eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Körfezin Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KKŞ Genel

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 340>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
syaman Liste gör
Yeni Yazar

Serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı syaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 15:10
herkese selamlar ben izmitten serkan. yeni forum güsel olmuş. emeği geçen herkes cok tesekkürler... ayrıca bna bu siteyi tanıtan ve üye olmamı sağlayan oyaman'a yani amcama da tesekkürler en büyük körfES!...Smile
s.yaman
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 15:48
Hüsnü abi İLHAN TAN benim bölgeme girer lütfen bölgemde benden habersiz disiplinsizlik istemiyorum.LOL
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
syaman Liste gör
Yeni Yazar

Serkan
  Alıntı syaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 15:52

bnm amcamın eskişehirsporlu olmasından dolayı eskişehire karşı yoğun bir sempatim vr inş. olur bnde olmasını isterim süper ligte sampiyon olursada gelirzz eskişehire bi sampiyonluk turuda biz atarız inş. olur ama imkansız değil kesinlikle...

s.yaman
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 16:05
Alıntı yapılan celaluslu26

Hüsnü abi İLHAN TAN benim bölgeme girer lütfen bölgemde benden habersiz disiplinsizlik istemiyorum.LOL
Celal beyabim,
KKŞnin temeli disiplindir,
ama ben doğuştan protestim. Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 16:07
Alıntı yapılan syaman

bnm amcamın eskişehirsporlu olmasından dolayı eskişehire karşı yoğun bir sempatim vr inş. olur bnde olmasını isterim süper ligte sampiyon olursada gelirzz eskişehire bi sampiyonluk turuda biz atarız inş. olur ama imkansız değil kesinlikle...

Aslan koçum,
Ayamana selam söyle,
ilk maça üçünüzü bekliyoruz.
Not: Ayaman da Agahın ismi olsun.
# Direnmüdavim....

Yukarı
syaman Liste gör
Yeni Yazar

Serkan
  Alıntı syaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 16:10
tmm hüsnü abi söylerim. ilk maça gelicezz inş.
s.yaman
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 17:17
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan syaman

Aslan koçum,
Ayamana selam söyle,
ilk maça üçünüzü bekliyoruz.
Not: Ayaman da Agahın ismi olsun.

vay serkan yeğenim, forumumuza hoşgeldin.bu sene şampiyonuz,turu atmaya senide götürürüm eskişehire merak etme.fırsat buldukça maçlarada gideriz.
hüsnü abi selamını aldık,ayamanda selam söylüyor.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
10ur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: İstanbul/maltep
  Alıntı 10ur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 07:27

KKŞ ye yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum.Bu sene daha da güçlü oluyoruz.İnşallah seneye Kocaeline yada daha yakın bir yere gelirim.Herkese selamlar...

Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ
Yukarı
syaman Liste gör
Yeni Yazar

Serkan
  Alıntı syaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 11:21

saol amca hsbuldukSmile . forum güseldi yeni haliyle dahada güsel olmus. Clap   sanada saol 10ur26 her sene old. gibi eskişehirspor bu senede cok güçlü.  Tongue 

s.yaman
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 11:39
Serkan hoşgeldin aramıza

Onur bekliyoruz seni.Bir an önce gelde bakalım işimize.Çavuşun bu aralar pek vakti yokBig%20smile
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 340>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır