eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:05

Kerem AKGÖREN ‏@keremakgoren

http://twitter.com/keremakgoren

Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 12:20
Yakında Eskişehir'de şehir turu için kiralar bu otobüsü başgan. Sonuçta döner sermaye mantığıyla nereden gelirse gelsin para paradır. Kulübün her şeyini kendi malları olarak görmeleri de bunun kanıtı.

H.Ü Turizm. Eskişehir'in tüm güzelliklerini ultra lüks araçlarımızla görmeye ne dersiniz?

Bazı insanlar bazı değerlerin çıkarlarını her şeyin önünde görmelidirler.
Eğer Eskişehirspor yönetimi iseler onların başlıca değerleri EsEs ve onun taraftarıdır.

Eğer bu taraftarı dikkate almıyorlarsa şu konuda bile art niyet aranır burada. Taraftardan gelen tasarımlarla şekillendirmek hiç de zor değildi.

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
hayrettin26 Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı hayrettin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 17:18
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Yakında Eskişehir'de şehir turu için kiralar bu otobüsü başgan. Sonuçta döner sermaye mantığıyla nereden gelirse gelsin para paradır.

H.Ü Turizm. Eskişehir'in tüm güzelliklerini ultra lüks araçlarımızla görmeye ne dersiniz?

Bir Dünya Markası
herşeye saçma sapan yorumlar iğrenç bune ya
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 18:34
Alıntı yapılan hayrettin26

Yakında Eskişehir'de şehir turu için kiralar bu otobüsü başgan. Sonuçta döner sermaye mantığıyla nereden gelirse gelsin para paradır.

Bir Dünya Markası

Hayrettin Bey siz beğeneceksiniz diye yorum yapmıyorum. Modlar tarafından ceza almayacağımı bir bilsem çok güzel bir atasözü var ama artık başka zamana.

Daha otobüsün dış görünüşünü bile sorun yapan bir yönetim için ne desem azdır. Şu otobüs konusunda tasarımları dahi dikkate almıyorlarsa ben de yönetimi ciddiye almıyorum. Saçma yorumlar da bu yüzden değil mi ?
Yukarı
yigitby26 Liste gör
Yazar

Yiğit Can Biliroğlu
Yer: Estanbul
  Alıntı yigitby26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2012 saat 23:29

Bakın burda ortadaki kağıtta son halinin resmi var güzel bir şeye benziyor :)

NEFER
Yukarı
hayrettin26 Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı hayrettin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 10:50

Bir Dünya Markası

Hayrettin Bey siz beğeneceksiniz diye yorum yapmıyorum. Modlar tarafından ceza almayacağımı bir bilsem çok güzel bir atasözü var ama artık başka zamana.

Daha otobüsün dış görünüşünü bile sorun yapan bir yönetim için ne desem azdır. Şu otobüs konusunda tasarımları dahi dikkate almıyorlarsa ben de yönetimi ciddiye almıyorum. Saçma yorumlar da bu yüzden değil mi ?
ben sana çok güzel bir atasözü söyleyeyim o zaman kişi kendisi neyse karşısındakinide öyle görürmüş bir kişiye hırsız demek bu kadar kolaymı modlar zaten bunlara dikkat etmeli illa küfür olacak değil.Bana göre yaptığın  hakaret  zaten
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 12:26
Hayrettin bey, panzer hirsiz falan dememis gayet guzel lafini soylemis ama siz icinizdekileri dokmussunuz ve hirsiz yaftasini yapistirmisiniz. Haklisiniz. Artik kimse savunamaz bu sacmaliklari. O yildiz hatali olmamali formadaki kirmizi ureten firmaya gore farklilik gostermemeli. Bunu yonetim becericek sizin dediklerinizi yapmayacak
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
hayrettin26 Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı hayrettin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 12:45
Alıntı yapılan darknESS

Hayrettin bey, panzer hirsiz falan dememis gayet guzel lafini soylemis ama siz icinizdekileri dokmussunuz ve hirsiz yaftasini yapistirmisiniz. Haklisiniz. Artik kimse savunamaz bu sacmaliklari. O yildiz hatali olmamali formadaki kirmizi ureten firmaya gore farklilik gostermemeli. Bunu yonetim becericek sizin dediklerinizi yapmayacak
döner sermaye ne demek onu öğrenin ondan sonra bana cevap yazın 
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 13:00

Bir Dünya Markası

ben sana çok güzel bir atasözü söyleyeyim o zaman kişi kendisi neyse karşısındakinide öyle görürmüş bir kişiye hırsız demek bu kadar kolaymı modlar zaten bunlara dikkat etmeli illa küfür olacak değil.Bana göre yaptığın  hakaret  zaten

Hırsız mı demişim?Ben orada kulüp için yapılanları yazdım. Merak etmeyin ben foruma ara verip yazmadığım halde forumda çoğu kişi o kelimenin binlerce kez ağırını kullandı. Kulübün çıkarlarını düşünmeyen, finansal anlamda gizli saklı oyunlara bürünen bir yönetim için hırsız denmesini diğer insanlara bırakalım. Bu arada döner sermaye derken ne demek istediğimi çok iyi anladınız.

Kişi neyse karşısındakini de mi öyle görürmüş? Çoğu haftasonu Kocaeli'den yol parası verip, bilet parası verip maça girmekle, orjinal lisans ürünler almakla sizin kastettiğiniz gibi oluyorum? Ne diyim keşke yönetim de benim gibi olsa...

O otobüs taraftardan gelen tasarımla kaplanmalıydı. Otobüs diyip geçmek yapılacak en kolay iş. Ama tasarımı dikkate almaları gerekirdi. Bu taraftar, kulüp için her şeyini vermeye hazırsa kulüpte söz hakkı olmalı her konuda.

Böyük başganlar, paragöz futbolcular gelir geçer. Ama taraftar,tek gerçek odur. Otobüsün kaplanmasında dahi taraftarı dikkate almıyorlarsa asıl saygısızlık budur.

Yukarı
EBT Liste gör
Yazar

Erhan Pehlivan
Yer: Kapalı Tribün
  Alıntı EBT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2012 saat 16:38
Herkese güzel pazarlar diliyoruz .

Bizim takım otobüsünün giydirilmesi konusunda bir düşüncemiz var .

Bütün taraftarlarımızdan ; Eskişehirspor'umuza veya bizlerle bütünleşmiş futbolcularımıza sözler yazarak bunu tasarım haline dönüştürüp otobüsümüzün giydirilmesinde kullanılabilir diye düşünüyoruz . Ve bizden tasarım bekliyorlar bunun için yardım ederseniz seviniriz .

Örnek : Mazin yeter Eses'im
        Hastasıyız Dede
gibi sözlerinizi bekliyoruz . Teşekkür ederiz herkese şimdiden :)

Birde buna adminler ayrı bir konu olarak açarlarsa seviniriz .
Yaşasın Büyük Eskişehirspor // Yaşasın Büyük Eskişehirspor Taraftarı // YÖNETİM İSTİFA !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,579 saniyede hazırlanmıştır