eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:24
Alıntı yapılan kerlon

Alıntı yapılan esolimpiyates

biraz önce yazdığım yazıya epey cevap yazan kardeşlerim olmuş. Birincisi ben kimsenin Eskişehirsporluluğunu sorgulamadım, bu forumda yazan herkezin Eskişehirsporlu olduğuna inanıyorum.İkincisi de kombine alacağım demenin niye küçük düşünme olduğunu anlamadım. Üçüncüsü de ben mali müşavirim gelir olmadan gider olmayacığını çok iyi bilirim. Kulüp gelirden yoksun olmasın diye kombine alacağım ,alanlarada mani olmayacam dedim.
abicim bu sene ortalama her maç kaç seyirciyle oynadık sen gelirden bahsetmişinde biz sağılacak inek değiliz.yağmurda,güneşte  her maçda sorun yaşayan taraftarımız değilmi sen böyle dedikçe gelir konusu hakkında herkez sana güler geçer abicimWink
Yazılarımda komik bir şey göremedim ben.Sizin komiklik anlayışınız çok değişik anlaşılan
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:28
kulüp gelirden yoksun olmasın diye kombine alacağım yazmışınız.yönetim gelir ve gideri açıkladımıki siz böyle söylüyorsunuz.alın kombinenizi açıkta rahat rahat maç izleyin, tuvaletlere rahat rahat girin,paketi dışarda 3 tl'ye satılan köfteleri 5 tl'ye alın ızdırap çekmeye devam edin.ben bu şartlar altında maçlara gitmiyorum ve kombinede almıyorummm!!!
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:35
size radyo başında iyi cinnet geçirmeler o zaman. Seneye kombinemi alır cehennemin dibinde de olsa takımıma desteğimi veririm.
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:38
vay be büyük Eskişehirspor taraftarı ne hallere düştü, inşallah daha da düşmeyiz, maça gitmemek kombine almamak yarın bigün takımada küselim maçlara gitmeyelim olmadı deplesman kısmına girelim kendi yönetimize topçularımıza sövelim belki daha etkili olur ve Eskişehirsporumuz çok daha başarılı olur... Censored
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
ascolak Liste gör
Yazar

Ahmet Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:40
2008-2009 sezonunda hakem hataları yüzünden kaybedilen puanları bir yürüyüş ve basın açıklaması ile protesto eden siz değil misiniz?? bu sezon takım ankaragücü maçına giderken tesislerde toplanıp onları yolculayan siz değil misiniz??? sezer ve jaycee Eskişehir e geldiğin de onları grupça karşılayan siz değil misiniz?? şimdi neden toplanamıyorsunuz neden bu kadar basit ve hiç bir yarar sağlamayacak bir işin peşinde koşuyorsunuz sizler bu değilsiniz sizler masaya yumruğunu nasıl vurmasını bilen ve vurduğunda ses getiren ESKİŞEHİRSPOR taraftarısınız daha öncekilerde nasıl yoplandıysanız tekrar toplanın ve tepkinize yüzyüze koyun başka türlü hiç birşey kazanamazsınız!!!!
not:burada siz diye bahsettim çünkü gurbette olduğum için tüm bu organizasyonlara katılamadım ve sizlere gıpta ile baktım keşke bende orada olsaydım diye lütfen gözümde ki bu değeri düşürmeyin sizlere dün olduğu gibi yarında gıpta ile bakayım....
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:43
biz bu kafayla gidersek daha cok islanir, guneste yanariz. Isyan yok kardesim bir kere ver tepkini topluca bak neler oluyo izle! Bak nasil tutusuyor sayin unal izle!
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:49
Burada protesto yapmak isteyen binlerce insan var görüntüsünü neden stadyumda göremiyoruz? neden protesto edenler yanlız bırakılıyor? yönetim istifaya çağırılırken neden stadın %90'ı susuyor? Güvensoy istifaya çağırılırken neden stadın%95'i sessiz kalıyor? Önceki sezon hakem hataları yüzünden protesto yapılacağı zaman 1 milyonluk şehirden neden 200 kişi yürüyüşe katılıyor? kombine alıp almamak kişisel bir tercihtir. Ancak şimdi bunu protesto gibi gösterip eski günlere dönersek sizleri tribünlerde görmek isteriz. 
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:49
adamın umrundamı amerikada gezio ha . sinirlerim bozuluo artık eğer açıın üstü kapanıcaksa bende almam kombine ama takıma zarar verebilir bu durum iyice düşünelim doğru bişiyler yapalım  
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:50
Alıntı yapılan ascolak

2008-2009 sezonunda hakem hataları yüzünden kaybedilen puanları bir yürüyüş ve basın açıklaması ile protesto eden siz değil misiniz?? bu sezon takım ankaragücü maçına giderken tesislerde toplanıp onları yolculayan siz değil misiniz??? sezer ve jaycee Eskişehir e geldiğin de onları grupça karşılayan siz değil misiniz?? şimdi neden toplanamıyorsunuz neden bu kadar basit ve hiç bir yarar sağlamayacak bir işin peşinde koşuyorsunuz sizler bu değilsiniz sizler masaya yumruğunu nasıl vurmasını bilen ve vurduğunda ses getiren ESKİŞEHİRSPOR taraftarısınız daha öncekilerde nasıl yoplandıysanız tekrar toplanın ve tepkinize yüzyüze koyun başka türlü hiç birşey kazanamazsınız!!!!
not:burada siz diye bahsettim çünkü gurbette olduğum için tüm bu organizasyonlara katılamadım ve sizlere gıpta ile baktım keşke bende orada olsaydım diye lütfen gözümde ki bu değeri düşürmeyin sizlere dün olduğu gibi yarında gıpta ile bakayım....

arkadasım konu baslıgını oku konunun ıcınde gecen dernekler ve grupları oku sonra burda bırılerını sucla.Neden ankargucu macından once toplandık cunku o saydıgım gruplar organıze ettı bızde kosa kosa gıttık.hakem hataları dedık tepkı dedıler toplanıyoruz dedıler kosa kosa gıttık.yaklasık 2 haftadır burda
bızler  yanı hıcbır dernege,gruba baglı olmıyan kısıler tepkı verelım dıyruz.cagrı yapıyoruz.bak konunun ıcınde bıle onlara seslenıyorum.Ama ne hıkmetse bırtek cevap yok.Cunku onlar organıze etmelerı gerekıyor .yoksa munferıt yada dernek gruba baglı olmadın mı boyle ortada kalıyorsun.ANLADIYSAN NE MUTLU..
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 13:53
Bu stad böyle olur ve 250 TL den fazla olursa bende almmıyorum.Sonuna kadar destekliyorum.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır