eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 10:34

Bu maçta yeniden doğacağız,futbolcularımızın hırsı oluşu bu sefer maça pozitif yansıyacaktır.Şimdi düşünün futbolcularımız bu maçı yaşamaya başladılar bile.Oyun planımız olmasa sahaya 11 kocaman ES ES li çıkacak.Bu maç için sessiz ve derinden gidip istediğimiz puanları alıp geleceğiz.Ayrıca haftanın son maçı bizim karşılaşma rakiplerimiz de puan kaybedecekleri maça çıkacaklar.Bu hafta yüzümüz gülecek buna sonuna kadar inanıyorum.

ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 10:45
Biz bu ligde kalırız , hayret ediyorum size merak etmeyin
zaten küme düşme puanı 35,,36,,37 puan ,aslında sevmem matematiği de son 4 hafta alttakilerin sürpriz puanları zorladı bize

mesela Ankaragücünün fb,,gs,, deplasmanları bjk ile evinde maçları  var.Son hafta antalya deplasmanı var.Bu hafta kayseri deplasmanı ,haftaya da kocaeli ile oynayacak.

İstanbul belediyenin gs,ts,sivas deplasmanları.Hem ikili avarajda da iyiyiz.

Antalya daha bizimle oynayacak.Sivas,fb maçı var.son hafta ankaragücü maçı var.

biz bu ligde kalırız kafanıza takmayın bence.

Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 10:51
Biz kalırızda burda birçok renktaşım takımı küme düşürmüş beni üzen budur.Takım galip gelince ortalarda kimse yok puanlar kaybedince genelde aynı kişiler BAŞROLDE  Biz bu takıma Hocamıza sonuna kadar güveniyoruz Gs maçından puan vede puanlarla dönecekler buna inanıyoruz... 
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 11:03

20 puanlı kocaeli bile kendini küme düşmemiş görüyor 27 puanlı ve 12. sıradaki esesimi küme düşürüyorsunuz biz bu ligden düşmeyiz seneyede ilk 6 da yerimizi alırız

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 11:10
Arkadaşlar lig başlamadan önce, fikstür çekilmeden önce ilk maçımız İstanbul belediye ile deplasman demiştim. Dediğim tuttu. Şimdi de düşecek takım İstanbul belediye diyorum bu da tutacak...
Belki Bir Gün!
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 11:37
Galatasaray da cezalı ve sakat oyuncular ; Servet,Mehmet Topal,Milan Baros,Yaser

Arda Hamburg maçına yetişeceğine göre bizim maçtada oynar.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 11:42
Alıntı yapılan desperadomt

Galatasaray da cezalı ve sakat oyuncular ; Servet,Mehmet Topal,Milan Baros,Yaser

Arda Hamburg maçına yetişeceğine göre bizim maçtada oynar.

gs cezalısı sakatı bizi ilgilendirmez çıkıp aslanlar gibi mücadelemizi ederiz.ilk yarı oynana maçta gs tam kadroydu ve şansa yenmedik biz gs oynayarak mücadele ederek kazandık.bu haftada gs yenip tüm türkiye yeilk yarıda  4-2 yendiğimiz  maçın şans eseri olmadığını göstermeliyiz.ben inanıyorum ki puan ve puanlarla dönücez istanbuldan.bizim gs dan çekinecek bir korkumuz yok onlar bizden çekinsinler.haftada 3 maç yapmak onları gerecek.
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 11:52
Mücadele edersek kazanabiliriz ve inanıyorumki oyuncuların motivesi daha yüksek olacak bu maçta çok zorlayacağız eksik ve yorgun gs puan bırakacaktır bize
HOCAM GÖZÜNÜ SEVEYİM TAKIMI ATEŞLE
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
ESkiya26 Liste gör
Yazar

ahmet
  Alıntı ESkiya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 12:22
gs den puan ya da puanlar alacağımıza bende inanıyorum

bu takım bu ligde kalır kolpaelide kesin düşer...

bizim yapmamız gereken gs maçında takıma tam destek olmaktır.

bunun için şimdiden sölüyorum maça gelecek arkadaşlara
bu maçta canı gönülden bağırarak ali sami yeni gs ye dar edelim..
körfez maçına gelenlerin yarısı hiç bağırmadı bile gs maçında böle olmamalı

takımın yürekli oynamasını istiyorsak bizde tribünden o ruhu onlara vermemiz gerekir...

BKaldırıŞ       ESparta
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 12:23

düşmek benim aklımın ucundan geçmiyor ya daha evimizde oynayacağımız maçlar var kesinlikle düşmeyiz öyle bir ihtimal yok....

YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır