eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
Online Durum: Offline
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 11:22

Alıntı yapılan inadına_eses

Şuana kadar 5000 üzerinde kombine satışı yapılmıştır vede satışlarımız devam ediyor. Emin Çokaygil  Aktif.a.ş..

daha iyi oması gerekiyordu ama olsun 5 binde idare eder..

Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 11:23
Alıntı yapılan kardelen

Ankaragücü-Manisaspor maçı bilet fiyatları!

Ankaragücü Kulübü tarafından belirlenen fiyatlara göre, kale arkası tribünü biletleri 5.00 TL, maraton tribünü biletleri 10.00 TL ve kapalı tribün biletleri ise 15.00 TL'den satılacak.

ajansspor

şöyle bi fiyat uygulaması olsun  şehir maçtan 4 gün önce hareketlenir stad saten tamamen dolar ama bugünler için daha çok beklemek lazım
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
ender2626 Liste gör
Yazar

ender
Yer: Eskişehir
  Alıntı ender2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 11:27
dernek baskanlarından kimse bişey beklemesin niye mi her restaurant a geldiklerinde yiyip içip hesap geldiginde ellerini ceplerine attırmayan bi baskanları var  halil bey de gercekten bu işi iyi biliyor ve kaz gelcek yerden tavugu asla esirgemiyor 400 500 masada bırakıyor siz benim dostlarımsınız diyor onlarında işlerine geliyor ses cıkarmıyorlar ve olan yine sonunda taraftarımıza biz es es ime gönül verenlere oluyor
MUHTAR OLSANA MUHTAR OLSANA HALİL KÖYÜNE MUHTAR OLSANA ...
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 11:28
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan apples26

gerçek taraftar kombine alır bence.

çünkü diğerinden hiç farkı yok ayda 28 nereye vermiyosunuz.

1 haftalık sigara parası.

Bence maç bilet fiyatlarından taviz verilmemeli böylelikle her sene kombine alan kişi sayısı daha da artacaktır.

saygılarımla

ahmet abicim ben 20 yasındayım 21 gırıcem burda ynlıs yazıyo 19 deil abi yaklaşık15 yaımdan beri eses takip maçlarına giderim su an ogrencıyım alıcak durumum yok ozamn ben gerçek traftar deilmiyim abi.......???

Uğurcum ben sana gerçek taraftar değilsin demedim

Sadece her maça gitmeyi düşünen taraftara karşı dedim.

Çünkü kombine almak çok avantajlı diğer türlü zarara uğrayacaksın mutlaka

bursa ve antalya maçına 50 tl vereceğine 10 taksitle kombine al 1 ayda ödeyeceğin parayı 2 ayda ödemiş ol bunu anlattım.

Keşke kombineyi 200 yapsaydı maç biletide 15 olsaydı ama durum bu.

gs fb ve bjk maçları 50 den aşağı olmaz çünkü eskişehirde o kadar çok bu takımın taraftarı var ki.Öğrenciler yetiyo zaten.yönetim uyanık.durum böyle olunca kombine almanın ne kadar karlı olduğunu anlarsın kardesim.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
ugur1 Liste gör
Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEH
  Alıntı ugur1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 11:31
65 liler ve vip kaç tane? Benim tanıdığım geçen sene kapalıdan kombine alan hiç kimse daha önce 500, geçen sene 1200, bu senede 2000 TL olarak hersene hızla artan (herhalde seneye 4000 TL olur) vip ve 1965 lerden (yani bildiğimiz kapalıdan) kombine almadı yani alamadı. 
Yukarı
ender2626 Liste gör
Yazar

ender
  Alıntı ender2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 11:33
ya biz niye hiç bi zaman tepkimizi ortaya koyamıyoruz hadi simdi neyse sezon yeni basladı gecen sezon sonunda ligde kaldıgımız garantiyken niye o stdı yine full doldurduk niye bi yönetime sovemedik nie biz halil bey e yok dernek baskablarına yok suna buna biseyler soyliyecegimize yeri ve zamanı geldiginde tepkimizi ortakaya koyabilseydik bunlar böyle olamazdı buna eminim o yüzden bi sarkı vardır KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM diye o misal bosuna ahlanıp vahlanmaya gerek yok
Yukarı
ender2626 Liste gör
Yazar

ender
  Alıntı ender2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 11:36
hala bu kombine fiyatlarını iyi bulup gercek taraftarsak almalıyız diye biliyosak helal olsun baska dencek biseyim yok
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 11:44
almasan daha zararlı olcağımızdan dolayı almalıyız.

Eğer durumumuz varsa tabi çünkü buradaki herkes renklere deli gibi aşık
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
exorcist Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: KutsalTopraklar
  Alıntı exorcist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 11:58
VIP kombineleri sezon başı satışı çıkıyor 200-250 adet (tahminen) civarı satılıyor. Bir kısmı çeşitli yollardan bedava dağıtılıyor. (Bu sezon henüz bilmiyorum, geçen sezon öyleydi)  Geriye kalan koltuklar maçlarda bilet olarak satılıyor. Protokol tribünün, açıktan bakıldığında sağındaki (hava hastanesi tarafındaki) VIP tribünü yaklaşık 1500 koltuk kapasiteli.

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor ile oynadığımız maçlarda VIP biletini 250TL -  300TL ye satıp farkı kapatıyorlar. Takımlarını misafir seyirci tribununde izlemek istemeyenler, o camiaların divan kurulu üyeleri, kulüp üyeleri, futbolcu yakınları bu ücreti ödeyerek maçı izliyebiliyorlar. Bu maçlarda VIP tribün dolu oluyor ve biletleri 2 gün öncesinde tükeniyor.

VIP'den çok sayıda kombine satılmaması yönetimin işine geliyor. Hem bu 4 maçta dışarıdan gelen seyircileri oturtabilecek koltuk kapasitesine sahip oluyorlar hemde yüksek fiyattan satıp, tribünü doldurup hasılat yönünden farkı kapatıyorlar.
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 12:26
Alıntı yapılan ender2626

dernek baskanlarından kimse bişey beklemesin niye mi her restaurant a geldiklerinde yiyip içip hesap geldiginde ellerini ceplerine attırmayan bi baskanları var  halil bey de gercekten bu işi iyi biliyor ve kaz gelcek yerden tavugu asla esirgemiyor 400 500 masada bırakıyor siz benim dostlarımsınız diyor onlarında işlerine geliyor ses cıkarmıyorlar ve olan yine sonunda taraftarımıza biz es es ime gönül verenlere oluyor

hangi dernek baskanını hangi restaurantta gördün yiyip içerken veya halil'i gelip onların parasını öderken nerde gördün bu kadar ucuz ve basit olmayın kardeşim ayıptır günahtır lütfen ama gerçekten yakışmıyo...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır