eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
antalyadanserkan Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:44
Kendi kentinin ya da bölgesinin degerlerini koruyamayan ve böyle bir endisesi olmayan insanlarin baska sorunlar karsisinda da yanlisa düsmeyecegini kimse savlayamaz. Iste size taze bir örnek: Kendisini sahsen tanidigim Manisa milletvekili Erdogan Yetenç, Samsunspor yenilgisi üzerine, Besiktas’in haklarini korumak sanki kendisine kalmiscasina soru önergesi vermeye kalkismistir. Ama hiçbir Manisali da “Ey milletvekili, sen Besiktas yerine Vestel Manisaspor’un sorunlarina el at, ona yardimci ol” dememekte, hatta onu destekleyen birçok Manisali bulunmaktadir. Yenildigi maçlarda bile rakibinden güzel futbol oynayan ve üç büyükleri sik sik yenen Gençlerbirligi bu maçlarda kendi kentinde, Ankara seyircisi tarafindan yuhalanmaktadir. Bir kaç yil önce Galatasaray Antalya’da, Antalyaspor’u 3-0 yendiginde Antalyalilarin sokaklara dökülüp “Niye bize 5 atmadin” diye Cim-Bom lehinde tezahürat yaptiklarina ben üzülerek tanik olmusumdur. Ligde temsilcisi olamayan üçüncü büyük ilimiz Izmir’in bu konuda mukadderatini kuskusuz Izmirlinin, hatta Egelinin kendisi çizmistir. Simdi ikinci ligde birbirleriyle ugrasmaktadir.

Beni yanlıs anlıyosun bizde istanbul hanedanlığından sıkayetcıyız ama bız dile getırdığımızde neden medyada yer bulmuyor kardeslıkse anadollu kardeslığı olmalıdır
and olsun ki döneceğiz hesabı göreceğiz
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:45
Alıntı yapılan karargah

bencede bursa tamamda ankaragücüde neyin nesi oluyor ya. adamlarla en ufak bi mazimiz yok( dostluk anlamında) play offlardaki karabük maçında herkes gördü ne olduklarını ben bu olayda onlara karşıyım onlarsız bursada istemez. sonuç olarak boşverin gitsin. önce kendi içimizde olayı tamamen bir çözelimde sonra

Play-off'lardaki Karabül maçında 3-4 Ankaragüçlü Karabük tribününe girmişti. Doğrudur ama Sarıyer, Kartal ve Pendik maçlarında 100-150 kadar Ankragüçlü gelip bizi desteklemişti. Sen bu maçları bilmiyorsun herhalde..
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
fedd Liste gör
Yazar

fazlı özdemir
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:51
arkadaşlar,eğer bu projeye  aklınız yatıyorsa geçmişe takılıp kalmayalım.Ankaragücünün bir kısım taraftarı karabük ün yanındaydı tamam da,Pendik maçında da hepsi bizden yanaydı.ben Bursa ve Ankarayı yakından takip ediyorum.Oları bibirinden kimse ayıramaz.biri yoksa öbürüde olmaz.Heriki takımda trübünü çok güçlü,eğer bu birliği sağlayabilirsek ,tüm Türkiyemizden yankı buluruz.Seneye 3 ümüz süperligin türübünlerinde  fırtına gibi eseriz.Artık Sakarya gibi ufak tefek takımlarla falan uğraşmakta gereksiz.30 yıllık  hasımları Ankaragücü bile artık Sakarya ile muhatap olup onların kendilerini bişey sanmalarına sebeb olmuyor.
GÖLCÜK'LÜ KIRMIZI ŞİMŞEK
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:54
Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan karargah

bencede bursa tamamda ankaragücüde neyin nesi oluyor ya. adamlarla en ufak bi mazimiz yok( dostluk anlamında) play offlardaki karabük maçında herkes gördü ne olduklarını ben bu olayda onlara karşıyım onlarsız bursada istemez. sonuç olarak boşverin gitsin. önce kendi içimizde olayı tamamen bir çözelimde sonra

Play-off'lardaki Karabül maçında 3-4 Ankaragüçlü Karabük tribününe girmişti. Doğrudur ama Sarıyer, Kartal ve Pendik maçlarında 100-150 kadar Ankragüçlü gelip bizi desteklemişti. Sen bu maçları bilmiyorsun herhalde..

ben sarıyer maçı hariç bütün maçlara gittim ne yazıkki de bir tane bile ankargüçlü görmedim. sol taraftaydım ayrıca kartal ve pendik maçlarında.
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 22:56
Alıntı yapılan fedd

arkadaşlar,eğer bu projeye  aklınız yatıyorsa geçmişe takılıp kalmayalım.Ankaragücünün bir kısım taraftarı karabük ün yanındaydı tamam da,Pendik maçında da hepsi bizden yanaydı.ben Bursa ve Ankarayı yakından takip ediyorum.Oları bibirinden kimse ayıramaz.biri yoksa öbürüde olmaz.Heriki takımda trübünü çok güçlü,eğer bu birliği sağlayabilirsek ,tüm Türkiyemizden yankı buluruz.Seneye 3 ümüz süperligin türübünlerinde  fırtına gibi eseriz.Artık Sakarya gibi ufak tefek takımlarla falan uğraşmakta gereksiz.30 yıllık  hasımları Ankaragücü bile artık Sakarya ile muhatap olup onların kendilerini bişey sanmalarına sebeb olmuyor.

bence ankargücünün sadece kemik bir taraftarı var o da kale arkası gecekondu. onun dışında ben bir kere bile stadlarının dolduğunu görmedim. yani bursa kadar hayatta olamazlar
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 23:50
bence ankargücünün sadece kemik bir taraftarı var o da kale arkası gecekondu. onun dışında ben bir kere bile stadlarının dolduğunu görmedim. yani bursa kadar hayatta olamazlar

aynen katılıyorummmmmm
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 23:59
Alıntı yapılan karargah

bence ankargücünün sadece kemik bir taraftarı var 

Kemik ama potansiyeli fena değil gecekondunun...
Yukarı
fedd Liste gör
Yazar

fazlı özdemir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2007 saat 00:22
arkadaşlar;konu bursaspor sitesinde kapandı bile,Ankaragücü sitesinde ise hiç açılmadı,artık zamana ve akışına bırakalım,seneye süperligdeki maçlarımızda belli olur.
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2007 saat 01:43
böyle bir projenin iyi niyetle ortaya konduğuna asla ama asla inanmıyorum..
ve ümit ediyorumki bizdede bu konu biran evvel kapanır..  bizim gibi potansiyeli yüksek bir camianın bu tür birleşmelerde işi olmamalı..
bkz. bursa-bjk.. bkz. ank.gücü-bjk maçları..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
fedd Liste gör
Yazar

fazlı özdemir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 00:48
turkaslan arkadaş,bu tip düşünceler olduğu sürece dostluk falan olması zaten düşünülemez,bu düşüncede art niyet ne olabilir acaba,nasıl yorum yapılıpda bu düşünceye varıldı hayret ettim doğrusu.nolmuş bjk maçlarına,birde bkz.Bursa-Ankaragücü maçı.
GÖLCÜK'LÜ KIRMIZI ŞİMŞEK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır