eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 22:26
Ahmet Sağlam 3 yıla ‘evet’ dedi
Eskişehirspor ikinci lig 1. grupta Eyüpspor formasıyla başarılı bir sezonu geride bırakan gurbetçi futbolcu Ahmet Sağlam ile dün 3 yıllığına renklerine bağladı. 1987 doğumlu olan savunma oyuncusu Ahmet dün Eskişehir'e gelerek Başkan Halil Ünal ile akşam saatlerinde bir görüşme yaptı. Her konuda anlaşılan genç futbolcuyla bugün resmi sözleşme yapılacağı öğrenildi.
BAŞARILI OLMAYA GELDİM
Eskişehirspor’a transfer olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Ahmet, “Eskişehirspor gibi büyük bir camiaya başarılı olmak için geldim. Burada iyi bir performans göstererek milli takımlarda da oynamak istiyorum” dedi.
Genç futbolcu menejeri Erdem Alataş ile şehri de kısa bir süre gezdi.
26.06.2008

Kaynak : Sakarya Gazetesi

Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 22:26
Eskişehirspor Özgür’ü bekliyor

Eskişehirspor futbol takımı dış transferde atağa geçti. Şimdiye kadar Ankaraspor, Konyaspor ve Ankaragücü gibi ekiplerde forma giyen Tayfun Türkmen ve Galatasaray alt yapısından Oğuz ile anlaşan yönetim, Gençlerbirliği takımından Mehmet Çakır, Kayserispor'dan Kamber, Fenerbahçe'den Can Arat ve Mersin İdman Yurduspor ekibinden Abdullah'ın yanı sıra Kasımpaşa takımında başarılı sezonlar geçiren orta saha oyuncusu Özgür Öcal ile temasa geçti. 27 yaşındaki futbolcuyla temaslarını sıklaştıran yönetimin bu futbolcuyu bir aksilik olmadığı taktirde gelecek hafta içinde kadrosuna dahil etmesi bekleniyor.
Kaleci konusunda Ferhat ve Atila arasında karar vermesi beklenen yönetimin Giresunspor takımından alınılması düşünülen Emre Karaman için beklemeye geçtiği gözlendi.

Kaynak : Sakarya Gazetesi
Yukarı
Altes_reisyy Liste gör
Yazar

Yasin Yılmaz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 22:31

Ahmet Sağlam Kimdir?

Ahmet%20Sağlam

Adı Soyadı : Ahmet Sağlam
Doğum Yeri : Almanya
Doğum Tarihi : 09.05.1987
Boy : 1.85
Kilo : 72
Mevki : DEFANS
Ülke : Türkiye
Oynadığı Takımlar : Leverkusen, Beylerbeyi, Eyüpspor
Kahpe Bizans
Anti istanbul
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 22:33
ahmet saglamin bilgileri kac kere verildi keske biraz forumu okuyup ondan sonra bilgi paylassak daha iyi olur 
DSİ Es Es
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 22:43
Alıntı yapılan bilek26

kiralık futbolcu isterse cristiana ronaldo olsun kesinlikle bize yara getirmez 1 sene sobra sistemimiz oluşur o da çeker gider
 kendimiz yıldız yapar hatalarını bizde yapar çeker gider
biz galatasarayın bebeklerinin antraman takımı değiliz hiç mi anlamıyorsunuz bunları yoksa bilerek mi yapıyorsunuz

Ronaldo yarar getirmez diyorsun.. Big%20smile Valla bu forumda o kadar ilginç yorum okudum ama senin bu yorumunu ilk sıraya koyarım.
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 23:23
Arkadaşlar süper lige çıkan diğer 2 takımdam da daha iyi bir transfer politikası izlediğimiz kesin...alınan oyuncuları tam olarak tanımasakta iyi araştırma sonucu alındıklarını söylemek zor değil...zaten şampiyonluk sonrası çok hızlı şekilde belirlememeizde bu doğru işlerde çok katıkı sağladı.. 12 yıl önceki hatalı yolda olmadığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz...
iyi bir sezon geçireceğimiz umutlarım her geçen gün artıyor...
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 23:49
Emre Karaman'ın yetiştirme ücreti 200.000 Euro... Çok fazla miktar....
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 00:24
transferlerden önce herkes diyordu aman kaşar almayın aman genç kendini kanıtlamak isteyen adamlar alın avrupanın değişik liglerinden alın
bir bir yukarıdaki istenenler oldu
tek istemediğimiz bazı futbolcuların gitmesi ulaş zafer ve ferhat
ama bu futbol böyle birşey herşey istediğin gibi olmayabiliyor ve bazı gerçekler var
ben umutluyum..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 00:56
Altay'dan Adem Büyük ve GS'den Mehmet Güven alınırsa çok yararlı olacakları kanaatindeyim...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 01:03
Özgür Öçal iyi bir oyuncu bonservisi de elinde diye bilioyorum sağ bek ve sağ açık oynuyor ama geçen sene Kasımpaşa'da sağ açık ağırlıkta oynadı diye biliyorum 27 yaşında geçen sene Süper Lig'de 27 maç yapmış 3 gol 4 asisti var 2 kez sarı kart görmüş kırmızı kart görmemiş .

Sakarya'da adı geçen Vucko Hırvatistan Ligi'nde ligi 4. sırada bitiren NK Rijeka takımının stoperi 24 yaşında 1,97 boyunda Hırvat bir futbolcu. Bu sene 32 maç yapmış hepsinde sahaya ilk 11 çıkmış 1 sarı kart 1 kırmızı kart görmüş 1 tane de golü var .Bana iyi bir oyuncu izlenimi verdi.  Bu takımı incelerken 2 oyuncu daha dikkatimi çekti 21 yaşındaki oyun kurucuları Hırvat Anas Sharbini 11 golü 8 asisti var bu oyuncu da alınırsa bizi katkı sağlayabilir. Yine forvetleri Radomir Dalovic 25 yaşında Karadağ'lı 31 maçta 18 gol atmış 4 tane de asisti var bu da iyi oyuncuya benziyor. Bizim Nadarevic'in takımında da Ibricic diye bir 10 numara var o da Boşnak 22 yaşında 12 gol 5 asisti var bunlar Hırvat Ligi'nde ilgimi çeken isimler.

Can Arat'ı çoğumuz biliyoruz FB'de çok az forma şansı bulan bir isim ama kaliteli bir stoper.Geçen sene 5 maç yapmış 1 asisti var 3 kez ilk 11 çıkmış  1 sarı kart görmüş. 6 kez A Milli olmuş. 24 yaşında 1,91 boyunda.

Kamber Aslan Kayserispor'da oynuyor 28 yaşında savunmanın birçok yerinde ve ön liberoda oynayabiliyor . Geçen sene fazla ilk 11 şansı bulmamış genelde sonradan girmiş 23 maç yapmış 1 gol atmış . 4 sarı kart görmüş kırmızı kartı yok.

Mehmet Çakır ofansif orta alan ve forvet oynayabiliyor.Etkili şutları ve pasları olan bir oyuncu 24 yaşında 1,82 boyunda geçen sene ligde 31 maçta 7 gol atmış 5 tane de asisti var 2 sarı kart görmüş kırmızı kartı yok . Alırsak bize büyük güç katar.

Emre Karaman Giresunspor'da  stoper oynuyor 21 yaşında 1,84 boyunda 14 kez genç milli olmuş . Geçen yıl 31 lig maçına çıkmış golü yok . 6 sarı 1 kırmızı kart görmüş .Bonservisi elinde ama yetiştme bedeli var klübü sıkıntıya sokacak bir para olduğunu düşünmüyorum alırsak geleceğe yatırım yapmış oluruz.

Abdullah Halman Mersin İdman Yurdun'un forvet oyuncusu 21 yaşında 1,86 boyunda . 36 Lig maçı yapmış 10 golü var 3 sarı kartı var kırmızı kart görmemiş.

Transferde bizle adı geçen oyuncuların geçen seneki performanslarını yazdım umarım bilgilendirici olmuştur.Gayet iyi isimler bunlar.Ancak çoğu defans ağırlıklı orta sahamıza da çok iyi transferler lazım. 1 tane de bitirici forvet .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,016 saniyede hazırlanmıştır