eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2008 saat 01:40
emre-serdar ikilisi bu maçın yıldızları idi. Harikasın emre böyle devam
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
Lionel_Messi Liste gör
Yazar

Dogukan
  Alıntı Lionel_Messi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2008 saat 01:43
bugun iyilerden di ikili mücadelelerde hep ayakta kaldı ve hiç bir antalyalı oyuncuyu geçirmedi önliberoda gereken görevi yapıyor
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2008 saat 11:07
Hiç top kullanamadı, bunaldığımız 45-65 dakikaları arası da yerini boşalttı. Ama maçın kalan dakikalarında defansif yönden iyiydi. Normalde ofansif olarak da iyiydi ama dün nedense 3-4 uzun topu açık tribüne attı, yer yer de çok basit pas hataları oldu. Ben de anlamadım.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2008 saat 12:15
emrenin bu maçtaki performansını beğendim.kritik hataları yoktu aksine kritik müdaheleleri vardı.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 21:10
                   Herzamanki gibi gizli kahramanlardandı,kalede Ferhat ve ortada Emre olunca,artık eskisi kadar kolay pozisyon vermiyoruz.Ferhat da sezgileri ve yan toplardaki zamanlaması ile tehlikeleri başlamadan bitiriyor.ş
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 21:35
Tatlı sert futbolu rakibin direncini kırıyor.Sarı kart görmemesi sevindirici.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 22:08
Emre bence olması gerekenden daha agresifsin, biraz daha soğuk kanlı olman hem yeteneğini daha fazla ortaya çıkaracak, hemde kart görmeyeceğin için, forma şansını artıracaktır..
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 22:57
Gösterişi olmayan fakat tam bir görev adamı. Tekmeye kafa sokan rakibi yıldıran ve üzen koro kor mücadele eden ve son üç macımızın gizli kahramanı Emre dir. Tatlı sert futbolunu kurallar doğrultusunda yapıyorsun bazen kantarın topuzu kaçsada ayağına sağlık. İyi olan takımımıza Ferhat ve senin çabuk uyum sağlaman ve kalitenizi sahaya yansıtmanız bize oldukca fayda sağladı. Lig sonuna kadar da bu böyle devam edecek ve biz, siz, ES ES ve tüm Eskişehir im şampiyon olacaktır.   
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 22:18
Ya bu kadar agrasif oynamasının sebebi ne acaba .böyle oynarsa deplasman maçlarında 2 .sarıdan kırmızıyı görecek futbol oynuyor.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 22:40
Arkadaşların söylediklerine birebir katılıyorum.

Ekleyebilceğim bişey yok. Ama daha iyi olabilir diye düşünüyorum ben.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır