eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
rankblood Liste gör
Yeni Yazar

haydar aliyev
Yer: azerbaycan
Online Durum: Offline
  Alıntı rankblood Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:56
öğrenci olan yada gerçekten durumu olmayanları sözümden dışarı tutuyorum ama zaten 280 liralık kombine fiyatına onların pahalı dediğini sanmıyorum. kepekle maymun oynatmaya çalışan bazı lavuklar ceplerinde tomarla para olmasına rağmen bu rakamı bile vermek istemiyorlar. zaten bunlar 2 maç sonra rıza gitsin 5 maç sonra ümit karan gitsin diyen, vizyonsuz, dar görüşlü; takıma, renge, şehre değil şekle şemale aşık olan, yalandan esesli olan destek verirmiş gibi gözüküpte bir boka yaramayan insanlardır.
Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
  Alıntı y_s_s_1470 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 15:06
ikili ilişkiler sonucu alabilirsin bu bileti kombineyi yani bu heryerde var sadece esk. tribünleri değil yaa alper şener hasetlik tabiki başka bişey değil ben grup mensubu değilim ama maddi durumu iyi olmayıp onlar için alınıyor diye biliyorum alınsında benim gözüm yok keşke çok daha fazla alsalar ama ufacık işlerin peşine düşülüyor verilir yani bu böyle o adamlar hakedenlere vermeyip satıyorsa sorun orda zaten burda sorun o bu değil zatenbbu olayı suistimal edip satanlar konu bu yanılmıyorsam neyse şimdiden beni tehtid mesajları gelmeye başladı sen ne karısıyosun gibisinden galiba birileri birilerini çekemeyip teşkilatlarını kurmus oyunlarını bozcak kişileride çekemiyorlar hiçbi grup mensubu değilim ama bazı kişilerin yaptıklarını artık iyi görebiliyorum burda gruplara sallayıp kendini kahraman yapmaya çalısan forum delikanlıları küresel ısınmaya dikkat edin eriyip gidersiniz bak
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
  Alıntı kzlckl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 15:48
.........................bu sitede hep böle mevzular kimsede cıkıp neler yapabiliriz es esmizin uğruna onları konuşmuyo millet 200 tl kazanmışta falan filan aklımızı kullanalım başka konular konuşalım es esmize 200 bin tl nasıl kazandırırız onu falan dşünelim ya..
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı SeLcuk_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 16:18
[QUOTE=Erman]Kimmiş bu 200 liraya kombine satan tribünlerin yakından tanıdğı kişi? Söyleyin de bilelim eğriyi doğruyu.

Bilip de söylemeyen en az o kombineyi 200 liraya satan kişi kadar suçludur.Tribünleri ranta çeviren kişiyi bilmek bu taraftarın hakkı.

benim bildiğim Eti şirketi kendisine toplu alım yaparak onuda kendi fabrika çalışanı personeline 200tl ye satması vede maaşından keserek kolaylık sağlaması diye duymuştum...bilmem nekadar doğru...
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 16:25
ETİ,kombine biletler kaça satılıyorsa,standart fiyatı ne ise,o fiyattan alıp çalışanlarının maaşlarından aylık olarak kesmek suretiyle çalışanlarına satıyor diye biliyorum.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 16:40
Emre'nin dediği doğrudur. Bizzat komşum almıştır. ETİ hiç bir ayrıcalık tanımadan satmaktadır.
Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı SeLcuk_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 16:43
Dün akşam oturup ağlayasım geldi bizim Rizeden ne eksiğimiz var diye resmen kıskandım o sdatyumu fazlasında gözümüz yok çok şükür sadece 4 tarafımız kapansın zemin birazdaha indirilsin ambiyansı bize bırakın biz onu zaten yapıyoruz adamlar akşam bağırmaktan aciz  50 kişilik bi grup vardı sanırım bağırmaya çalışan hatda bi ara italyano yapmaya kalktılar tam bir felaket neyse birde İkinci yıkılışım Trabzonun maç biletini duyunca çıldırdım adamlar kendi sahasında 15tl ye bilet veriyolar ben aramızda ki farkı çözemedim ilk 3e oynayan bizmiyiz TSmu yada okadar yıldız transfer yapan bizmiyiz TSmu yada sdatyumuna a'dan Z'ye bakım yapan onlarmı bizmiyiz....sonrada kombine alın biletler pahalı olsada fedakarlık edin demeyi iyi biliyolar ne yaptılarda ne istiyolar anlamış değilim türkiye liginde en iyi taraftar potansiyeline sahip takımız ama bizide küstürüyolarya böyle çirkeflikle inanın içime hiç sinmiyor.....
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 16:57
Alıntı yapılan kzlckl

.........................bu sitede hep böle mevzular kimsede cıkıp neler yapabiliriz es esmizin uğruna onları konuşmuyo millet 200 tl kazanmışta falan filan aklımızı kullanalım başka konular konuşalım es esmize 200 bin tl nasıl kazandırırız onu falan dşünelim ya..

Peki güzel kardeşim 200 tl nasıl kazandırız diyoruz kazansın sonuç olarak kulübe gidecekse fiyatlar 25 degil 50 olsun beni sen cok daha iyi tanıyorsun Eskişehirspor için fedakarlıkdan hiç bir zaman cekinmem sen türbün cocugusun bende yanımızdaki kardeşlerimiz o paraya nasıl girecekler bunuda düşündünmü yada şu kıriz zamanda belki senin tuzun kuru oa biir ama türbündeki o liseli gencleri düşünmüyorsan sen türbüncü olamasın biraz agır konuşuyorum oda samimiyetimizden

Yönetim egerki gecen yıl oldugu gibi beleş bilet verecekse hiç vermesin şitetle ben buna karşıyım biliyorumki bazı önde gelenlerde buna karşı

Bir diyer sorum ise burda atıpp tutanlara mademki cok paranız var az buluyorsunuz bu parayı hayırına 1 degilde 2 kombine alın bana teslim edin ben ihtiyac sahibi olanlara teslim edeyim sizlerde görün kime teslim etimi yoksa burda ve başka yerde atıp tutmayın ayıp ayıp ben berda herkes seyretsin diye ugraş veriyorum tabiki pahalı olsun biletler kulüp kazansın yanlız bu şu zamanda olması mümkün degil üstelik genclerimizi bizans takımları tutmaya yöneltir herkese hayırlı olsun ne diyelim ama ben şidetle karşıyım bu pahalı biletlere
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
starboyss Liste gör
Yazar

tolga
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı starboyss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 17:07

Peki güzel kardeşim 200 tl nasıl kazandırız diyoruz kazansın sonuç olarak kulübe gidecekse fiyatlar 25 degil 50 olsun beni sen cok daha iyi tanıyorsun Eskişehirspor için fedakarlıkdan hiç bir zaman cekinmem sen türbün cocugusun bende yanımızdaki kardeşlerimiz o paraya nasıl girecekler bunuda düşündünmü yada şu kıriz zamanda belki senin tuzun kuru oa biir ama türbündeki o liseli gencleri düşünmüyorsan sen türbüncü olamasın biraz agır konuşuyorum oda samimiyetimizden

Yönetim egerki gecen yıl oldugu gibi beleş bilet verecekse hiç vermesin şitetle ben buna karşıyım biliyorumki bazı önde gelenlerde buna karşı

Bir diyer sorum ise burda atıpp tutanlara mademki cok paranız var az buluyorsunuz bu parayı hayırına 1 degilde 2 kombine alın bana teslim edin ben ihtiyac sahibi olanlara teslim edeyim sizlerde görün kime teslim etimi yoksa burda ve başka yerde atıp tutmayın ayıp ayıp ben berda herkes seyretsin diye ugraş veriyorum tabiki pahalı olsun biletler kulüp kazansın yanlız bu şu zamanda olması mümkün degil üstelik genclerimizi bizans takımları tutmaya yöneltir herkese hayırlı olsun ne diyelim ama ben şidetle karşıyım bu pahalı biletlere
[/QUOTE]

sağolasın abi bizim gibi gençleri düşündüğün için ne yazıkki çok kişi kendisini düşünüyor
Yukarı
Argon18 Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Argon18 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 18:12
kale arkamız olmadığı sürece bu tip tartışmalar olmaya devam edecektir. ancak doğrusunu söylemek gerekirse, bizim kombine fiyatımız bu sene gerçekten uygun. ve kombine fiyatlarına bakarak maç başı bilet bedelleri de normal.
kimse kendi takımını, ankaragücü, gençler, ankaraspor veya ibb vs.. ile kıyaslamasın. mantıksız olur.
Küme düşmesek iyi!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır