eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Karabükspor (Hazırlık Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8910
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı tükenmiş nefesler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2014 saat 01:24
Alıntı yapılan ProblemES?

Genelde kanat organizasyonları yapmaya çalışıyoruz , tarık kaç topu yakala kamil kaç topu yakala bunlar güzel fakat 10 numara mevki eksikliği bariz var göbekten direk forvetleri pozısyona sokacak adam lazım , yoksa takımımız yine gol pozisyolarına girmede sıkıntı çekecek gibi..

sonuna kadar katılıyorum forvet arkası bileklerine hakim bir 10 numaraya ihtiyacımız var. 10 numara merakı vardır genelde ülkemizde sırf güzel çalımlar atsın koşmasın yürüsün ama ismi olsun. benim demek istediğim orta alandan hiç atak yapmıyoruz bir tane bile. bu kötü bir durum. şöyle araya pas atan adam eksilten bir oyuncumuz yok fotvet arkasında
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2014 saat 11:47
Merakımdan soruyorum yanlış anlaşılmasın cıkan olaylardan dolayı hazırlık macıda olsa ceza alma ıhtımalımız varmı hem bızım hem erkan zengının
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2014 saat 11:58
Karabüklüler reziller
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2014 saat 12:54
Bu maçta gördüm ki takim gecen yoldan daha iyi.lawal çok iyiydi.tarik ve erkan bildiğiniz gibi.kamil ahmet de çok iyi oynadi.ilk yari stoper oynayan yeni transfer, adini yanlis solemiyim, o da iyiye benziyor.ikinci yari oynayan ali sasal da iyi kaleci olduğunu belli eden kurtarislar yapti
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2014 saat 10:06
laval defansa dönük oynadığı için iyiydi ileri gidip saçmalamayınca yerinde oynayınca iyi oldu, bu arada takım 3-5-2 ye yakın bir sisteme doğru gidiyor esas beni bu sevindirdi.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8910

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır