eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Van'da Deprem 23.10.2011

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 01:52
Alıntı yapılan upsidedown

Not:Alıntıdır kimin yazdığını bilmiyorum.

Ülkenin doğu ucu sallandı.Pazar günümüzü kaybettik..
şu kadar anne öldü,
şu kadar baba,
şu kadar oğul,kız..
ama en çok da..
insanlık.

nasıl mı..?
Kürt onlar ( terörü destekliyorlar) ölsünler..
cahil onlar( yeterince entelektüel değiller ) ölsünler..

yok, yurttaşım yok.
sen ırkçının da aptal olanısın..
sen ırkçının da olayları birbirine en gerzekçe bağlayanısın..

iyi oldu dedin,sen yurdun kan kaybına..
iyi oldu dedin sen dedenin,
halanın,teyzenin..
masumun can kaybına..

"Arada birkaç terör yanlısı ölmüştür"de ve sifonu çekip rahatlat beynini ..

İnsanlık öldü deniliyordu..
Bugün kesinleşti..

Cesedi vicdan morgundan teslim alabilirsin yurtdaşım

Üzülerek okudum..Van halkına başsağlığı dilerim..
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 09:13
Öncelikle ülkemize milletimize ve VAN halkına geçmiş olsun... Yakınlarını kaybedenlere
başsağlığı, yitirilen canlara Allah'tan rahmet diliyorum...
Ortamın çok duygusal ve bölücü örgüte tepkili olduğu dönemde olması nedeni ile
o hassasiyetle depreme üzülmeyen demiyeceğim ÜZÜLEMEYEN arkadaşlar gün gelip
insanlıkları gereği hiç şüphem yok üzüleceklerdir... Ne denirse densin şu an onları
bu düşüncelerinden çevirmek mümkün olmayacağı için boş yere birbirimizi yemeye
gerek görmüyorum... İnsan olarak insanlığımızın gereğini yapmak zorunda olduğumuzu
unutmamak ve insanı insan yapanın duyguları, aklı, vicdanı olduğunu hatırlatmak isterim...

Kardeşim gibi gördüğüm halaoğlum Van'da Polis memuru ve daha çok küçük ikizleri ile
beraber geceyi arabada geçirmek zorunda kaldılar... İş yerinden yakın arkadaşım ki
müşteri temsilcisi olarak devamlı doğu ve güneydoğuyu ayda 1 sefer, 3 hafta gezer ki
deprem sırasında Van'da idi... Ben sadece bir örneğim benim gibi milyonlarca örneği
ve bizlerin endişelerini düşünerek üzülemeyen arkadaşlar olaya birde bu boyutundan
bakmayı deneseler bir kere ÜZÜLEMESELERDE en azından bizim acımıza SEVİNMEMELERİNE
vesile olacaktır... "Etme bulma dünyası" diyen arkadaşlarda bir gün bir acılarına çok
sevdikleri bu camiadan birilerinin iyi olmuş vari yaklaşımı ile karşılaştıklarını düşünmelerini
ve ona göre cümle kurmalarını rica ediyorum... Yapamıyorsanızda en azından bizlerin
üzüntü ve endişelerini düşünerek kin, nefret ve garezinizi burada paylaşmamanızı rica
ediyorum... "YOK YERE BİRBİRİMİZİ KIRMAYALIM" diyorum...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 09:50
   Öncelikle tüm vatanımın başı sağ olsun ve geçmiş olsun demek istiyorum ve bir konuyu görmezlikten gelemeyeceğim. Her ne kadar Van ilinin PKK destekli bir il olduğunu bilsekte dün deprem meydana geldikten sonra Türkiye'nin büyük TV kanalları dediğimiz kanallar STAR TV, KANAL D, SHOW TV, ATV, FOX, KANAL 7, STV vb. kanallar yayınladıkları programları kesip son dakika yayını bağlantılar yapmadıkları için kınıyorum eğer ki bu yaşananlar anadolu değil de İstanbul olsaydı herkes yayın yapardı. Türkiye'nin sadece sporda değil her konuda İstanbul sevdasından vazgeçmesinin vakti geldi de geçiyor.
EsEs
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 10:20
Ölen vatansever vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyorum yaralı vatansever kardeşlerimize acil şifalar diliyorum.Göçük altında geberen hainlerde helakını bulmuştur rabbim yüce adaletini göstermiştir.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
rap_shar26 Liste gör
Yazar

ilker tekeli
  Alıntı rap_shar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 12:29
Eskişehir'den Van'a Yardım kampanyası ( Esogü+ Anadolu ) http://www.facebook.com/event.php?eid=118921801550576
Yukarı
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
  Alıntı risingson Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 13:09
hayatını kaybeden TÜRK vatandaşlarımıza rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum
Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 13:14

Allah Yaralılara Acil Şifa Ölenlerede Rahmet; Acıl Ailelerinede Sabırlar Versin ...

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 13:22
VAN'daki depremzedelere gönderilmek üzere, kışlık giyim yardımlarınızı Esstore Stadyum şubesine bırakabilirsiniz. (Not : Kullanılmış giysilerin temiz ve yıpranmamış olmaları rica edilir.)
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 14:03
Trabzonspor kulübü 1 Haftalık TS Clup gelirlerini depremzedelere bağışlayacakmış. Galatasaray kulübü de 2 Tır gönderecekmiş depremzedelere.
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 14:30
O kadar ŞEHİDİ toprak sessizce kabul edemezdi !. O da SARSILDI....
Vatansever yurtdaşlarımızın ALLAH yardımcısı olsun..
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,436 saniyede hazırlanmıştır