eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 23:37
Acaba yedek forma da satışa sunulacakmı ,ben çok beğendim onu .
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 23:44
Alıntı yapılan MarcEs

Alıntı yapılan Emrock

Fiyat neymiş arkadaşlar...

59 liradan satışa sunmuşlar dostum.ama diğer formalarda fiyatlar biraz daha farklı olacak sanırım.

tek renk formalar 59 tl
parçalı,çubuklu filanda 69 tl olucakmış
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 00:39
TFF tarafından yeniden düzenlenen ve 1 Haziran 2009 tarihinde yürürlüğe giren Sportif Ekipman ve Reklam Talimatı doğrultusunda, Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1.Ligi'nde ilk defa bu sezon iç saha, dış saha ve yedek forma seti uygulamasına geçildi. Esesimizin 5 çeşit forması katalogta şu şekilde verilmiş arkadaşlar.

Yukarı
haşhaşlı Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: Turkey
  Alıntı haşhaşlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2009 saat 22:28
bugün sdatyumun yanındaki mağazamızdaydım gerçi başka yerdede yok aslında sıkıntı şuki ben istanbuldan haftasonu memleket hasretiyle çıktım geldim yahuu mağazada bir stiker bile olmazmı kardeşim formaymış yok polar mont beden yok tshırt  yok yahu forma  neymiş az gelmiş bitmiş ben üzülüyorumda sorumsuzluğa üzülüyorum eskişehire kadar gelipte elimizin boş dönmesine üzülüyorum  komik bi durumla karşı karşıya kaldık yıllardır gerekli hassasiyet gçsterlmedi devam edin   ben magazada takıma para harcamadan döndüm ticaret zihniyeti olsaydı benim cebimdeki parayı bu takıma bugün kazandırırlardı ...
haşhaşlı
Yukarı
Nazire26 Liste gör
Yeni Yazar

Nazire Demirtas
Yer: Hollanda/EsEs
  Alıntı Nazire26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2009 saat 00:39
formalarin hepsi cok guzel ozellikle ic saha ve yedek forma. Bende abime dis saha formasi siparis vermistim ankara macinda onu gormustum. Ic saha formasini keske daha once gorupte siparis verseydim :(
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2009 saat 00:58
Bursa maçına gelıcem eskişehire.. Kırmızı Puma Polo tarzı T-Shirtlerden ve Parçalı Formalardan Bulabılırmıyım ?
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2009 saat 01:13
İvesa nın formasıda harikaymış kalede duruşuna farklılık katıyor
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2009 saat 17:32
Dunku forma rezaleti sanırım bir çoğumuzun gözünden kaçtı..Amatör liglerde bile pek rastlanmayacak cinstendi.

Formalarımızın arkasındaki numara ve isimlerin fontları ve yazı karakterleri birbirinden farklıydı ancak öylesine farklıydı ki, Times New Roman'a benzeyen karakterle yazılanlar belki 20-25 cm uzunluğundaysa diğer modern olan 30-35 cm falandı ve yanyana gelince korkunç duruyorlardı. 

Ayrıca tümü aynı dahi olsa o kırmızının üstündeki o siyahla o kadar küçük yazılan birşeyin okunması imkansız. Adeta kırmızı formanın arkası çamur olmuş gibiydi uzaktan. Hatta bir ara kendimden şüphe ettim acaba ben mi göremiyorum diye ama Manisa'lıların isimlerini bilmememe rağmen karşı yarı alandaki adamın ismini okurken bizimkinin önümüzde korner atarken ismini okuyamayınca anladımki sorun gerçekten bizde.

Sebebini çok merak ediyorum, acaba formalar isimsiz geldi de son dakika bizimkiler Manisa'da nerden ne bulabildiyse baskı mı yaptırdılar? formalar mı karıştı? Puma'nın bu tarz formalar için fontu, yazı karakteri nedir? Haftaya da böyle mi olacak? Bir açıklama yaparlarsaki hiç zannetmiyorum ama çok sevinirim. 

Zaten ne olursa olsun kırmızı üzerine siyah bir yazının uzaktan okunması çok zordur, yazıların geçen seneki gibi beyaz olması ise bizim için bu işin çözümüdür.

Gerçi iyiki dün beyaz yapmamışlarda durum pek farkedilmemiş. 

Yukarı
taffijun Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: İzmir ESES
  Alıntı taffijun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2009 saat 17:37
çubuklu formamızda amblem nerdeyse koltuk altına giriyor. sırf bu yüzden parçalı alıcam
Yukarı
Es_Es_1965 Liste gör
Yazar

İsmail DEMİRCİ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Es_Es_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2009 saat 19:01
arkadaşlar malesef ki dün akşam gördük ki puma bu işi tam olarak yerine getirememiş..Unhappy sezon başında puma ile anlaşıldığında açıkçası bende benim gibi düşünen arkadaşlar gibi çok güzel şeyler düşünmüştüm.. ama malesef ki forma anlamında geçen seneyi arayacağız gibi..parçalı formamız hariç benim gözüme hoş gelen bir formamız ne yazık ki yok..herşey amatörce olmuş.. forma renginin çok açık olması ve yazı ve amblemin çok acele yapıştırma ve kalitesiz gibi duruyor olması beni gerçekten çok üzdü..Unhappy umarım yönetim ve futbolculardan bunun farkına varmışlar ve üretici firmaya bu konuda biraz daha hassas olmaları gerektiğini vurgulamışlardır.. ben açıkçası dün akşam giydiğmiz formayı son yıllarda giydiğimiz en kötü forma olarak görüyorum..Confused arkadaşlar özellikle süper ligde son 2 sezondur lesconun üretmiş olduğu formalar bence göze çok hoş gelen formaların başında geliyor.. gaziantepsporun dün akşam gs karşısında ki dıadora formasıda görmezden gelinemez formaydı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır