eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 14:16
Alıntı yapılan Tevez32

Baktim da en az 8 takimin kadrosu bizden cok daha iyi buna Mersin ve Ordu da dahil.

Abartmayalım beyler ,
Bizim kadromuz Orduya ve MİY'e göre çok daha iyi kesinlikle.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 14:49
Alıntı yapılan Tevez32

Baktim da en az 8 takimin kadrosu bizden cok daha iyi buna Mersin ve Ordu da dahil.

anlıyonuzdamı konuşuyonuz hazırlık maçlarını göz önüne almayın bu kadro mersin ve orduyu ikisini birden ona katlar bu kadro en iyi 6 kadrodan biri ama iş teknik adamda işlemesini bilmesini lazım takımı bilen de konuşuyo bilmeyende
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 14:53
Alıntı yapılan Tevez32

Pele,Diego,Dede,Alper,Erkan,Burhan,Boyd,Kamara... Bu oyuncuları anadoluda her takım (bursa,antep,kayserı dahıl) kadrosunda görmek ister. Siz neyden bahsediyorsunuz 2 maçta şaşırmayın.

Forum'dan saoğuyorum artık. 2 Hazırlık maçında Skibbe'yi kovan mı dersin, küme düşücez diyen mi dersin. komiksiniz çok komiksiniz.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 14:54
Alıntı yapılan 26kutay26

eses bu kadroyla işi zor maçta
yok ya bi sen eksiktin yazmayın kardeşim buralara kendi takımlarınızın forumlarına yazınçıkın burdan
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 14:57
Alıntı yapılan eses_irsadinho

Alıntı yapılan Tevez32

Pele,Diego,Dede,Alper,Erkan,Burhan,Boyd,Kamara... Bu oyuncuları anadoluda her takım (bursa,antep,kayserı dahıl) kadrosunda görmek ister. Siz neyden bahsediyorsunuz 2 maçta şaşırmayın.

Forum'dan saoğuyorum artık. 2 Hazırlık maçında Skibbe'yi kovan mı dersin, küme düşücez diyen mi dersin. komiksiniz çok komiksiniz.
haklısın kardeşim böyle adamlar yazmaya devam ederse bende bakmıyacam abuk subuk yazan dolu kimileri başka takım tutuyo veya çift takımlı
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 14:59
Alıntı yapılan eses_irsadinho

Alıntı yapılan Tevez32

Thumbs%20UpKesinlikle ... Takımımız maç yaptıkça daha iyi olacak.
Yukarı
nahre_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı nahre_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 14:59
bu takım uefa ya oynayacaktır bu sene aksini iddaa eden varsa gelsin !
herkes sever BİZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 15:05
Alıntı yapılan Tevez32

Arkadaslar baslamis yine Besiktasi eli bos gondeririz naralari malesef BJK karsinda bizim kadromuza ragmen alacagimiz 1 puan cok degerlidir.2 kadro arasinda malesef daglar kadar fark var bir cok mevkimizde alternatif oyuncumuz yok.Kadromuz cok kisitli malesef takimin ilk 6 ya girebilmesi icin 3 nokta transfere ihtiyaci var

Bakiniz diger takimlarin kadrolarina

http://tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=78843
tevez sen bck lisin galiba yada yarın bck bütün yorumlarına baktım bu anlaşılıyor üstteki yazında herşey belli oluyor es es i küçümsüyorsun herşey para ile olmuyo koçum bck nin o kadar iyi adamı vardıda avrupada amatör takımdan iki tane yedi es es i aşağılama bi daha
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
nahre_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı nahre_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 15:07
Alıntı yapılan Tevez32

Arkadaslar baslamis yine Besiktasi eli bos gondeririz naralari malesef BJK karsinda bizim kadromuza ragmen alacagimiz 1 puan cok degerlidir.2 kadro arasinda malesef daglar kadar fark var bir cok mevkimizde alternatif oyuncumuz yok.Kadromuz cok kisitli malesef takimin ilk 6 ya girebilmesi icin 3 nokta transfere ihtiyaci var

Bakiniz diger takimlarin kadrolarina

http://tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=78843

hadi bilaaader burası Eskişehirsporluların forum sitesi başka foruma hadi
herkes sever BİZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
Yer: Estanbul
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 16:13
Cok komiksiniz ama burda goruslerimizide mi belirtmeyelim herkesle ligler basladiktan 3 hafta sonra konusalim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,486 saniyede hazırlanmıştır