eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 15:14
Alıntı yapılan scarface_hkna

beyinsiz takımı iş başında. ölü taklidi yapın giderler beyler.

17de 16 yapmış bir takımdan söz ediyoruz. 15 takım dürüst de bir tek biz mi şerefsiziz? trabzon maçında jaja'nın topu içeri girseydi çok dürüst olacaktık da şimdi kirlenmiş mi olduk? ya da fenerbahçe maçında batuhan'ın ikinci kafası direkten dönmeyip kaleden girseydi her şey sütliman mı olacaktı?

size hiçbir şey diyemiyorum. fenerbahçe maçında hüngür hüngür ağlayan diego kadar esesli değilsiniz benim gözümde.
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 15:29
Alıntı yapılan Tulpar26

17de 16 yapmış bir takımdan söz ediyoruz. 15 takım dürüst de bir tek biz mi şerefsiziz? trabzon maçında jaja'nın topu içeri girseydi çok dürüst olacaktık da şimdi kirlenmiş mi olduk? ya da fenerbahçe maçında batuhan'ın ikinci kafası direkten dönmeyip kaleden girseydi her şey sütliman mı olacaktı?

size hiçbir şey diyemiyorum. fenerbahçe maçında hüngür hüngür ağlayan diego kadar esesli değilsiniz benim gözümde.
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Bu yorum bu alkışlar 17 de nasıl ve ne şekilde 16 yapmış bir takım içinse yazıklar olsun

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 15:31
fenerbahçeye bilerek yenildiğimize ya da isteksiz oynadığımııza kesinlikle inanmıyorum. aynı futbolu oynasaydık, başımızda b.uygun değil de başkası olsaydı. o zaman bu söylentilerin, lafların hiç biri söylenmeyecekti
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 15:33
ayrıca trabzon da , coğrafya olarak değil ama, mantalite olarak bir bizanstır benim gözümde. bir çok örnek de verebiliriim buna.
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 15:34
Alıntı yapılan meliheses

ayrıca trabzon da , coğrafya olarak değil ama, mantalite olarak bir bizanstır benim gözümde. bir çok örnek de verebiliriim buna.

Verir misin lütfen ?
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 15:36
Alıntı yapılan excalibur26

Alıntı yapılan Tulpar26

Hayır bu alkışlar Eskişehirspor'u şikeci gibi göstermeye çalışan hastalıklı zihniyete yapılan haykırışa ama siz anlamazsınız bunu boşverin.  

Bu yorum bu alkışlar 17 de nasıl ve ne şekilde 16 yapmış bir takım içinse yazıklar olsun

Hayır bu alkışlar Eskişehirspor'u şikeci gibi göstermeye çalışan hastalıklı zihniyete yapılan haykırışa ama siz anlamazsınız bunu boşverin. scarface_hkna içimden tekrar alkışlamak geldi seni ClapClapClap Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az Wink
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 15:51

Kim ne derse desin fb,bjk,gs'den biri olacağına Trabzon'un şampiyon olmasını her zaman tercih ederim. Buraya Trabzon'la ilgili 1.000 tane olumsuz şey yazabilirim ancak söz konusu takımlar diğer 3'ü ise bu sayı en az 10.000 olur.

Ama yine de Fenerbahçe'yi şampiyonlukları için tebrik ederim. Fenerbahçe'nin saha dışı etkisinin bu sene puan tablosunu %10'dan fazla etkilediğini düşünmüyorum. Ne dersek diyelim Liglerimiz 5-10-20 yıl önceye kıyasla çok daha temiz hala en kirli takımın Fenerbahçe olduğunu düşünsemde.  Ancak Fenerbahçe'yi tebrik etmemdeki asıl sebep diğer branşlardaki başarılarıdır, bu başarılarının taçlanması için Futbol takımının başarısı çok önemliydi, ne yapıp edip onu da aldılar.  Ben kendilerini ABD'ye, Aziz Yıldırım'ı da ABD Başkanlarına benzetiyorum. Politikaları, hareket tarzları çok benzer. Başarı var mı? var. Etik mi? çoğu zaman değil. Fenerbahçe'liler mutlu mu? %99'u mutlu. Adam görevini yapmış o zaman. 

Aynı şekilde gelen başarılarla biz mutlu olabilir miyiz? Yeni taraftar profilimize baktığımda bizde en az %75 oranında mutlu/memnun taraftar çıkartırız. Aksini düşünen Bülent Uygun 3 maç aldıktan sonra stadtaki çoşkuya baksın.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 15:57
Alıntı yapılan meliheses

Bizansın coğrafyası olmaz zaten.Bizans olarak tabir edilen şey bir mantalite , zihniyet meselesidir.

f5 , 6s , 8jk takımları istanbul değilde başka bir şehirin takımları olsaydı ve geçmişte yaptıklarını yine yapmış olsalardı yine bizans olarak tanımlanacaktı.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
maranda Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı maranda Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 16:20
vay bee fb başlığında bile Trabzonspor tartışılıyor Smile
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2011 saat 16:49
http://spor.milliyet.com.tr/bilica-mahkemeye-zorla-getirilecek/spor/spordetay/24.05.2011/1394202/default.htm

Umarım şu adamı içeri tıkarlar da bize gelme ihtimali tamamen ortadan kalkar.
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır