparak bu değerli hatıra biletlere ulaşacaklardır diye düşünüyoruz. Önümüzdeki hafta satış ve gelirler kalem kalem açıklandığında hep beraber ayağa kalkıp alkışlamak için eyleme geçmenin tam zamanı.
HAYDİ ESKİŞEHİR AYAĞA KALK..

O SENE BU SENE
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2016 saat 15:18
An itibari ile 6146 bilet Satılmış.
Yukarı
Deneyimli Yazar

mehmet
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2016 saat 15:33

Eskişehir Dışından Hatıra Bileti Almak İsteyenler İçin Bilgilendirme

Eskişehir%20Dışından%20Hatıra%20Bileti%20Almak%20İsteyenler%20İçin%20Bilgilendirme
12 Ekim 2016 Çarşamba 14:27:32
367 kez okundu.

Şehir dışından "Hatıra Bileti" kampanyasına dahil olmak isteyenler için  (TR-590013400000450369300005 Denizbank Organize Şubesi)  hesabına Hatıra bilet bedeli Ad Soyad şeklinde yazdırmaları gerekmektedir. Biletler kargo ile yollanacaktır.

Eskisehirspor.org

O SENE BU SENE
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2016 saat 15:41
o biletler bitecek :)
Anadolu Yıldızı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır