eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 0 - Beşiktaş : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 13:48
Bu bjk amma ballı.Daum zamanında ilk yarı 2 - 0 önde girdik.2-3 mağlup olmuştuk.Hakikaten Rıza hocanın dediği hep şahsi hatalardan.Resmen kendi kalemize gol atıyoruz.
Yukarı
sulperazon Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Kamil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sulperazon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 13:57
Olan oldu,giden 3 puan olsun...Canımız sağolsun...
Maçta akılda kalan bir tek koreo vardı..
Herkesin emeklerine ellerine kollarına sağlık...
Bir de unutmadan maçın sonlarına doğru bir arkadaşımıza acı bir telefon geldi ve annesini kaybettiğini öğrendi...Çok üzüldüm...
Burdan kardeşimize başsağlığı diliyorum....
"şişen köfteler"
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 14:10
kardeşimizin başı sağolsun, Allah rahmet eylesin... birbirimizi üzmeye gerek yok, öyle yada böyle bu takımın arkasındayız, biz bir bütünüz...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
  Alıntı atilla Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 16:37
Sonucun ümit veya Youla ile ilgili olmadığını düşünüyorum. Biz top oynamıyoruz ki ne oynadığımız belli değil. Taktiğimiz degaj ile top şişirmek topu kapabilirsek ve sahip olabilirsek bir karambol kovalamak veya serbest atış yakalayabilirsek  burağın etkili kullanmasını bekleyerek duran toptan gol aramak.Bu devirde degajmı kaldı ?Orta sahada topu alıp kaptırmadan arkasını dönebilen yok.Kaptırıncada kontaraatak yiyoruz.Mehmet yılmaz 'da ileride topu bir nebze tutamasa Beşiktaş tek kale oynayacak.Rakibimizin en zayıf halinden bile faydalanamıyoruz.Rıza hoca Transferini kendi yaptırmadığı oyuncuları ne olursa olsun oynatmama gibi bir inadı var.Yönetimin duruma el koyması lazım Bu eksiklere rağmen bu futbolculardan faydalanamıyorsa neden transfer ettik? Devre arası gönderelimde başlarının çaresine baksınlar.Teknik drektörün işine karışmamalı ama oda ESES'in çiftliği olmadığını bilsin...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 16:50
Alıntı yapılan CÜNEYT

Arkadaşlar birde bu maça çocuklar alınmamış, biz çocuklara nasıl aşılayacağız Es-Es sevgisini anlamıyorum

Çekirdek ve simit te almıyorlardı içeriye.. Sanki içerde restoran var.Köfteden başka bir şey yok oda pişmemiş tabi yersen
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
mustafa_eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskişehir
  Alıntı mustafa_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 09:41
Alıntı yapılan CÜNEYT

Arkadaşlar birde bu maça çocuklar alınmamış, biz çocuklara nasıl aşılayacağız Es-Es sevgisini anlamıyorum

Arkadaşım çocukları götüremez olduk zaten her maç kavga her maç küfür bu nasıl taraftarlık anlamıyorum kavga eden kişiye onlarca kişiyle saldırmak nasıl taraftarlıktır böylemi aşılayacağız taraftarlığı yan tarafımda bir amca 12-13 yaşlarında iki kız çocuğuyla gelmiş amcam yerin dibine girdi eses taraftarına yakışmıyor arkadaşlar yok bilmem nemi ye kartal yok eses taraftarı büyüktür küfür etmez ananı s...r lütfen arkadaşlar ya duyarlı olalım çocuklarımız için yeni yetişen genç nesilimiz için küfür etmeyelim
SEVDAN BİR ATEŞ
Yukarı
can 26 Liste gör
Yazar

can
Yer: Uganda
  Alıntı can 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2009 saat 10:15
Sanırım tüm eskişehirsporluların bildiği gerçeği söylemem bazılarını rahatsız ediyor.
Yukarı
mami67 Liste gör
Yazar

Muammer
Yer: Turkey
  Alıntı mami67 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 18:59
Bjk maçından sonra ilk defa siteye giriyorum.Hala merak ediyorum Rıza hoca Doğayı neden oyundan almadı? Bence en güzel tahmini ömer üründül yapmış eses için söylenecek birşey yok diyerek.Uzun lafın kısası Zong.Ereğlide oturmama rağmen çoğu maça gelmeye çalışıyorum.Ali sami yen stat.eses ile Atatürk stat.bjk maçındaki eses arasında dağlar var.Kimse bana youla veya ümit yoktu demesin.TAKIM KÖTÜ

Herkese selam
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 21:25
Bugün Saat 22:00 da ESKİŞEHİRSPOR-beşiktaşın 90 dk. maçı yayınlanacak izlemek isteyenlere duyurulur !!!
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 21:30
Alıntı yapılan Casus_ESES

Bugün Saat 22:00 da ESKİŞEHİRSPOR-beşiktaşın 90 dk. maçı yayınlanacak izlemek isteyenlere duyurulur !!!

bu maçı izlemek isteyen olacağını sanmıyorum
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,529 saniyede hazırlanmıştır