eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 13:08
Alıntı yapılan since65

Biletsiz seyirci kendisi girmiyor, bir şekilde yönetimin bilgisi dahilinde alınıyor.Aksinin olması bence mümkün değil.

Turnikerlerdeki görevliler biletleri yırtmadıkları için, gözümün önünde yerden alıp okumuyo diye girmeye çalışanlar oldu...
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 13:08
Alıntı yapılan ermanka26

Para yok edebiyatıyla taraftarlık yapılmaz.

Tok açın halinden anlamaz demişler Wink

Sen deplasman yollarında sıcak çorba,etli yemekler yerken o beleşçi dediğiniz adamlar PARASI OLMADIĞI için yeri geliyor 1 ekmeği paylaşıyor bütün otobüs...Senin sıcak yemek yanında salata,cacık,ayran kola gibi aperatiflerde bulduğun mutluluğu biz bir dilim domastes veya peynirde buluyoruz...

Halimizden anlamaman doğaldır...Diyecek birşey bulamıyorum size..!!!Thumbs%20Down
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 13:15
ben merdiven boşluklarına oturmayın ceza alırız diye söylediğimde adamın biri yanındakilere güvenip s..git demişti.ŞİMDİ BEN ONA DİYORUM S... GİT BİR DAHA MAÇA GELME ZATEN MERDİVEN BOŞLUGUNA OTURAN 4-5 KİŞİYDİNİZ.git öde bakalım o cezayı .. şimdi bana yine aynısını diyor hissediyorum
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
  Alıntı mike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 13:35
Şu görüntüye ceza verilmeyecek de ne yapılacak?

Federasyon temsilcileri de denetimsiz değil. Onları da denetliyorlar. Bunu bildirmezse bir daha maç alamaz.

Var mı aramızda o kırmızı bölgelerde olan? Hâlâ sesleri çıkıyor mu acaba?
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 13:42
   Kulübün ceza alacağını bile bile merdiven boşluğuna oturanlar  Eskişehirsporlu olamaz.Böyle şahışları stadda istemiyoruz,hiç kimsenin Eskişehirspora zarar vermeye hakkı yoktur.
kalender
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 14:07
Sipiker kızımız sahada anons yaparken utanmadan ıslıklayan zihniyetten alacaksın bu ceza paralarını.Sipiker kızımızı ıslıklayacağınıza adam gibi dinleyip söylediklerine kulak verseydiniz bu cezaları almazdık.Anons Spikerini ıslıklayanlara sorsanız onlarda biz ESES'liyiz derler.ESES'e zarar veren ESES'li olamaz.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 14:23
su gıden 30 bın ytlye 2 ıncı lıgdekı genc ıyı oynıyan oyunculardan bırısı transfer edılırdı yazık co kyazık 17 20 yas ları arasında
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 15:33
Çok yaazık ya gerçekten.Sert davranılmadığı sürece bu tarafatar anlamaz arkadas.
Bnede uyardım sen işine bak koltukta oturuyosun dedi hıyarın biri ama öküz anlamaski ben 6,30 da staddaydım.
Ayrıca eski maçlardan birinde ama önemli bir maçtı merdiven boşluklarına polis oturulmasına izin vermedi bizim millet bundan anlar anca dövmeden anlamaz.
Yazık en temiz maçımızda 30 milyar diğerlerini düşünemiyorum
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
pelitus Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: ---
  Alıntı pelitus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 15:57
ya güvenlik denen bişey yokmu almasınlar içeriye böyle şey olurmu yaa oraya buraya para harcancagına iyi bi güvenlik sistemi oluşturulsun bu ne yaa  biz her maç ceza yeriz boyle
Bağımsız Eskişehirspor Taraftarı

Yönetim İSTİFA !!!!
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 16:49
Alıntı yapılan eses şahin

Sipiker kızımız sahada anons yaparken utanmadan ıslıklayan zihniyetten alacaksın bu ceza paralarını.Sipiker kızımızı ıslıklayacağınıza adam gibi dinleyip söylediklerine kulak verseydiniz bu cezaları almazdık.Anons Spikerini ıslıklayanlara sorsanız onlarda biz ESES'liyiz derler.ESES'e zarar veren ESES'li olamaz.

Şahin abi önemli bir konuya parmak basmış o anansu yapan kız neden ıslıklanıyor ? Kötü birşey mi söylüyor yoksa Fenerli falan mı ? Yıllardır aynı , neden ıslıklandığını bir türlü anlayamadım .

Bu fiyat problemi açık tribün numaralandırılarakta çözülebilirdi . Herkes kendi koltuğuna oturtulmalı . Alt taraflar 15 lira  hem alt hem kenarlar 10 lira , orta ve üst tarafın kenarları 20 kombineli olanlar ve 25 lira verenler güzel yerlere oturtularak çözüm bulunur  her kesim maçı izleyebilir bu sayede ya da başka metotlarla da bu problem çözülebilir yeterki çözüm aransın klübün kasasına girecek para 3 aşağı 5 yukarı yine aynı olur ve taraftar küstürülmez .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır