eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 16:31
Alıntı yapılan EsEs

Sevgili Eskişehirspor taraftarları pazartesi günü bilet fiyatları değizmezse benim önderliğimde tüm taraftar grupları gereken tepkiyi verecektir(yönetimi protesto- maça girmeme vb) izin alındığı takdirde eskişehir caddelerinde yürüyüş düzenlenecektir

26 ETD BAŞKANI YAVUZ ORHAN

Süper bir haber Smile İnşallah yürüyüşe gerek kalmadan akıllarını başlarına alırlar ama almazlarsa da kendi pimlerini kendileri çekmiş olurlar  Big%20smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 16:32
Alıntı yapılan EsEs

Sevgili Eskişehirspor taraftarları pazartesi günü bilet fiyatları değizmezse benim önderliğimde tüm taraftar grupları gereken tepkiyi verecektir(yönetimi protesto- maça girmeme vb) izin alındığı takdirde eskişehir caddelerinde yürüyüş düzenlenecektir

Yavuz Abi bilet fiyatları değişse bile kaç lira olmasını bekliyorsunuz ??  Şimdi çıkıp indirdik 40 ytl oldu derlerse buna tepki olacak mı ??
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 16:35
Alıntı yapılan EsEs

GS maçı için açıklanan,benzeri maçlar içinde muhtemelen aynı olacak yüksek bilet fiyatları için 26 ETD Başkanı açıklamasını yapmış.artık bu konuyu uzatmanın,her kafadan bir ses çıkmasının gereği kalmamış.bekleyip görelim. 
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 16:50
Alıntı yapılan EsEs

Nasılki eleştiriyorsak yanlışları doğrularıda taktir etmesini alkışlamasını biliriz . Yavuz bey demişsiniz protesto edeceğiz diye istediğimiz olmazsa diye bu süper bir haber ancak bir arkadaşımızda demiş isteğimiz ne şimdi 40 lira derlerse yine pahalı düşünün 25 lira bile çok geliyor ve de haksız değiliz evet Süper Lig'deyiz bedava maç izleyecek halimiz yok ancak üst limit var . Maça göre fiyat belirlenmesi Dünya'nın her liginde olan birşey önemsiz maçların 15 çok önemli maçların 25 lira olması makuldur sanırım ayrıca 13 yaşından küçük çocukların ve bayanlarında bedava girmesi ya da 1 YTL ve benzeri makul fiyatlara maça girmesi geleceğimiz adına çok önemlidir diye düşünüyorum bilmem bana katılır mısınız ?
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 18:44

Lig başlangıcından itibaren yaşanan söz konusu bilet fiyatları sıkıntısı başka bir şehirde yaşansaydı tribünler anında boşalmıştı ancak biz ESKİŞEHİRSPORLU olduğumuz için hala yönetime rağmen elimizdeki imkanlarla zorda olsa takımımıza destek veriyoruz.Sen febe veya gese gelio die fiyatları yukarı cekersen transfer edemediiin ancak mac yaptıın rakibin oyuncusunun üstünden eskisehirspor taraftarını kazıklarsın. maça göre fiyat vermek ESKİŞEHİRSPOR taraftarına saygısızlıktır sonucta bu takım yıllardır tribünleri dolduruor ünye, buca, inegöl demeden ama istanbul takımları üzerinden tribünü küstürmek kısa vadede kar uzun vadede zarar ve başarısızlık getirir. kimsenin büyük ESKİŞEHİRSPOR taraftarını küstürmeye hakkı olduğunu düşünmüyorum.

Yukarı
meto26es Liste gör
Yazar

METİN ENÇOK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı meto26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 19:20
bilet fiatı 25 liradan fazla olmamalı bu bizim onur mücadelemiz.es es taraftarının ve eses in tek büyük olduğunu dosta,düşmana göstermeliyiz.taraftarlar derneği başkanını meseleye çabuk ve ciddi yaklaşımından dolayı kutluyorum.engüzel ve demokratik bir şekilde es es ime zarar vermeden ses getiren bir tepki olacağından eminim.
BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 19:20
Peki bu bir oyunsa? Yani yönetim bilinçli olarak -daha maç haftasına bile girilmemişken yüksek bir fiyat açıklayarak- kombine fiyatlarını açıkladığı zaman yaptığı gibi bir nabız yoklaması yapıyor, sonradan da taraftarın tepkisinden ötürü indirim yapmış gibi görünmek istiyorsa? Bu şekilde yönetim hem taraftarın tepkisine kulak vermiş, taraftarın isteğine cevap vermiş gibi görünecek hem de biletleri, sözde bir indirimle, yine istediği fiyattan satacak. 26 ETD başkanı açıklama yapmış. Taraftarın sesine kulak verdiği için teşekkürler fakat eğer bir protesto yapılacaksa, bu protesto "biletler pahalı, indirim yapılsın" amaçlı değil, "bilet fiyatlarına zam yapılmasın" şeklinde olmalıdır. Öteki türlü yönetim azami 10 YTL indirim yaparak, belki de asıl istediği olan 40 YTL'den, yine istediğini elde edecektir. Yönetim derse ki; her maça farklı bilet uygulaması yapıyoruz, o yüzden bu maçların biletleri pahalı, biz de deriz ki; madem her maça farklı bilet uygulaması yapıyorsunuz, o zaman buraya lider olarak gelen Sivasspor maçıyla Hacettepe maçını neden aynı fiyata izlettirdiniz. Yönetimin zihniyeti her maça farklı bilet uygulaması değil, bu maçlara ilgi daha fazla olacağı için, "ne kadar para kazanabilirsem, o kadar iyidir" zihniyetidir. Protesto yapılacaksa, bu zihniyete karşı yapılmalı, GS ve FB maçlarında bilet fiyatlarına zam yapılmamalıdır.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 19:37

Böyle yönetimin Allah belasını versin.Censored

"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
sivrihisarlı2626 Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
  Alıntı sivrihisarlı2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 19:57
indirmemesi gerekiyor indirirlerse iki yüzlü s........ olurlar baştan düşünmeleri gerekirdi stad hakimiyetini rakip taraftarı verdiler bu  fiyatla daha önceden  düşünülüp ona göre plan yapılmalıydı örnegin:kocaelimacı bileti olanlara bilet verilmesi gibi.ama nerde düşünen

Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 21:55
taraftar kaybediyoruz... yazıklar olsun size
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır