eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kişisel Görüşlerimiz / Taktiklerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 34>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:09
-----------Necati---------------

Özgür-------Tello-----------Erkan

--------------------Veysel--------

-----------N'Diaye----------------

Dede----Diego----Akaminko---Sezgin

---------- Boffin-----------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:10
-----------Bienvenü---------------

Erkan-------Tello-----------Kamara

--------------------Veysel--------

-----------Hürriyet----------------

Dede----Diego----Servet---Sezgin

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:12
-----------Bienvenü---------------

Özgür-------Causic-----------Erkan

--------Tello--------Veysel--------

Dede----Diego----Servet---Sezgin

Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:22
Mademki bu sene ekonomik sıkıntıları toparlama senesi olacak o halde biz de eldeki oyunculara güvenelim bence. Diğer takımlar çok iyi transferler yaptı ama biz de geçen seneki kadromuzu koruduk sayılır. Hoca bu sene Tarık'a daha çok şans vereceğini söyledi. Ayrıca elde Özgür gibi bir yetenek var. ( Bence yerli Bale olacak kapasitede ) Yabancı kontenjanını da göz önünde bulundurarak eldeki genç yerli oyunculara şans vermekte fayda var. Başımızda Ertuğrul Sağlam gibi birisi varken bu fırsatı iyi değerlendirmeli, sene boyunca takıma sonuna kadar destek olmalıyız. Benim düşünceme göre ;

Erkan-------Tello-----------Özgür

--------N'Diaye--------Veysel--------

Dede----Diego----Akaminko---Tarık

şeklinde oynamalıyız. Veysel'i sağ bekte kullanmak yerine kendi bölgesinde kullanmak onun değerini artıracaktır. Ayrıca Tarık ve Özgür gibi iki genç isim herkesin dikkatini çekecektir. Bu kadroya yabancı kontenjanına göre zaman zaman Bienvenü, Servet, Hürriyet ve Kamara gibi tecrübeli isimler girecektir. Biz destek olalım yeter.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 15:57
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Mademki bu sene ekonomik sıkıntıları toparlama senesi olacak o halde biz de eldeki oyunculara güvenelim bence. Diğer takımlar çok iyi transferler yaptı ama biz de geçen seneki kadromuzu koruduk sayılır. Hoca bu sene Tarık'a daha çok şans vereceğini söyledi. Ayrıca elde Özgür gibi bir yetenek var. ( Bence yerli Bale olacak kapasitede ) Yabancı kontenjanını da göz önünde bulundurarak eldeki genç yerli oyunculara şans vermekte fayda var. Başımızda Ertuğrul Sağlam gibi birisi varken bu fırsatı iyi değerlendirmeli, sene boyunca takıma sonuna kadar destek olmalıyız. Benim düşünceme göre ;

Erkan-------Tello-----------Özgür

--------N'Diaye--------Veysel--------

Dede----Diego----Akaminko---Tarık

şeklinde oynamalıyız. Veysel'i sağ bekte kullanmak yerine kendi bölgesinde kullanmak onun değerini artıracaktır. Ayrıca Tarık ve Özgür gibi iki genç isim herkesin dikkatini çekecektir. Bu kadroya yabancı kontenjanına göre zaman zaman Bienvenü, Servet, Hürriyet ve Kamara gibi tecrübeli isimler girecektir. Biz destek olalım yeter.

Veysel'in oynadığı bölgede Hürriyet ondan çok daha faydalı onu oynatmalıyız.Veysel illa oynayacaksa sağ açıkta Özgür'ün yerine oynayabilir.Acaba diyorum Veysel defansif değilde daha bi ofansif oynasa Alper'de onun gibiydi geçen sene ofansif gücünü artırdı.Öyle olursa Tello'nun yerine çekeriz Veyseli
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 00:53
Dede ve Hürriyet sanırım sakatlıkları sebebiyle oynayamayacak. Hürriyet'in yerini yüksek ihtimal Veysel doldurur. Ben Ertuğrul hocanın süpriz yaparak sol bekte Tarık'ı oynatabileceğini düşünüyorum. Hafta sonu oynadığımız turnuvada ilk maçta sol kanatta Tarık ve Özgür oynamıştı ve çok uyumluydular. Birbirlerinin boşluklarını iyi kapattılar. Zaten Özgür o kanatta hem defansif hemde ofansif bir isim. Benim kafamdaki 11 şu şekilde.

Necati Ateş

Özgür Çek

Rodrigo Tello

Erkan Zengin

Veysel Sarı

Alfred N'Diaye

Tarık Çamdal

Sezgin Coşkun ©

Diego Angelo
Jerry Akaminko

Ruud Boffin

Bu şekilde olması halinde yedek kulübesinde 1 tane yabancı bulundurabiliriz. Bu isimde Bienvenü veya Kamara olur.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 03:51
Alıntı yapılan omerbihlar

Dede ve Hürriyet sanırım sakatlıkları sebebiyle oynayamayacak. Hürriyet'in yerini yüksek ihtimal Veysel doldurur. Ben Ertuğrul hocanın süpriz yaparak sol

.......

Bu şekilde olması halinde yedek kulübesinde 1 tane yabancı bulundurabiliriz. Bu isimde Bienvenü veya Kamara olur.
Aynen imzamı atarım. Kadro gayet mantıklı. Tarık'ı sol bekte kullanması maç içinde bende de bu düşünceyi tetiklemişti ki Dedê'nin yokluğunda o bölgede oynayabilecek tek isim Tarık. Serol ise bence gönderilmeli...

Yedek kulübesinde ise bence Bienvenu olur. Maç içerisinde çift forvete döneriz muhtemelen...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 15:17
                                         (Bienvenu)

(Erkut) -------     (Necati)---------------- (Tello)------------(Erkan)

(Hürriyet)

(DeDe)----------- (Diego)------------(Akaminko)-----------(SerdarY.)     

---- (Boffin)(bunu oynatacak ne varsa)---

Necatinin 10 numara özelliğide var pas yeteneiği bence 10 numara kesinlikle Neco oynmalı hem atar hem atırır.Tabi istekli olması şart hazırlıkmaçındaki gibi gezerse kadroya giremez.Özgür tercihide solda yapılabilir kanatlarda çok şanslıyız .ama ben teknik ve kaliteli olduğuna ınandığımdan erkutu seçtim.hasan da bence forma şansı bulacak sağ tarafta bence ndiaye transferi çok gereksiz oldu.Onunyerine ben olsam yırtıcı bir santrafor uzunboylu olsa ıyı olur alırdım ileride kısayız çünkü.yada Battala tarzı golatacak ve pas atacak bir kalite yabancıda olabilirdi.Bu takımyine gol sıkıntısı bence çekecek inş yanılırım.

Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 15:21
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan omerbihlar

Dede ve Hürriyet sanırım sakatlıkları sebebiyle oynayamayacak. Hürriyet'in yerini yüksek ihtimal Veysel doldurur. Ben Ertuğrul hocanın süpriz yaparak sol

.......

Aynen imzamı atarım. Kadro gayet mantıklı. Tarık'ı sol bekte kullanması maç içinde bende de bu düşünceyi tetiklemişti ki Dedê'nin yokluğunda o bölgede oynayabilecek tek isim Tarık. Serol ise bence gönderilmeli...

Yedek kulübesinde ise bence Bienvenu olur. Maç içerisinde çift forvete döneriz muhtemelen...

yedek kulübesinde yabancı oyuncu bulundurulamıyor ki.6+0+4.neyin kafası :D
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 15:34
sahada 5 yabancı varsa kulübede neden yabancı olmasın ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 34>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır