eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 18:08
Anlaşılamadım heralde tabiiki Bursalı arkadaşların davranışı Güzel ona lafım yok aynısini hatta fazlasıyla bizde yapalım ama stada girince el ele bilmem bel bele bu işler doğru değil Bu hem Türibinin hem takımın Motivasyonunun düştüğü kanaatindeyim Bursa Önce düşmanım değildir ve saygı duyulacak bir takım ve Tirübindir  ben Küfür edelim demedim ve tamamen küfüre karşıyım benim derdim Bu işleri abartılı yapıyoruz  sonra dostun kardeşi devreye giriyor Eski kardeş taraftarları devreye giriyor al sana bi sürü polimik ne uğraşacam bunlarla Gelen Bursalı arkadaşlarımız bizimde misafirimizdir saygıda Ağırlamada Kusur etmeyiz Ama Stadyum kapısına kadar orada benim için sadece ES ES 'im Vardır
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 18:31
Alıntı yapılan Baba

Ben artık dostluktan falan geçtim, düşman olmayalım yeter diyorum mmt26...

Alıntı yapılan ashanye

Dün akşam olay tv de maç yorumları geniş bir şekilde yer aldı.Bizim çiçeklerle gidişimiz kardeşlik görüntüleri uzunca konuşuldu.Yorumcu "70 li yıllardaki yaşananları unutalım Eskişehirle tabiki kardeş olalım sarılacağımız dostumuz olsun İstanbul belediyeyle kardeş olsam kime sarılacağız" diye yorum yaptı.

aLPER ABİ sana ne kadar teşekkur etse bu taraftar azdır, getirdiğin o karanfilleri bazıları unutabilir ama biz o maçta seninle olanlar unutmayacağız,
lafın kısası üzülerek soyluyorum bu kadar düşmanlık meraklısı varken  bende seninle tamamen aynı fikirdeyim abi :(
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 21:05
Alıntı yapılan mmt26

Alıntı yapılan erdemesk

Alıntı yapılan esesserkan26

ıyı geceler macın tekrarını ızlıyorum ve bu saatten bursaspor a karsı bır sevgı bır dost olarak bakmıyorum yazıklar olsun sızlere sızı seven bu buyuk taraftar bunları hakettı sanırım bundan sonra munkunse 06-16-26 dan bahsetmesın kımse  zaten bursalılarda ankaragucunden baska dostumuz yok dıyor  hayretler ıcınde dınlıyorum macı ve ızlıyorum bursaya rahat yok eskisehir p.ç lerıne koymadan bu kısa surelı bır sey degıl ve  hepınız o.... dıyenlar benım dostum olamaz  delıkanlılık bıze kalsın onlar bu yaptıklarımıa karsı bunlarla karsılık verdıler sakın bana burdakı macta kımse bursa dıye bgır demesın kımsede bagrmasın

sanırım maça gelmediniz hepiniz o..sunuz bize söylenmedi geç kalınan ambulansa söylendi ama diğer söylediklerinde haklısın sadece yangına körükle gitmenin anlamı yok bundan sonra bursa diye asla bağırmam kardeşimiz bursa hiç demem ama yinede düşman olmamız sadece istanbula yarar dostça küfürsüz maçlar olsun deplasmanlarda...

harbiden ama yangına körükle gidiliyo şu ilk yorumun hiç bi anlamı yok bence, ikinci yorumda arkadaşın dediği gibi serkan maçta yoktun sanırım , biz bursa sokaklarında dolaşırken tek bi kötü lafa tek bi kötü harekete maruz kalmadık, çoğu kişide alkışladı sempatisini gösterdi, bence bu yorumları yapmayı bırakıp elimizden geldiğince iyi işler ortaya koymalıyız (artniyet aramadan zamana bırakıp iyi ilişkiler kurmaya çalışmalıyız ki diğer yol eses taraftarına yakışmaz)ve bursa seyirciside eskişehire gelince bizim orda rahat gezdiğimiz gibi eskişehirde rahatça dostça gezebilsin...

ıyı geceler yazılarınızı sımdı gordum ve maca gıtmedıgımden bahsedılmıs ben maac gıttım ve sız benım sadece bu yazımı okuyorsunuz anlasılan bundan  oncede yazdım ben dun geec macı tekrar ızledıgımde sok oldum dedım cunku o gun bursa sokaklarında karanfıl dagıtılırken o gun mac oncesınde karton sov yapılırken  o gun sesımız kısılıncaya kadar bursa dıye bagırınca ve dun gecede bu sozlerı duyunca ben ne dıye bagırmısım dıye dusundum ben bursayı dost bıldım elımı uzattım ama onlar bu ellere sadece kufur ve ankaragucu kardesımız dıye cvp verdıler forumlarında  bundan oncekı yazılarımı da okuyun maca gıttım ve unıeses ıle bırlıkte gıttım bundan sonra sadece bursa gelır eskisehirde dolasır benım ıcın ne 16 da ne de 06 bır takım bagırmam kusura bakmasınlar ben ve bu buyuk eskisehir taraftarı bunu haketmedı
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 19:19
Alıntı yapılan esmutlu

Cumartesi maçı Bursalı arkadaşlarla güzel güzel seyrettik...

Hoş gollerden sonra biraz bozulsalarda yinede her iki tarafta
birbirini üzecek yada kıracak en ufak davranışlarda bulunmadı...

Güzel güzel ev sahibi olarak kola ikramında bile bulundular sağolsunlar...
Bu kadar samimiyetin tek kötü yanı "gollere içinden geldiği gibi sevinememek"
olsa gerek... Ne diyelim en kötü günümüz böyle olsun...

Selamlaşarak sarılarak başladığımız maçın sonunda yine sarılarak,
tebrik alarak ve teselli ederek başarılar dilekleri ile ayrıldık...

Enteresan bir nokta!
Bursalı arkadaşların devre arasında berabere bitmesin ES-ES alsın
maçı bizimkilerinde ayakları yere bassın haftaya fener maçından önce
toparlansınlar dilekleri idi ki bu çok onurlu düşünce bizi hakikaten
memnun etti...

Dilerim ki Bursa bize kaybettiği 3 puanı bu hafta fb karşısında telafi eder...

hala dk  larda baırmaktan mı gecıyor allah askına mevzu konu bagırmak mı bizler ınonude dıyarbakır macında nıcın 16 dk bagırmalı denıldımı ayrıca k.gumruklu ezıktaslıların 16 dk bır ton bursaya karsı kufurlerıne allah askına  bızde oradaydık mactaydık tepkımızı gostermedık nıcındır dusundunuz mu konuya baska bır  yandan bakıs dıyelım esese kaybettık dıye bursa taraftarı kıskanmıyor ayrıca bıraz ıyı oldu fb macına ayakları yere basan futbolcularla  gıtmek var ıstanbul egomanyasına son
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 20:22
bencede dostluk plaka dk larında bağırmak değildir bende cumartesi bursadaydım bir olay olarak hiçbirşey olmamıştır geri kalanlarıda bazı şeylere bağlamak gerekir fazla konuşmanında anlamı yok bursa rakibimiz ama dost olarak kanlı bıçaklı değil sadece benim bundan sonra yapmayacağım tek şey 16.dk bursa diye bağırmak.sadece sorunsuz deplasmanlar olsun artık anadoluda başka birşey istemiyorum.bursayada maçlarında başarılar...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2008 saat 18:58
Alıntı yapılan erdemesk

bencede dostluk plaka dk larında bağırmak değildir bende cumartesi bursadaydım bir olay olarak hiçbirşey olmamıştır geri kalanlarıda bazı şeylere bağlamak gerekir fazla konuşmanında anlamı yok bursa rakibimiz ama dost olarak kanlı bıçaklı değil sadece benim bundan sonra yapmayacağım tek şey 16.dk bursa diye bağırmak.sadece sorunsuz deplasmanlar olsun artık anadoluda başka birşey istemiyorum.bursayada maçlarında başarılar...

cok tesekkurler  erdemlı bır taraftarsın
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
kesser Liste gör
Yazar

Halim
Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 21:34
bursali arkadaslar febe macindaki pankartiniz dikkatimi cekti izlerken ama tam göremedim fotosu varsa Linkini yollarmisiniz özelden tesekkürler...
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 20:20
bugunku ev sahıplıgınız ıcın tum eskısehırsporlulara tesekkur edıyoruz
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 20:24
İyi ki varsın Bursa.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 20:30
Alıntı yapılan OKTAY061626

bugunku ev sahıplıgınız ıcın tum eskısehırsporlulara tesekkur edıyoruz

her zaman başımızın üstünde dost taraftar Bursa ya slm sahada rakip olalım,dışarıda dost...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır