eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıProf. Dr.Yılmaz Büyükerşen Şuan Ntv'de(Tekrar)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 23:06
ercan469  yazdığın her kelimeye  harfiyen katılıyorum kardeşim.Çok doğru söylemişsin bende aynen senin gibi düşünüyorum kardeşim...Wink
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 23:53
Ben Hoca'nın partisinin siyasi görüşünde değilim ama yaptıklarını takdir ediyorum eskişehir in başında olmayı fazlasıyla hakediyor.Yaptıkları ortada ama eskişehirspor la bağdaştırılmamalı sitede de sık sık gündeme gelmemeli bu doğru birşey değil,konuşacaksak eskişehirspor la ilgili yaptıklarını veya yapacaklarını konuşmalıyız.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 00:05
Alıntı yapılan disasel

Ben Hoca'nın partisinin siyasi görüşünde değilim ama yaptıklarını takdir ediyorum eskişehir in başında olmayı fazlasıyla hakediyor.Yaptıkları ortada ama eskişehirspor la bağdaştırılmamalı sitede de sık sık gündeme gelmemeli bu doğru birşey değil,konuşacaksak eskişehirspor la ilgili yaptıklarını veya yapacaklarını konuşmalıyız.

+1965,ayrıca ne bekleniyor,konu zaten geçti.EsEsliyim nerede acabaSleepy?

Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 00:45
Alıntı yapılan ESESerdartugsuz

Alıntı yapılan Neden

Arkadaşlar Lütfen Politikayı Konuşmayalım Burada.Giderek Politikleşiyor Mesajlar.Konuyu Açmamın Sebebi Başkanın NTV'de Yayına Çıkmasıydı.O Kadar.

Bu Resim Fenerbahçenin bilim ve spor kongresine konuşmacı olarak katılan büyükerşenin resmi.İlk Gördüğümde bir Eskişehirsporlu Olarak Kızdım.Ama febe Onu Oraya başkan fenerli diye çağırmadı yerel yönetim konusunda uzman oldugu için çağırdı.Başkan Katldıgı Panel Konferans Semine Radyo Tv Yayınlarında Röpörtajlarda Eskişehir Dediği Zaman Bana Yeter Bir Eskişehirli Olarak.sporun sadece futbol olmadıgını savunan bir kişi.Bu yuzden seçim Yaklaştıgı için tvye çıkıyor demeyin.ve Siyaseti buraya Taşımayalım

ne kadar acı verici bir fotoğraf...eskişehirimizi avrupa kenti yapan bu adamın bu karesi uzun yıllar içimi acıtacak...ve ben 80'li yıllarda babamın mesai arkadaşı olan uzun yıllar birlikte çalışan bu adamı hiçbir zaman affetmeyeceğim...

bana yılmaz hocanın eskişehirspor için yaptığı tek bir şeyi söylermisiniz 2dönemdir belediye başkanı kendisi soruyorum yaa bi çivi çakmışmı..ben hatırlmaıyorum....
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 00:53
tekrar yazıyorum ısrarla söylüyorum bu hocanın yerinde eskişehirsporun en büyük düşmanı olsa hizmet verdiği bu kadar zaman zarfında utanırdı sıkılırdı kamuoyunun baskısından korkar eskişehirspora hocadan daha sıcak bakar eskişehirspora yinede bir iyilik yapardı bu adam bunu dahi yapmadı bu büyükerşeninki eskişehirspor düşmanlığındanda öte birşey türkiyenin kabul ettiği süper lige çıktığı anda şehre ayrı bir canlılık getirecek eskişehirsporun bu kadarda düşmanı olunmazki canım işte sırf bu yüzden bu adamı sevmiyorum ağzınla kuş tutsada eskişehirspora sıcak bakmadığı için  sevmeyeceğimde şimdi çok iyi biliyorumki bu forumda birileri çıkıp büyükerşeni yine savunacak şimdiden onlara cevabınıda vereyim demekki içinizdeki büyükerşen sevgisi eskişehirspor sevgisini bastırabilecek büyüklükte
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 00:55
ya ben sızı anlamıyorum anlamıcamda beledıye baskanı eskısehır e cok hızmet yapmıs olabılır yenılık getırıp cehresını degıstırmıs olabılır ama eskısehır e senfonı orkestrası cok mu lazım opera cok mu lazım aranızdan kacınız gıdıyo bunları dınlemeye demısınız kı sayın buyukersen herseyı kuralların verdıgı taktırde yapıyo pekı melıh gokcek ıstanbul buyuksehır beledıyesı devletten ızınsız yasa dısımı bu takımlara yardım edıp cıkartıyo bız bu kafayla daha cok surunuruz alt lıglerde super lıge cıkınca sehre getıeılerını hesaba katıyomusunuz bu takımın sıze sunuda solıyeyım vay sunu yaptı vay bunu getırdı emın olun onun yerınde kım olsa bunları yapmak zorundaydı hersey planlı ve programlı yuruyor eskısehırımız turkıyenın gelecek vaad eden ıllerı arasında ve suan basındakıler yarını deyıl 10 yıl sonrayı dusunerek bı sekıl vermeye calısıyor buyukersende buna aracılık edıyor sankı kendı cebınden yaptırmıs gıbı konusmayın yıne dıyorum buyukersen deyılde bı baskası olsaydı sehırde yıne tramvay ıste alıs verıs merkezlerı olcaktı ayrıca dunku programda veya gıttı heryerde madem hedıye goturecek eskısehır ımızı sımgeleyen neden sanlı eses ımın forması yok neden  soruyorum ıncık boncuk mu eskısehırın sımgesı saygılar.....
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 01:02
yok yok işte 2 dönemdir başkan ama hiçbir destek yok...
Yukarı
tankçı baççavuşş Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KARAMAN
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 01:05
ben daha önce sayın büyükerşeni hiç es-es atkısıyla görmedim...
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 01:21
Alıntı yapılan TOTTI26

ya ben sızı anlamıyorum anlamıcamda beledıye baskanı eskısehır e cok hızmet yapmıs olabılır yenılık getırıp cehresını degıstırmıs olabılır ama eskısehır e senfonı orkestrası cok mu lazım opera cok mu lazım aranızdan kacınız gıdıyo bunları dınlemeye demısınız kı sayın buyukersen herseyı kuralların verdıgı taktırde yapıyo pekı melıh gokcek ıstanbul buyuksehır beledıyesı devletten ızınsız yasa dısımı bu takımlara yardım edıp cıkartıyo bız bu kafayla daha cok surunuruz alt lıglerde super lıge cıkınca sehre getıeılerını hesaba katıyomusunuz bu takımın sıze sunuda solıyeyım vay sunu yaptı vay bunu getırdı emın olun onun yerınde kım olsa bunları yapmak zorundaydı hersey planlı ve programlı yuruyor eskısehırımız turkıyenın gelecek vaad eden ıllerı arasında ve suan basındakıler yarını deyıl 10 yıl sonrayı dusunerek bı sekıl vermeye calısıyor buyukersende buna aracılık edıyor sankı kendı cebınden yaptırmıs gıbı konusmayın yıne dıyorum buyukersen deyılde bı baskası olsaydı sehırde yıne tramvay ıste alıs verıs merkezlerı olcaktı ayrıca dunku programda veya gıttı heryerde madem hedıye goturecek eskısehır ımızı sımgeleyen neden sanlı eses ımın forması yok neden  soruyorum ıncık boncuk mu eskısehırın sımgesı saygılar.....
sizin operaya gitmemeniz senfoni orkestrasını sevmemeniz bunların gereksiz oldugunumu gösteriyor? ulusal basında en cok övgü toplayan projelerimiz olarak sürekli söyleniyor bunlar. ayrıca kim olsa bu hizmetleri verecekti dediniz, bundan önceki belediye baskanlarının zamanında eskisehirin hicbir seye ihtiyacı yokmuydu veya o zamanlarda gelismekte olan bir sehir degilmiydik? bir tane elle tutulur hizmeti olan varmı bu sehre söyleyin lütfen?
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 01:28

Prof. Dr.Yılmaz Büyükerşen {{ Destegine gerek yok o şehir sorunları ile ilgilensin EskişehirsporLada biz eleştiri yapmaya gerek yok saygı duyalım..Wink  }}

I LOVE YOU ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır