eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dünya Bu Transferleri Konuşuyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 01:55
Alıntı yapılan bozüyük26

Diego Milito ve Tiago Motta İnter'de. Crespo'da Genoa'da.
Diego Milito bana göre kendini bitirdi..Motta zaten bitik bir orta saha yaşıda var diye biliyorum epeyce..Milito büyük ihtimalle yedek kalacaktır...Zlatan üstüne kurdukları için fayda sağlamaz...
Juve'de ki Diego ise 5 yıllık gibi baya iddaalı bir kontrata imza atmış..Umarım faydalı olur çünkü çok sevdiğim bir oyuncu..

Milan'ın neler yapacağını sabırsızlıkla bekliyorum..Yine 30 yaş üstü alırsa yuh dicem artık !
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 02:04
Alıntı yapılan Özer

Alıntı yapılan bozüyük26

Diego Milito bana göre kendini bitirdi..Motta zaten bitik bir orta saha yaşıda var diye biliyorum epeyce..Milito büyük ihtimalle yedek kalacaktır...Zlatan üstüne kurdukları için fayda sağlamaz...
Juve'de ki Diego ise 5 yıllık gibi baya iddaalı bir kontrata imza atmış..Umarım faydalı olur çünkü çok sevdiğim bir oyuncu..

Milan'ın neler yapacağını sabırsızlıkla bekliyorum..Yine 30 yaş üstü alırsa yuh dicem artık !

Yanlış yazmışsın 35 üstü olucaktı Tongue
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 13:06
Alıntı yapılan Özer

Alıntı yapılan bozüyük26

Diego Milito çok kaliteli bir oyuncu. Bence İnter'de, geçen yıl ki performansının da üstüne çıkar. Komple bir forvet oyuncusu.

Motta'yı ise neden aldıklarını anlayamadım. Gayet vasat bir oyuncu. Mourinho, uzaktan iyi şut atan orta saha oyuncularını çok sever. Malumunuz Motta'da çok iyi şut atıyor. Belki de bu yüzden almışlardır diyeceğim, ama mantıksız olacak. Göreceğiz bakalım, neler yapacak?

Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 13:10
Alıntı yapılan Özer

Galliani açıkladı seneye şampiyonlar ligi için yine tecrübeli oyuncular alacağız diye. 27 ve üstü yaşta oyuncular alırlar yine.Smile
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2009 saat 13:51

Zidane: Kaka Real Madrid'de

Brezilyalı yıldız futbolcu Kaka'nın Real Madrid'e transferiyle ilgili ilk resmi açıklama Zinedine Zidane'dan geldi. Real Madrid Başkanı Florentino Perez'in danışmanlığını yapan Zidane, Kaka'nın Real Madrid'le sözleşme imzaladığını söyledi.

Hafta başından bu yana herkesin sonucunu merak ettiği Real Madrid-Kaka transferinin gerçekleştiğini Zinedine Zidane duyurdu.

Romalı defans oyuncusu Vincent Candela'nın jübilesi için İtalya'nın başkenti Roma'da bulunan Florentino Perez'in danışmanı Zinedine Zidane ilk resmi açıklamayı yaptı.

Zidane, basının Kaka ile ilgili ısrarlı soruları üzerine, ''Kaka Real Madrid'le imzaladı'' dedi.

Zidane, Real Madrid'de giydiği 5 numaralı formanın Kaka'ya verileceği hatırlatılması üzerine, ''Bundan mutluluk duyarım. Bende kıskançlık yoktur'' diyerek esprili bir yaklaşımda bulundu. Bu arada İspanyol Marca gazetesi, Kaka'nın Zidane'a saygısından dolayı 5 numaralı formayı kabul etmediğini, Brezilyalı yıldızın 22, 8 ya da 10 numaralı formalardan birini giyeceğini yazdı.

Dünya Kupası eleme maçları için Brezilya Milli Takımı'nda bulunan Kaka'nın 11 Haziran'dan sonra Bernabeu Stadı'nda muhteşem bir törenle medyaya tanıtılması bekleniyor.

5 yıllık anlaşma sağlanan Kaka, Real Madrid'den yıllık 9.5 milyon Euro alacak.

Real Madrid'in yaklaşık 70 milyon Euro'luk teklifine sıcak bakan ve Kaka'yı satma kararı alan Milan Kulübü Başkanı Berlusconi, son kararı Kaka'ya bıraktıklarını açıklamıştı.

ntvspor.net
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2009 saat 13:53

Eto'o+30 milyon Euro=Ibrahimovic

İtalyan La Gazzetta Dello Sport Gazetesi, Inter'in golcüsü Zlatan Ibrahimovic'in, Barcelona yolunda olduğunu iddia etti. Gazeteye göre Katalan ekibi, İsveçli golcü için Inter'e 30 milyon Euro ve Samuel Eto'o’yu önerdi.

Inter'in golcü futbolcusu Zlatan Ibrahimovic'in takımda kalıp kalmayacağı merakla bekleniyor.

Bu sezon Serie A'yı gol kralı olarak tamamlayan Ibrahimovic, Milano ekibindeki geleceğine, ülkesi İsveç'in dünya kupası grup eleme maçlarından sonra karar vereceğini söyledi.

Ancak daha önce yaptığı açıklamalara bakılacak olursa, Inter'in Şampiyonlar Ligi’nde bir türlü başarılı olamamasından rahatsız Ibrahimovic, kariyerine başka bir takımda devam etmek istiyor.

La Gazzetta Dello Sport, Ibrahimovic'in yeni adresi konusunda ortaya ciddi bir iddia attı. Gazeteye göre, İsveçli golcü yeni sezonda Barcelona formasını giyecek. İtalyan gazetesi, Katalan devinin Ibrahimovic'i kadrosuna katabilmek için, 30 milyon Euro ve Samuel Eto'o’yu gözden çıkardığını yazdı.

İddialara göre, Barcelona Başkanı Laporta ile görüşen İsveçli golcü, özel kondisyonerini de yanında getirmek istediğini söyledi.

Barcelona ile Samuel Eto’o arasındaki ipler, sezon başında kopma noktasına gelmişti. Buna karşın La Liga'yı 30 golle tamamlayan Kamerunlu golcünün, sözleşmesinin biteceği gelecek sezon sonunda takımdan ayrılmasına kesin gözle bakılıyor.

İngiliz basını ise Manchester City'nin, Eto'o’yu bedelsiz kaybetmek istemeyen Barcelona'nın kapısını çaldığını öne sürüyor.

ntvspor.net
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2009 saat 13:57
Bu haber balon gibi geliyor bana Etoo Barçanın dişlilerinden biri.O dişlilerden birisi bozulursa biliyoruzki makina işlemez.
Etoonun yerine İboyu alırsa barça bence büyük hata yapar.İbo barçanın sistemine ayak uyduramayabilir dikiş tutmayabilir.Ki Etoonun üstüne birde 30 milyon euro vermek nasıl bir saçmalıktır.Etoo dünyanın en iyi forvetlerinden biridir.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2009 saat 14:35
Eto'o üzerine para verilecek bir oyuncu değildir.Böyle bir transferi zaten kendisi istemez...
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2009 saat 14:38
Alıntı yapılan enes1965

Bu haber balon gibi geliyor bana Etoo Barçanın dişlilerinden biri.O dişlilerden birisi bozulursa biliyoruzki makina işlemez.
Etoonun yerine İboyu alırsa barça bence büyük hata yapar.İbo barçanın sistemine ayak uyduramayabilir dikiş tutmayabilir.Ki Etoonun üstüne birde 30 milyon euro vermek nasıl bir saçmalıktır.Etoo dünyanın en iyi forvetlerinden biridir.

Bu sezon sonunda Etoo'nun sözleşmesi bitiyor. Barca sözleşmesini uzatamam korkusuyla, elinden bedava çıkarmak istemiyor ama üzerine 30 milyon Euro verilerek İbo ile takas yapmakta akıl karı değil.

Para kazanmak istiyorlarsa City'ye satsınlar.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2009 saat 14:45
İbrahimovic Barca'da...
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır