eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Basketbol Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 00:57
Alıntı yapılan mecek

Kapalı salon durumu nasıl Eskişehirde takımı kurdun yahut getirdin tesis varmı acaba? Bilmediğimden soruyorum eğer kapalı salon stad yanındaki benim gençliğimdeki salon ise kafi gelirmi bilmem...

Anadolu Üniversitesinin salonu var hocam.Yeterki takım kurulsun...Wink
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 02:05
güzel şehirimizde hoş olur ancak futbol takımımız yönetilemezken basketbol takımı imkansız.. sadece futbol takımımız olmasına rağmen parayı yetiremediklerini iddaa eden yönetim basketbola para vermez..doğru düzgün bi altyapımızın bile olmadığını düşünürsek bide.. istanbul takımlarının var ama hiçbiri para veremiyor isimlerini sattılar amatör branşlarına para çıkmasın diye komik komik bişiler oldular...yıllarca basketbol oynamış biri olarak sölüyorum eskişehirin kesinlikle 1.ligde basketbol takımı olmalı ancak bu anadolu üniversitesi yada ESOGÜ bünyesinde olmalı...bu konuda türkiyenin en çok gelirli üniversitesi olan anadolu üniversitesi teşvik edilmelidir.. eskişehirspor bir futbol markasıdır efsanedir o şekilde kalmalıdır bence...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 02:18
Alıntı yapılan jaweil

güzel şehirimizde hoş olur ancak futbol takımımız yönetilemezken basketbol takımı imkansız.. sadece futbol takımımız olmasına rağmen parayı yetiremediklerini iddaa eden yönetim basketbola para vermez..doğru düzgün bi altyapımızın bile olmadığını düşünürsek bide.. istanbul takımlarının var ama hiçbiri para veremiyor isimlerini sattılar amatör branşlarına para çıkmasın diye komik komik bişiler oldular...yıllarca basketbol oynamış biri olarak sölüyorum eskişehirin kesinlikle 1.ligde basketbol takımı olmalı ancak bu anadolu üniversitesi yada ESOGÜ bünyesinde olmalı...bu konuda türkiyenin en çok gelirli üniversitesi olan anadolu üniversitesi teşvik edilmelidir.. eskişehirspor bir futbol markasıdır efsanedir o şekilde kalmalıdır bence...

Bu Takımın ismi Eskişehirspor , o sorun olmazmı?

Aslında olması lazım veya ismimiz değişmesi lazım, Eskişehirspor Külübü(SK) -> Eskişehirfutbol Külübü(FK).

İlerde bence artık TFF, Uefa veya spor ile ilgilenenler artık dur diyecek, çünkü Takımın ismi Spor Külübü ozaman değiştirilmesi lazım.

onun için yeni stad yapılırken yanına büyük basketbol/salon/yüzme vs yapılacaktır diye düşünüyorum.

Örneğin : Chelsea FC, Football Club
Chelsea sadece Futbol, basketbol takımı yoktur, ismide onun için FC.
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 03:05
Alıntı yapılan Bidon26

Aslında olması lazım veya ismimiz değişmesi lazım, Eskişehirspor Külübü(SK) -> Eskişehirfutbol Külübü(FK).

İlerde bence artık TFF, Uefa veya spor ile ilgilenenler artık dur diyecek, çünkü Takımın ismi Spor Külübü ozaman değiştirilmesi lazım.

onun için yeni stad yapılırken yanına büyük basketbol/salon/yüzme vs yapılacaktır diye düşünüyorum.

anlamadın kardeşim neden sorun olsun klüp ismi?
o konuda dışarıdan kimsenin bi yaptırımı olamaz türkiyede bu şekilde kurulmuştur isimleri tescillenmiştir genelde klüplerin..beşiktaşında jimlastik klübü mesela...adamların futbol takımı 1903 te kurulmamış cinconlardan falan sonra kurulmuş hatta... idman yurtları var yani ismine baksan maçlara falan çıkmıyor sadece antreman yapıyolar sanarsın    öle bişiler işte
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 03:09
^^ İşte aslında saçma
çünkü Spor külübü ismi ama futboldan başka birşey yok,
eğer spor külübüysen diğer branşlarda da aktif olmalısın diye düşünüyorum yoksa ismini futbol takımını yap vs.

bunu biryerde okumuştum ama bulamıyorum, belkide yanlış anladım
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 03:46
Alıntı yapılan Bidon26

^^ İşte aslında saçma
eğer spor külübüysen diğer branşlarda da aktif olmalısın diye düşünüyorum yoksa ismini futbol takımını yap vs.

bunu biryerde okumuştum ama bulamıyorum, belkide yanlış anladım
Spor olsunda ne olursa olsun düsüncesiyle bu isimler böyle konulmus olmali

Bir basket takimi kurulursa bence bu Eskisehirspor'dan bagimsiz bir takim olur...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 12:34
anadolu üniv. amatörde birçok branşta mevcut zaten,sadece üniv.ler arası değil
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 12:50
Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan jaweil

Katılıyorum.Çook doğru.Takımımızın adı EskişehirSPOR Kulübü.O zaman amatör branşlarımız da olmalı.(bir firma el atmazsa bu ilin mevcut yönetimle basketbol takımı falan olmaz.Angry)

Sadece futbol takımı ise Eskişehir Futbol Kulübü olsun o zaman. (chealse örneği çok yerindeWink)

Alıntı yapılan Bidon26

^^ İşte aslında saçma

Clap Clap Clap
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2012 saat 13:11
fenerbahçe ülker varsa eti eskişehir olabilir basket adına sadece
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2012 saat 21:35
Evet ETİ uygun tabi ama biz burada konuşalım, yönetimden böyle bir girişim beklemek RÜYA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır