eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 99100101102103 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2008 saat 14:54
Dün istanbula kızılcıklı grubunun 2 nolu aracıyla yola çıktık.Yola çıkmadan yolculuk esnasında bir olay olmaması için bütün arakdaşlar uyarıldı.Yola çıktık Bilecik'te bir tekel bayiye girdik  alışveriş sonrasında şu bayicinin şu sözleri herşeyi açıklamaya yetiyor.
"Keşke herkes sizin gibi olsa."
Herkes sıraya geçmiş parasını ödeyerek alışverişi bitirmişti.Kocaelin'de yemek için durduk herkes sadece çorba içti ve çorbanın gerçek fiyatını ödeyip yola devam ettik.
Hiç bir olayın olmaması için büyük çaba sarfeden Tümay'a teşekkür ediyorum.Haftalar önce  sitede bu grup için yazılanların hiç birine katılmıyorum.Yazmadan önce bir deplasman yapmaları önerisinde bulunuyorum.
Şunu da söylemeden edemeyeceğim hiç kimse MÜKEMMEL değildir.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2008 saat 15:18
olay çıkmaması güzel zaten bundan sonra çıkmaz
 nefer
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2008 saat 15:20
açık kombineyle kızılcıklıya geçebiliyozmu bu sene?
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2008 saat 15:44
Güzel olmuş bak herkes mutlu bundan sonrada böyle devam eder inşallah keşke her zaman böyle olabilseydi neyse bu bir başlangıç demekki.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 01:35
Tumay abi belkide bu birliğin beraebrliğin gerçekleşmesi için 2 senedir çaba sarf ediyor ... Bunu bizzat kendim biliyorum ... Bence Trbün cocukları olarak ona Teşekkürü bir borc biliriz ... !
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 10:38
Arkadaşlar  deplasmana çıkmadan önce yollarda yapılmamasını istemediğimiz olayların olmaması için tribün liderleriyle toplantı yapıyoruz ilk deplasmanda olumlu gelişmelerin olduğunu otobüslerle deplasmana gelen arkadaşlar gördüler burada başta tumay kardeşim olmak üzere tüm tribün lideri arkadaşlara olay çıkmaması için taraftarımıza yapmış oldukları uyarılar için teşekkür ediyorum
Cumartesi günü oynanan G.antep ve Fb dün Antalyaspor Bjk maçlarında çıkan üzücü olayların şehrimizde çıkmaması içinde tüm trübün lideri arkadaşların aynı özveriyi göstermelerini bekliyorum.Deplasmanda ve kendi sahamızda oynayacağımız maçlarda tüm taraftarı küfürsüz centilmence sadece takımımızı desteklemeye davet ediyorum tüm türkiyeye ESES taraftarının ne kadar centilmen olduğunu gösterelim.
Arkadaşlar gruplar eskisehirsporumuzun menfaati için birleştiler lütfen foruma hadi bakalım kaç gün sürecek diye tahrik edici sözler yazmayalım bu birlikteliğin sezon sonuna kadar değil sonsuza kadar sürmesin için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
     HER ŞEY ESES İÇİN 26 ETD BAŞKANI YAVUZ ORHAN
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 11:17
bu türibün gerçek taraftar nasıl olur bunu bu sene tüm türkiyeye gösterecek inş. bizlere şimdi daha büyük iş düşüyor lafla büyük tarafatr olunmaz arkadaşlar. bu haftadan itibaren nekadar iyi taraftar olduğumuzu tüm spor proglamları göstermek zorunda kalacak gerçek ten herlkes merak ediyor çoğu kanalda adımız zikredilmeye başlandı bile.son gücümüze kadar takımı desteklemeye ve şovlaraa devam. farklçı bir taraftar tablosu oluşturup ayrıcalıklarımızı göstermenin zamanı geldi forza eses
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 11:42
deplasman olarak lig a ya çıktığımız ankara ve süper lige çıktığımız istanbul a gittim. deplasman yollarında gördüklerim beni hayrete düşürmüştü. özellikle gidiş gelişler de tüm benzin istasyonlarında bir jandarma bekliyordu ve bizi durdurmuyordu. sanki biz başka bir ülkeden geliyorduk. ama şampiyonluk heyacanı ile hiç önemsememiştim.  sakin kafayla düşününce bizim taraftar yağma yapmış ve adamlara biraz hak vermiştim.
 arkadaşlar şimdi bu deplasman da böyle güzel olayların yaşanması çok güzel. burada tribün liderlerini tebrik ediyorum. eskişehir ateşli ama centilmen taraftarı ile anılması dileğiyle
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 12:34

KIZILCIKLI VE NEFER HEMEN YANINDA AYDER                                                                     

BU ŞEHİRİN  GENÇLERİ ARTIK YANYANA GELDİ

BERABERİZ ARTIK HEP BERABERİZZZ

SEVİNSEKTE BERABER

ÜZÜLSEKTE BERABER

ÖLSEKTE HEPBERABER   HEPBERABERİZ.

Yeni beste

KIZILCIKLI
ERSİN KONAKWink
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 12:39
ŞAMPİYONLUK GÖRMEYE YETMESEDE NEFESİM
UĞRUNDA CAN VERMEYE DEĞERSİN SEN ESESİM
İKİ RENGE BÜRÜNDÜ SENİNLE HAYATIMIZ
SİYAH KIRMIZI OLDU,BİZİM BÜTÜN DÜNYAMIZ...

BU BESTE TRÜBÜNLERE DAMGASINI VURACAK HAZIR OLUN..EN AZ 30 DK SÖYLENECEK BU BESTE ...

ERSİN.YASİN KONAK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 99100101102103 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır