eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Bonus

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Online Durum: Offline
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2011 saat 00:38
Alıntı yapılan İSMAİL26

Alıntı yapılan erahnes

Alıntı yapılan İSMAİL26

bütün fedakarlığı taraftar yapsın  kombine alalım, seyyarda 5/1 fiyata  satılan forma,atkı,kaşkol gibi ürünleri sadece kuübümüz para kazansın diye es storeden alalım, en pahalı maç biletini biz alalım, Türkiyenin süper ligdeki hatta bankasyadaki en kötü üstü açık stadyumunda maç seyredelim hep fedakarlığı biz yapalım denizbank' a soyulmaya hiç niyetim yok nasıl olsa gelen para kalübümüze değilde başkan vede yanındakilere gidecek altyapıya yatırım yok, tesisleşme yok, kurumsallaşma, gelir giderlerde şeffaflık yok  yok oğlu yok sadece günlük yapılan trasferlerle göz boyama ve gün geçtikçe kulübü içten içe soymak var keşke bir iki tanede güzel şey yazabilseydim ama malesef yok

bu nasıl bir mantıkdır yahu o zaman bundan sonra kimse maça gitmesin,forma almasın hatta binbir emekle kurulan esstore'yi kapatalım bu mudur yani, işin kolayına kaçılmasın eleştiriyi 5 yaşındaki çocuk da yapar önerin ne ne yapılması gerekiyor onu söyleyin

saygılar

kardeşim ben yukarda yazdıklarımı yaparak takımıma destek olmaya çalışıyorum ben memurum gücüm yettiğince hersene kombinemi , formamı, kaşkolumu alıyorum, elimden geldiğince destek oluyorum kimse forma almasın yada maça gitmesin demedim yazdıklarımı iyi oku üzerime düşen bütün görevleri yaptığıma inanıyorum pahalıda olsa esstoreye destek için alışveriş yapıyorum peki yönetim nabıyor  kulüp olarak kötü yönetiliyoruz nekadar borcumuz var alacağımız var biliyormusun yöneticilerden bile hepsinin bildiğine inanmıyorum bu yönetim değil daha kötü bir yönetimde olsa ben gene üzerime düşeni yapıcam takımıma destek vericem ama denizbanka soyulmam resmen tefeci gibi çalışıyorlar halil ağa ve arkadaşları cebini doldursun diye denizbanktan kredi kartı almam

ismail bey ben sizin ne demek istediğinizi anladım ama ben de diyorum ki çözüm önerisi sunun ne yapalım onu söyleyin
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2011 saat 11:21
Halil ünal'ın ve yöneticilerin dükkanlarından bol bol alışveriş yapalım ki oradalardan para kazansınlar , EsEs'im parasına göz dikmesinler...Big%20smile
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2011 saat 14:17
Yönetim ne derse yada isterse tersini yapalım.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
Apiş_26 Liste gör
Yazar

Kamil cabbar
Yer: gurbett
  Alıntı Apiş_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 16:47
Bugün İZMİTte denizbank şubesine gittim kart başvurusu yapmak için öğrenci olduğum için alamayacağımı söylediler, konuyla ilgili bilgisi olan yada öğrenci olupta kart alan arkadaş var mı?
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 17:55
Ben kartı aldım öğrenciyim. İnternetten başvur, ben öyle yaptım. Kimse sorgulamadı direk evime geldi kartım.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 18:24
Alıntı yapılan Apiş_26

Bugün İZMİTte denizbank şubesine gittim kart başvurusu yapmak için öğrenci olduğum için alamayacağımı söylediler, konuyla ilgili bilgisi olan yada öğrenci olupta kart alan arkadaş var mı?

sen mesaj şeklinde talep et kredi kartını
Yukarı
Apiş_26 Liste gör
Yazar

Kamil cabbar
Yer: gurbett
  Alıntı Apiş_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 18:40
Teşekkürler
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
Yer: Turkey
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 22:03

benım kart geldi bile dıyarbakır mağzalarında gururla kullanıyorum :)

NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2011 saat 22:07
bir ay önce aramış, bana telefonla geri dönmüşlerdi...
tamam onaylandı, 10 gün içinde elinize ulaşır demişlerdi, bir ay olunca dayanamayıp denizbank şubesine gidip öğrendim ki meğer iptal olmuş,, ne iştir anlamadım ... bir daha asla uğraşmam o kadar mesaj attım , netten başvuru yaptım artık hiç caba göstermem
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2011 saat 17:36
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Alıntı yapılan umutes

<font style="">arkadaşlar başvuran her 5 kişiden 1 kişiye eses forması kampanyası varmış, yararlanan - bilgisi olan var mı?

ben duymadım hiç ki eline ulaşabilende az

28 Şubat tarihine kadar başvuruyu onaylayan her 5. kişiye yazıyor Denizbank'ın sitesinde, biraz daha bekleyelim bakalım, o tarihten sonra da forma alabilen olmazsa o zaman sorarız Denizbank yetkililerine formalar nerede diye?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır