eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 0 - Beşiktaş : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 09:48
Ümit Karan olsaydı, yenerdik.. Youla olsaydı fark atardık..
Öyle bir kaleci vardı ki BJK de, Lunaparklarda 3 topa marlboro veren cinsten.. Öyle bir fotvetleri vardı ki, topla kovalambaç oynayan.. Çok üzgünüz. Umarım Rıza Hoca, bu üzüntümüzü farkeder.
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 09:52
[QUOTE=ŞaHiN]Ümit Karan olsaydı, yenerdik.. Youla olsaydı fark atardık..
Öyle bir kaleci vardı ki BJK de, Lunaparklarda 3 topa marlboro veren cinsten..

Sabah sabah güldürdün beni be abi:))Hakikaten Rüştü değil şaban mübarek
Yukarı
can 26 Liste gör
Yazar

can
Yer: Uganda
  Alıntı can 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 10:32
Bu tarz mesajlar forumdan kaldırılır ve devamı halinde mesajı yazan üyenin üyeliği askıya alınır...

MOD.

Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 12:07
Alıntı yapılan bbs26

sanırım açık türbünde davullar vardı bir davulun başında elinde tokmak genç bir kardeşimiz

üzerinde yemyeşil bir tişort !!! . belliki organizasyonun içinde ama yeşil formayla

tanki teksas türbününde yapmayın lütfen bunu hem davulun başında olacaksın hemde yeşil formayla , ondan sonra da herkes kırmızı giysin diyeceksiniz.
Yanındaki davulcuyu görmediniz sanırım. Onun üzerindeki de PEMBEydi.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 12:14
Bi tane de Rambo vardı Siyah atletli.İlk yarı en fazla 2 kişilik sete 5 kişi çıktılar. sadece birinde forma vardı Mavis erkan Diğerleri Bakkala Çıkar Gibi çıkmış Gelmiş. Üstüne Üstlük Bide OLay Çıkardılar.
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 12:42
Dışarda kalanlar için gerçekten çok üzüldüm çünki zamanında bende çok dışarıda kaldım.. benim takıldığım konu ; ''Engelliler için tribünümüz var ama engelliden başka herkes orda''..bence onların engelide zihniyetlerinde.. yazıklar olsun..
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 13:24
Önceki maçlara göre baskılı oynamadık,çok rahat alabileceğimiz maçı çok kötü bir golle kaybettik.Denizli kral oldu yine geçen seneki gibi.Neden kendi sahamızda ilk 25 dakika 2-0 olması için rakibi boğmuyoruz.
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 13:40
2 gündür kendi kendime söylenip duruyorum doğa ekremi indirseydi keşke kırmızıyı görseydi ama hem 1 puan almış olurduk hemde 8jk altımızda kalmış olurdu.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 13:43
Alıntı yapılan desperadomt

2 gündür kendi kendime söylenip duruyorum doğa ekremi indirseydi keşke kırmızıyı görseydi ama hem 1 puan almış olurduk hemde 8jk altımızda kalmış olurdu.

Aklın yolu birdir doğrusuda budur.Ama sitede bazı arkadaşlar stand up yapmaya çalışıyor...
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 13:45

Arkadaşlar birde bu maça çocuklar alınmamış, biz çocuklara nasıl aşılayacağız Es-Es sevgisini anlamıyorum

NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır