eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Güzel Türkçemizi güzel kullanalım.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 19:52
Türkçemizi güzel kullanalım , kullanmayanları uyaralım.
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 20:16
Alıntı yapılan StS

Sayın www.eskisehir.com sitesi yazarları. Sitemiz de Türkçe kullanımı kalitesi günden güne düşmektedir. Bu hem Türkçe kullanımı açısından hem de sitemizin kalitesi açısından sakıncalıdır. Hatalı ve enteresan yazılardan dolayı okuyucuların okuma isteği kaçmaktadır.
   Bu sebepten dolayı bu konu başlığını açmayı ve bu başlık altında hatalı yazıları düzeltmeyi, yazarı bu yolla uyarmayı ve aynı hataların tekrar yapılmamasını sağlamaya çalışacağız. Yapılan yanlışlar dışında Türkçemizi güzel kullanan yazarlara da bu konu başlığı altında teşekkürlerimizi sunacağız. Ben ve hamdiozen isimli yazarımız Hamdi Bey ile uyarılarımız ve teşekkürlerimizi yapacağız. Ama iştirak etmek, uyarılarda bulunmak isteyen arkadaşları da konumuzun içinde görmek isteriz.
   Ayrıca uyarılarda bulunduğumuz arkadaşların bize kırılmaması gerekir. Çünkü bu site hepimizin ve bu siteye sahip çıkmamız gerekir. Sitemizin çıtasını günden güne yükseltmeliyiz. Bazen yazım sırasında yapılan hatalar olabilir yazdığımız yazıyı en azından bir kez okuyalım ve eğer bir yazım yanlışımızı görürsek mesajımızın sağ tarafında ki mesajı düzelt bölümünden hatayı giderelim.
   İnatla hatalı yazmaya devam eden ve bu inadından vazgeçmeyen arkadaşalar için sayın modaretörlerimizin bir yaptırım uygulaması ya da başka herhangi bir yolla caydırılması ise temennimizdir.
Saygılarımızla.

Ümit abi sizi kutluyorum fakat bu site eskisehir.com değil ESKİŞEHİRSPOR.com dur lütfen böyle yazarsak daha güzel olucak.Bu konuda hassasiyetimi bende anlayamıyorum fakat böyle .
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
esesliso_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: türkiye
  Alıntı esesliso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 20:35
çok güzel bir konuya değinmişsiniz tebrikler.ben bir düzeltme yapayım SerifOkan kardeşim olucak değil olacak olmalı doğrusuWink
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 21:10
Alıntı yapılan SerifOkan

Ümit abi sizi kutluyorum fakat bu site eskisehir.com değil ESKİŞEHİRSPOR.com dur lütfen böyle yazarsak daha güzel olucak.Bu konuda hassasiyetimi bende anlayamıyorum fakat böyle .

İnternet adreslerinde Türkçe karakter kullanılmaz dolayısı ile orada bir kural hatası yoktur. Birde hata aramaya kalkarsak her mesajda hata bulmak mümkün mesela üstteki mesajı yazan kardeşimiz cümle başlangıçlarında büyük harf kullanmayı unutmuş.
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 21:13
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan SerifOkan

İnternet adreslerinde Türkçe karakter kullanılmaz dolayısı ile orada bir kural hatası yoktur.

ESKİŞEHİRSPOR.com derken ESKİSEHİRSPOR.com olarak bahsediorum Wink

Bizim Forumumuzun adı eskisehir değil eskisehirspor'dur.
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2009 saat 21:14
Alıntı yapılan esesliso_26

çok güzel bir konuya değinmişsiniz tebrikler.ben bir düzeltme yapayım SerifOkan kardeşim olucak değil olacak olmalı doğrusuWink

Teşekkür ederim İsmail Kardeşim (yaşınızı yazmamışsınız) Ağızdan cıktığı gibi yazmışım kusura bakmayın :)
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2009 saat 17:30
Türkçe'yi doğru kullanmak yerine ''EMO'' diye tabir edilen yaratıklardan olmayın.Onlar Türkçe'yi katletmek için yaratılan insan görünümlü varlıklardır.Geçenlerde birisi dayak yiyordu,ayırmak istedim ama hemen aklıma Türkçe'yi nasıl kullandıkları geldi vazgeçtim.

Birisi de kitapçıda bana ''Çhekilsene yha,acilll bir yetishmem lasımmm'' dedi,suratının ortasına yerleştirmemek için zor tuttum kendimi..Angry
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2009 saat 17:55
Alıntı yapılan Panzerfaust26

...suratının ortasına yerleştirmemek için zor tuttum kendimi..Angry

Panzer, biz barış adamıyız, sadece sömürüye karşı savaşırız. Dikkatli ol koçum... Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2009 saat 17:57
Hocam bu Emolar da emperyalist güçlerden doğan dili yok etme çabasıyla yaşayan ve bunu diğer akranlarına empoze eden oluşumlar...

''EMO'' olmayın,onlara fırsat tanımayın.''EMO'''lara hayır,YAŞASIN GÜZEL TÜRKÇE'MİZ!
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 21:36

SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır