eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2011 saat 10:40
Ortalık fena halde karışacak!

Ankaragücü Kulübü Başkanı Ahmet Gökçek, Fenerbahçe maçından önce menajer Ahmet Bulut'un ortağı Okumuş ile birlikte Emre Belözoğlu'nun futbolcularına mesaj çektiğini söyledi

Bize karşı oynanacak maçta asılmayın mesajını gösterince ortalık birbirine girdi.

İşte o mesaj: "Emre futbolcumuz Kağan'a mesaj çekti ve şunları söyledi: Oğlum Kağan. Emre abin ben. Aldırıyorum seni buraya. Sakın zorlamayın he

A.GÜCÜ Başkanı Ahmet Gökçek'ten ortalığı sarsacak açıklamalar...

Daha önce Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş "F.Bahçeli Emre, A.Gücülü 3 futbolcuya F.Bahçe-A.Gücü maçından önce mesaj çekti" demiş ama isim vermemişti. Dün gece Gökçek o futbolculardan birini Telegol'de açıkladı: Kağan Söylemezgiller...

Gökçek, "F.Bahçeli Emre maçtan 2 gün önce Kağan'a mesaj gönderdi" dedi.

Gözü kör olmuş

MESAJIN menajer Ahmet Bulut'un ortağı Ekrem Okumuş'un telefonundan geldiğini ama Okumuş'un yanında Emre'nin de olduğunu Kağan'ın bildiğini belirterek, "Aziz Yıldırım'ın hırstan gözü kör olmuş. Temiz futbol diyor. İşte fırsat, suç duyurusunda bulunsun. Böyle bir belge ortaya çıktı. Gerekeni yapacağız. Ahmet Bulut bizim menajeri arayarak ağır hakaretler etti. Takımın düzeni bozuldu" diye konuştu.

Okumuş: Şaka yaptım!

BAŞKAN Gökçek'in Emre'nin telefonundan mesaj attığını söylediği menajer Ekrem Okumuş, iddialar hakkında şunları söyledi: "Evet ben mesaj gönderdim. Ancak olaylardan Emre'nin haberi yok. Emre adına mesaj attım. Bu bir şakaydı. Olayın bu kadar büyüyeceğini düşünmüyordum." Ahmet Çakar'ın "Mesaj gönderirken Emre yanında mıydı?" sorusuna Okumuş, "Ben Bebek'te arkadaşlarla oturuyordum. Emre yoktu" cevabını verdi. Çakar bu cevaba inanmadığını söyledi.

Lig tescil edilmemeli

MİLLETVEKİLİ Kemalettin Göktaş, bu iddiaları ortaya attıktan sonra gündemin bu noktaya geldiğini belirterek, "ürk futbolunda adaletsizlik var. Futbolda derin yapılanma var. Bunun temizlenmesi gerekiyor. Bana konu ile ilgili olarak mektup geldi. Mahkemeye sunacağım. Ligin tescillenmemesi için başvuracağım. Kafedeki kameradan Emre orada mı anlaşılır" dedi.

Bakkal: Emre aramış

A.GÜCÜ hocası Mesut Bakkal: Emre aramadığını söylüyor ama aramış. Olayı duyunca başkanın yanına çıktım. O sırada yine Emre aradı. 'Hocam menajer kim' dedi. Ben de Ender dedim. Yanımdaydı telefonu ona verdim. Kağan'ı tanıdığını, mesengerden görüştüğünü söyledi. Ahmet Bulut'u arayıp 'Oyuncumu arama' dedim. Ağır küfürler etti.

Ahmet Çakar: Yakalandınız

AHMET Çakar: Menajer şaka diyor ama ben bunun şaka olduğuna inanmıyorum. Siz şimdi yakalandınız. FIFA menajeri olarak siz Ahmet Bulut ve ortağınız ve sizin şirketiniz bir oyuncuyu arayarak maçı manipüle ettiniz. Emre, mesaj çekilirken Emre Okumuş'un yanındaysa F.Bahçe'nin şampiyonluğu tescil edilmeyebilir."

Ahmet Bulut: Bakkal'ı aradım

EMRE'nin menajeri Ahmet Bulut: "Olayı yeni öğrendim. Bu gelişmeler olduğunda Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar beni aradı ve Kağan'ın arandığını iddia ederek bana hakaretler ve tehditler etti, ağır konuştu. Bunun üzerine Mesut Bakkal'ı aradım ve konuyu sordum. Sinirlenmiştim, farklı şeyler konuşmuş olabilirim".
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2011 saat 12:43
Alıntı yapılan eserkan26

Ortalık fena halde karışacak!

Ankaragücü Kulübü Başkanı Ahmet Gökçek, Fenerbahçe maçından önce menajer Ahmet Bulut'un ortağı Okumuş ile birlikte Emre Belözoğlu'nun futbolcularına mesaj çektiğini söyledi

Bize karşı oynanacak maçta asılmayın mesajını gösterince ortalık birbirine girdi.

İşte o mesaj: "Emre futbolcumuz Kağan'a mesaj çekti ve şunları söyledi: Oğlum Kağan. Emre abin ben. Aldırıyorum seni buraya. Sakın zorlamayın he

A.GÜCÜ Başkanı Ahmet Gökçek'ten ortalığı sarsacak açıklamalar...

Daha önce Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş "F.Bahçeli Emre, A.Gücülü 3 futbolcuya F.Bahçe-A.Gücü maçından önce mesaj çekti" demiş ama isim vermemişti. Dün gece Gökçek o futbolculardan birini Telegol'de açıkladı: Kağan Söylemezgiller...

Gökçek, "F.Bahçeli Emre maçtan 2 gün önce Kağan'a mesaj gönderdi" dedi.

Gözü kör olmuş

MESAJIN menajer Ahmet Bulut'un ortağı Ekrem Okumuş'un telefonundan geldiğini ama Okumuş'un yanında Emre'nin de olduğunu Kağan'ın bildiğini belirterek, "Aziz Yıldırım'ın hırstan gözü kör olmuş. Temiz futbol diyor. İşte fırsat, suç duyurusunda bulunsun. Böyle bir belge ortaya çıktı. Gerekeni yapacağız. Ahmet Bulut bizim menajeri arayarak ağır hakaretler etti. Takımın düzeni bozuldu" diye konuştu.

Okumuş: Şaka yaptım!

BAŞKAN Gökçek'in Emre'nin telefonundan mesaj attığını söylediği menajer Ekrem Okumuş, iddialar hakkında şunları söyledi: "Evet ben mesaj gönderdim. Ancak olaylardan Emre'nin haberi yok. Emre adına mesaj attım. Bu bir şakaydı. Olayın bu kadar büyüyeceğini düşünmüyordum." Ahmet Çakar'ın "Mesaj gönderirken Emre yanında mıydı?" sorusuna Okumuş, "Ben Bebek'te arkadaşlarla oturuyordum. Emre yoktu" cevabını verdi. Çakar bu cevaba inanmadığını söyledi.

Lig tescil edilmemeli

MİLLETVEKİLİ Kemalettin Göktaş, bu iddiaları ortaya attıktan sonra gündemin bu noktaya geldiğini belirterek, "ürk futbolunda adaletsizlik var. Futbolda derin yapılanma var. Bunun temizlenmesi gerekiyor. Bana konu ile ilgili olarak mektup geldi. Mahkemeye sunacağım. Ligin tescillenmemesi için başvuracağım. Kafedeki kameradan Emre orada mı anlaşılır" dedi.

Bakkal: Emre aramış

A.GÜCÜ hocası Mesut Bakkal: Emre aramadığını söylüyor ama aramış. Olayı duyunca başkanın yanına çıktım. O sırada yine Emre aradı. 'Hocam menajer kim' dedi. Ben de Ender dedim. Yanımdaydı telefonu ona verdim. Kağan'ı tanıdığını, mesengerden görüştüğünü söyledi. Ahmet Bulut'u arayıp 'Oyuncumu arama' dedim. Ağır küfürler etti.

Ahmet Çakar: Yakalandınız

AHMET Çakar: Menajer şaka diyor ama ben bunun şaka olduğuna inanmıyorum. Siz şimdi yakalandınız. FIFA menajeri olarak siz Ahmet Bulut ve ortağınız ve sizin şirketiniz bir oyuncuyu arayarak maçı manipüle ettiniz. Emre, mesaj çekilirken Emre Okumuş'un yanındaysa F.Bahçe'nin şampiyonluğu tescil edilmeyebilir."

Ahmet Bulut: Bakkal'ı aradım

EMRE'nin menajeri Ahmet Bulut: "Olayı yeni öğrendim. Bu gelişmeler olduğunda Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar beni aradı ve Kağan'ın arandığını iddia ederek bana hakaretler ve tehditler etti, ağır konuştu. Bunun üzerine Mesut Bakkal'ı aradım ve konuyu sordum. Sinirlenmiştim, farklı şeyler konuşmuş olabilirim".

BU  BEİNLERDEN HER TÜRLÜ PİSLİK BEKLENİR...........

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
maranda Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı maranda Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2011 saat 12:46

fb'nin varoluş sebebi bunlardır, kendilerine yakışanı yapmışlar....

Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2011 saat 13:01
Şampiyonlukları tescil edilmese bomba olur. Gene yanlış anons.LOL
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2011 saat 13:02
bir fenerbahçe klasiği...
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
taras bulba Liste gör
Yazar

tuğrul aydın
  Alıntı taras bulba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2011 saat 13:23

BU YAVŞAKLAR (bit yavruları) FUTBOLUMUZA BÜTÜN ÇİRKEFLİKLERİ VE VİRÜSLERİ SAÇMAYA DEVAM EDİYORLAR.

BİR GÜN MUTLAKA...
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2011 saat 19:20
Alıntı yapılan esesliyasin26

gerçekten bomba olur.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2011 saat 19:59
Alıntı yapılan eserkan26

Alıntı yapılan esesliyasin26

gerçekten bomba olur.
Peki tescil edilmediği takdirde ne olacak ki?
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 15:31
Bilica'nın partneri Lugano'nun yaptığına bakın :

http://webtv.fotomac.com.tr/webtv/videoizle/bir-dostluk-maci-ve-lugano
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 17:03
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Bilica'nın partneri Lugano'nun yaptığına bakın :

http://webtv.fotomac.com.tr/webtv/videoizle/bir-dostluk-maci-ve-lugano

Böyle şerefsizlere, pisliklere, haysiyetsizlere en kolay forma giydiren takım FB'dir..

FB' dir ne yapsa yeridir...............

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır