eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
levent1001 Liste gör
Yazar

levent
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı levent1001 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2011 saat 00:05
Lamin eskisehire. Daha Iki ay oldu geleli      O arkadaslarida eskisehirden tanidi turkiyede ilk ayak bastigi yer Eskisehir oldu.ben menajeri ile gorustum cocuk. Ankaraya ucak biletini aldiginda. Eintracht Frankfurttan cocuk Icin Telefon geliyor cocuk eskisehirspora soz verdigi Icin teklifi geri cevirdi. Yani Halil altintopun yaptigini yapmadi
Sadece 1. Agizdan duydugum kelimesi kelimesine dogrudur bunlar
Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2011 saat 01:11
Genç milli olması ve bonservis sorunun olmaması güzel.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2011 saat 15:07
kimler geldi istanbula
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2011 saat 21:05
Pes etmediğiniz mücadele ettiğiniz için teşekkürler yanınızdayız her zaman Clap
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2011 saat 23:41
11. hafta
Fenerbahçe 1 - 0 Eskisehirspor

Maç sonrasi...

KARTLARDA SON DURUM

Sari kartlar:
- Sezgin Coskun xxx
- Diomansy Kamara xxx
- Veysel Sari xx (+1)
- Diego Angelo xx
- Batuhan Karadeniz xx
- Alper Potuk xx
- Mehmet Yildiz x
- Safet Nadareviç x
- Rodrigo Tello x
- Serdar Özbayraktar x
- Burhan Eser x
- Vanja Ivesa x
- Dede x
- Bülent Ertugrul x

Kirmizi kartlar:
- Safet Nadareviç x (+1)

GOLLER VE ASISTLER

Goller:
- Diomansy Kamara 3
- Veysel Sari 2
- Mehmet Yildiz 2
- Batuhan Karadeniz 2
- Alper Potuk 1
- Diego Angelo 1
- Dedê 1

Asistler:
- Alper Potuk 2
- Veysel Sari 1
- Diomansy Kamara 1
- Rodrigo Tello 1
- Serdar Özbayraktar 1
- Mehmet Yildiz 1
- Dedê 1

* Diomansy Kamara ve Sezgin Coskun kart sinirinda.
* Safet Nadareviç Ankaragücü maçinda oynayamayacak.

Not: Her hafta güncellenecektir.
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2011 saat 04:54
Futbolcu kardeslerimiz bilsinler ki bizi en cok (asagida Ugur Meleke'nin de bahsettigi) hevessizlik uzuyor:
**
Sanırım Eskişehirspor’u Süper Lig’e çıktıklarından beri hiç bu kadar etkisiz bir günlerinde izlememiştim. Tabii ki 70 dakika 10 kişi oynamaları büyük bir dezavantaj ama sadece fiziksel olarak değil, istek olarak da eksikler. Sanki hevessiz oynuyorlar hatta bazen oynuyor gibi yapıyorlar. Üst üste 4 pas yapamıyorlar, dikine gidemiyorlar; müsabakanın herhangi bir anında gol bulacaklarmış izlenimi vermiyorlar. Son anlarda uzaktan şutlarla bir-iki tehlike üretmeseler, Volkan neredeyse topla hiç buluşmadan evine dönecekti dün gece...
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2011 saat 04:58
Alıntı yapılan matt

Futbolcu kardeslerimiz bilsinler ki bizi en cok (asagida Ugur Meleke'nin de bahsettigi) hevessizlik uzuyor:
**
Sanırım Eskişehirspor’u Süper Lig’e çıktıklarından beri hiç bu kadar etkisiz bir günlerinde izlememiştim. Tabii ki 70 dakika 10 kişi oynamaları büyük bir dezavantaj ama sadece fiziksel olarak değil, istek olarak da eksikler. Sanki hevessiz oynuyorlar hatta bazen oynuyor gibi yapıyorlar. Üst üste 4 pas yapamıyorlar, dikine gidemiyorlar; müsabakanın herhangi bir anında gol bulacaklarmış izlenimi vermiyorlar. Son anlarda uzaktan şutlarla bir-iki tehlike üretmeseler, Volkan neredeyse topla hiç buluşmadan evine dönecekti dün gece...
Mete abi senin gibi futboldan yakından ilgilenen bi insan da böyle düşünmesin lütfen
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2011 saat 05:22
Sevgili Ekin, Diego'nun sezon basindan beri tekrar eden hatalari, ustumuze bile gelmeyen Fenerbahce'nin tempoyu dusuren oyununa ortak olmamiz, Volkan'i zorlayacak tek sutu 90. dakikada cekmemiz en iyimser ifade ile hevessizlik olarak yorumlanabilir. Tamam iyi top cevirdik, 10 kisi ile ezilmedik ama kazanma hirsi baska birsey, ben o kivilcimi futbolcularin gozunde goremedim bugun, Fenerbahce maci ile ilgili bolume yazdiklarimi aynen tekrarliyorum (yani bu mac ile ilgili sozlerimin arkasindayim):
Fenerbahce kotuydu ama biz de kazanmak icin gitmemistik sanki.
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2011 saat 05:41
Alıntı yapılan matt

Sevgili Ekin, Diego'nun sezon basindan beri tekrar eden hatalari, ustumuze bile gelmeyen Fenerbahce'nin tempoyu dusuren oyununa ortak olmamiz, Volkan'i zorlayacak tek sutu 90. dakikada cekmemiz en iyimser ifade ile hevessizlik olarak yorumlanabilir. Tamam iyi top cevirdik, 10 kisi ile ezilmedik ama kazanma hirsi baska birsey, ben o kivilcimi futbolcularin gozunde goremedim bugun, Fenerbahce maci ile ilgili bolume yazdiklarimi aynen tekrarliyorum (yani bu mac ile ilgili sozlerimin arkasindayim):
Fenerbahce kotuydu ama biz de kazanmak icin gitmemistik sanki.
abi kamaranın şutu batuhandaki istek arzu dedenin bindirmeleri şutu 10 kişiyken bile biz hiç bir takıma bu sene bu kadar arzulu oynamadık. Bence Skibbe hocayla doğru yoldayız. Bu adamın tek aldığı adamın Dede olduğunu düşünürsek
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2011 saat 23:19
takımımızın yaş ortalaması çok yüksek, özellikle fener maçında 30 yaşın üzerinde 7 oyuncu vardı. Buna ne kısa sürede önlem almalıyız yoksa ilerde ani bir yapılanma bizi zor günlere götürebilir. Şu an için veysel alper abdülaziz takıma monte ediliyor fakat geriden gelen sadece batuhan var, ciddi anlamda genç oyuncuya ihtiyacımız var... Umarım altyapıdan takviye yapılır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır